Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

dobre to gówienko bier na Sobótkę pojeździmy

 

dobre, dobre, jak będę miał zabrać te wszystkie klamoty do Sobótki to z przyczepką lub boxem na dachu muszę jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre, dobre, jak będę miał zabrać te wszystkie klamoty do Sobótki to z przyczepką lub boxem na dachu muszę jechać

Nie ściemniaj ;) mały pryszcz, upchasz a jak w razie fura główna klęknie po trasie to pyrtkiem się poholujesz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie dygaj zobaczymy jaki on wytrzymały :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dygaj zobaczymy jaki on wytrzymały

 

Wytrzymały do pierwszego kamienia lub krawężnika, właśnie uje.....em wahacz na paskudnym krawężniku. Ale już zamówiony nowy, jak przyjdzie będzie przekładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Wytrzymały do pierwszego kamienia lub krawężnika, właśnie uje.....em wahacz na paskudnym krawężniku. Ale już zamówiony nowy, jak przyjdzie będzie przekładka.

no widzisz wymienisz najwyżej jak coś popsujemy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dojdzie do spotu to nici z zabawy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jak nie dojdzie do spotu to nici z zabawy :(

to się kropelką zajedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<kubaaa> co robisz ?

<kambys> nic

<kambys> w pracy jestem

 

Paweł nick zmieniłeś ? ;) :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dojdzie do spotu to nici z zabawy

 

Spoko,spoko pogoda zamówiona :lol

Ty uważaj z tą zabawką-mój znajomy z Wrocka-złamał swojemu 2l synowi nogę :zeco tym gów.ienkiem :lol

Jest fanem tych modeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
złamał swojemu 2l synowi nogę

 

co? :zeco

to ładnie nie wysterował że wjechał w małego nogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
<kubaaa> co robisz ?

<kambys> nic

<kambys> w pracy jestem

 

Paweł nick zmieniłeś ? ;) :haha

Przecież ja ciężko pracuje :lol wpadnij jutro na kawę :haha

 

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

 

co? :zeco

to ładnie nie wysterował że wjechał w małego nogę

bierz skleimy i będzie ogień poganiamy stare baby jak będą w pobliżu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co?

to ładnie nie wysterował że wjechał w małego nogę

 

Noo :lol jak będziesz na spocie--to przypomnij--dam ci namiary na kola-handluje tymi wynalazkami ale nie wiem czy częściami.

To dobry znajomy mojego wspólnika--czasami dłubiemy mu coś na chacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to nara smutne mundki

 

:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie tylko ja na tym forum siedzę w modelarstwie, jak poskładam swojego potworka to nakręcę jakiś filmik tylko że mój to konwersja spaliny na elektryka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no i do pracy :( dziś się nie chce jak uj ,ale co zrobić czarnuchy idą do roboty :lol

dziś długi spodnie ubieram bo wczoraj w tej norze zmarzłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro ale ty ranny ptaszek jestem, załóż kalesoniaki jeszcze bo dzis ma być zimno

 

widzę że nie tylko ja na tym forum siedzę w modelarstwie, jak poskładam swojego potworka to nakręcę jakiś filmik tylko że mój to konwersja spaliny na elektryka

 

To czekamy na pokaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ciężkie życie człowieka poczciwego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

czy dobry to nie wiem ale na pewno senny jakiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności