Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem do Ciebie o 9 ale chyba spałeś

no raczeeeeej ;) dzieki za telefon do oponiarza, dzisiaj sprawdzalem to chyba skonczy sie ne jednej oponie.

Immobilizer kocko

co opiekun to opiekun :) dostalem sie do immo, poruszalem kablami popsikalem jakims srodkiem poprawiajacym przewodzenie pryndu i odpalil :)

Dzieki

Czołem Panowie. Zna ktoś z Was to auto?

"....jest bardzo dynamiczne i mało pali - góra 5,5 litra na 10km....." hahahaha od kiedy można powiedziec ile pali samochód "góra" a juz na pewno nie 5.5 ;)

ja juz sie naczylem odpowiadac od 12 do nieskonczoności ;)

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem Panowie. Zna ktoś z Was to auto? Chcę się jutro przejechać i je oblookać - pytanie czy warto? http://www.allegro.pl/item955170966_piekny_passat_b5_1_9tdi_highline_gratis.html

a gdzie one jest do obejrzenia ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
no raczeeeeej ;)

 

 

ty sie za robotę weśśśśśśśśśśśśśśśśśśs obiboku, kto to widział żeby do 9 spać w tygodniu ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moro dzwoniłeś do górala za oponami ?????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie, kupiłem na dmowskiego ,rafik pytnij tam tego kolesia co w ASO pracuje za ile by filtry i oliwe wymienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro czasami mi sie udaje do 11 dociągnać o ile mnie ktoś telefonem nie obudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no ładnie same nieroby ,nie to co ja pracoholik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko co to może być rano gdy ruszam czasem nie działa mi turbo załącza się dopiero po przejechaniu kilku set metrów czasem też przy około 2500 obrotów tez potrafi się wyłonczyc i auto robi się mułowate pomóżcie mi z tym jest to Passat 1,9 tdi 131km 2001r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, kupiłem na dmowskiego ,rafik pytnij tam tego kolesia co w ASO pracuje za ile by filtry i oliwe wymienił

 

napisz za ile kupiłeś to Ciebie wyśmieje ????!!!!! połowa grubych ryb z wrocka kupuje u niego gumaki bo są zajebiste i tanie , co do oleju to zapytam kolesia bo zapomniałem a więc sorki za zaniedbanie jutro dam znaka

 

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
napisz za ile kupiłeś to Ciebie wyśmieje ????!!!!! połowa grubych ryb z wrocka kupuje u niego gumaki bo są zajebiste i tanie , co do oleju to zapytam kolesia bo zapomniałem a więc sorki za zaniedbanie jutro dam znaka

 

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

gruby trochę jestem ale od razu ryba hehe a ja kupiłem za 400zł sztukę :D 8mm z cyckami można strzelać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko co to może być rano gdy ruszam czasem nie działa mi turbo załącza się dopiero po przejechaniu kilku set metrów czasem też przy około 2500 obrotów tez potrafi się wyłonczyc i auto robi się mułowate pomóżcie mi z tym jest to Passat 1,9 tdi 131km 2001r

 

no kolego zimą zanim pojedziesz to fajnie jest auto rozgrzac , i tego na bank nie robiłeś i wsiadałeś w auto i w pizdeczke Dawałes i mogło sie turbo popsuc tak mi ktoś kiedys tłumaczył

Edytowane przez rafii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego własnie nie paska kupiłem około 2 miesięcy temu zawsze zanim ruszam autko chodzi na wolnych około 3 do 5 minut a i odrazu go nie cisne i dopiero od jakis 2 tygodni mam takie objawy co z tym robic i czy ma ktoś jakiegoś dobrego mechanika we wrocławiu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego własnie nie paska kupiłem około 2 miesięcy temu zawsze zanim ruszam autko chodzi na wolnych około 3 do 5 minut a i odrazu go nie cisne i dopiero od jakis 2 tygodni mam takie objawy co z tym robic i czy ma ktoś jakiegoś dobrego mechanika we wrocławiu???

 

no to ja nie wiem przypuszczałem że to to ale jak nie to poddaje się jak coś opisz na priv dokładnie usterkę to napisze ci jutro co to może byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Kockodo miałem pytać jak twoje e -jaranie;) ja od 14 lutego nie jaram w ogóle ale to zasługa tabletek Tabex ,a tego e fajana to w kosmos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaram zwykle :/ jakos nie wiem co powiedzieci nawet, od 14 lutego nie palisz a pisales ze w weeekend miales kaca przez papierosa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ale parę machów na imprezce to co to za jaranie ,tego nie liczę .

Ale co zauważyłem to szybciej się gotuję :D i trochę podżeram bo mi lepiej smakuje ;)

Rzucaj szlugi będziesz trendy heheeheh tera jest moda na nie jaranie

W sumie przez 2 miechy bo tyle nie jaram zwykłych 700 zł w kiermanie zostało oczywiście u mojej baby (komornika jednego );)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie przez 2 miechy bo tyle nie jaram zwykłych 700 zł w kiermanie zostało oczywiście u mojej baby (komornika jednego )

dla dziecka będzie lepiej a tobie nie zaszkodzi brak szlugów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no na pewno synuś teraz najważniejszy , nie można jarać przy nim

Ale wiecie jak fajnie jest powiedzieć

Jak paliłem heheh bo to najdłuższa moja przerwa od 13 lat zawsze było 1 dzień po bibie

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego własnie nie paska kupiłem około 2 miesięcy temu zawsze zanim ruszam autko chodzi na wolnych około 3 do 5 minut a i odrazu go nie cisne i dopiero od jakis 2 tygodni mam takie objawy co z tym robic i czy ma ktoś jakiegoś dobrego mechanika we wrocławiu???

turbo do regeneracji to tak na pierwszy rzut oka...we wrocku robilem przy magnolii z lewej strony a drugi raz w miejscowosci borowa bo taniej :) i podobno tez dobrze:) ale poszukaj w innym dziale notlauf sobie wpisz i tryb awaryjny duuuuzo znajdziesz

 

wlasnie chlopaki chcemy tescia przerzucic na E fajury bo to zdrowiej dla mlodego bedzie...ma to sens jest jakas opjca zeby gosc jarajacy cale zycie w wieku 50 lat odstawil szlugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idni na forum epapierosow jest pelno ludzi ktorzy nawet po 2 paczki jarali analogów i odstawili, sa ludzie ktorzy juz ponad rok palą e-papierosy wiec warto sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności