Skocz do zawartości
jacwuIX

Sterowanie radia w kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

:)Szanowni koledzy! Problem jest taki:mój kolega kupił vectrę (2000 r jeśli to ma znaczenie),która ma w kierownicy sterowanie radiem,ale radio ma nieoryginalne (jakiś stary rupieć).Pytanie jest następujące:czy jest możliwość podłączenia pod to sterowanie w kierownicy jakiegoś fajnego,ale nieoryginalnego radyjka typu Piooner,Kenwood,etc...,czy się nie da i trzeba kupić radio fabryczne.Serdecznie pozdrawiam! Jacek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nieoryginalnego nie będzie działało bez specjalnego adaptera, który kosztuje tyle co odtwarzacz.

 

Lepiej kupić ostatnie modele VDO-SIEMENS CDR500. Działa z wyświetlaczem na konsoli, ze zdalnym sterowaniem, obsługuje sygnał prędkości (GALA), itp.

Wg mnie bardzo fajny odtwarzacz OEM. Jedyna wada to brak mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyna wada to brak mp3.
Właśnie tu między innymi leży problem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tu między innymi leży problem

 

Zawsze miałem kilka "aktualnych" płytek CD-RW w aucie ;-)

 

Generalnie radio super grało , nigdy nie gubiło stacji.

Miałem to w astrze G + instalacja z 8 firmowych głośników i każdy pytał co tak fajnie gra ;-).

Po tym jak przesiadłem się do passata B5FL z fabryczną instalacją, muszę stwierdzić, że to jedno z gorzej nagłośnionych aut :(

Na szczęście daje się to poprawić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w astrze II ma radio alpene cos tam na mp3 i sterowanie w kierownicy mu dziala kabel do polaczenia czy adapter kosztowal go niecale 40zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GreGz

Witam

Posiadałem kiedys Vectre B i na forum vectraclub.pl w dziale audio kiedys zanlazlem spis radi ktore obsluguja multifunkcje i spis modułów jakie trzeba dokupić

 

Poszukaj tam i popytaj na forum

 

sam mialem cdr-500 i troszke brakowalo mi mp3 ale za to wyswietlacz na komputerze i multifunkcja była bardziej mile widziana niz mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za podpowiedzi!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Mam passata cc z 2008 i problem ze sterowaniem radia w kierownicy.

Działa pogłaśnianie i przyciszanie ale nie działa przesuwanie utworów oraz stacji radiowych do przodu i do tyłu! Co to może być bo nie mam

pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności