Skocz do zawartości
Gość Longpit

błąd airbag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podpinam sie pod temat , mam pytanie w jaki sposob moge wylaczyc poduszke fotela pasazera przy pomocy programu Polsi Vag ?

 

Niestety nie potrafie niczego znalesc w wyszukiwarce na temat sposobu wylaczenia tej poduszki ...

 

z gory dziekuje za pomoc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie wyłączysz vagiem poduszki w fotelu, jeśli chodzi o przekodowanie poduszki pasażera to w kodzie 0 pozmieniaj na 1 i masz wyłączoną poduchę pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STG 15 (Airbagsteuergerät) auswählen

STG Anpassen -> Funktion 10

Über die Anpassung werden die Airbageinheiten aktiviert, bzw. deaktiviert, je nach Fahrzeugtyp bzw. Modell müssen nicht alle Kanäle verfügbar sein.

ACHTUNG: Zum aktivieren/deaktivieren ist meist auch ein Hardwareseitiger Eingriff in das Airbagsystem notwendig.

0 - aktiviert

1 - deaktiviert

-> Kanal 01 (Airbag-Beifahrer)

-> Kanal 02 (Airbag-Fahrer)

-> Kanal 03 (Seitenairbag-Beifahrer)

-> Kanal 04 (Seitenairbag-Fahrer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krys

proszę o pomoc w czasie jazdy zapaliła kontrolka poduszek powietrznych kolega podpiął kompa wyszedł błąd 65535 (uszkodzony moduł sterujący.Może ktoś pomoże co mam z tym zrobić gdzie tego szukać mam passata TDI 1.9 95 rok

posiadam go od dwóch miesięcy i nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie wyłączysz vagiem poduszki w fotelu, jeśli chodzi o przekodowanie poduszki pasażera to w kodzie 0 pozmieniaj na 1 i masz wyłączoną poduchę pasażera

 

wszytko pieknie ladnie z wylaczenieniem nie bylo porblemu :cool: ale pojawia sie kolejny problem :636:

Mianowicie komp wywala mi informacjie ze poduszka jest wylaczona !!

i tak kontrolka na desce swieci , no moze z niewielka ruznica ze po wlaczeniu stacyjki njapierw miga a po chwili sobie swieci .. Wiec i tak nic mi to nie daje :eek:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy uklad airbag jest teoretycznie wylaczony. Pisze teoretycznie bo sa rzekomo przypadki, ze mimo swiecenia kontrolki - poduszki przy wypadku wybuchly ;)

 

Czyżby u mnie coś takiego było?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1154&highlight=airbag&page=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi1998

Cześć,

 

Szukam czystych wsadów do sensora Airbag Bosch do B5

 

Pozdro

/zibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z dokupieniem tego bocznego aluminiowego sensora, niegdzie nie ma a stary został wyciągnięty przez szwaba i zostały tylko kabelki, czyli wg instrukcji da się wyłączyć, i robi się tak:

Air bag 15

-> Funktion 10

dalej jeśli to napinacz boczny kierowcy to 04 i tam zmienić kodowanie na 1 ?

Czy dobrze zrozumiałem??? Jeśli nie to proszę o poprawę

Edytowane przez bodzio012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności