Skocz do zawartości
Gość axor

AIRBAG - Zapaliła sie kontrolka.

Rekomendowane odpowiedzi

Sam robiłem ale mam VAG Cana i sam wykosowałem błąd bo samo czyszczenie nic nie da ,trzeba wykasować .Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ralfi33

świeta racja stosowane w naszych pasatach wtyczki do airbaga fotela są jednorazowe wyciąlem tą wtykę i nic sie już nie wyświetla zero problema !! jeżdze już miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja też mam ten problem... już sie uwinełem z przyciskiem, żarowka, no i airbag został. Co trzeba najpierw zrobic? naprawic usterke i pod kompa usunac? Czy ma ktoś kody oznaczajac ktora poduszka itp?. I ile kasy kosztuje podłaczenie pod kompa, oczywiscie w nie autoryzowanym serwisie :D. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak podłączysz pod kompa to wszystko będzie wiadomo . Do Pruszkowa nie jest daleko od Ciebie możesz podjechać to sprawdzimy co boli paska .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym do ciebie podjechał to na ile byś mnie skosił? Pozdrawiam.

 

Jak chcesz mozesz na PW pisac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kolegi z forum diagnoza za dobry :browar .Tylko dopiero od wtorku będę dostępny w okolicach Pruszkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skręć kierą w lewo i prawo jak najbardziej sie da i powinna zgasnąć lub przejedzie z 50m. U mnie przeszło, też może od AKU coś... Odepnij i podłącz jeszcze raz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie da biszkopt? Bo nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadło dziś to dziadostwo. Mam tylko jedno pytanie - bo to że tylko kompem usunę błąd to wiem ale jak wtyczki załapią kontakt zmieni się coś czy dalej będzie świecił AIRBAG FEHLER i świeciła na żółto poduszka czy któryś z tych komunikatów znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieni , niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usuń kostke, zrób łącze na stałe i po kłopocie, ja już jeżdże ponad 2 miesiące i wsystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK jeżeli na kompie wyjdzie , że pod siedzeniem to chyba tak zrobię. Trochę słaby dostęp - fotel trzeba odkręcać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdemontowałem fotel , lepszy dostęp i 100% pewność naprawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość jego demontażu to odkręcić 4 śruby z prowadnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapaliła mi się kontrolka poduszki po podłączeniu kompa wyświetlił mi się błąd "04C1 zuender seitenairbag fahreseite - N199" nie mogę odnaleźć w kodach co on dokładnie oznacza, prawdopodobnie coś z z zapłonem poduszki powietrznej pasażera. Może ktoś już spotkał się z takim problemem. U mnie to pojawiła sie po raz drugi. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04C1 Zapalnik bocznej poduszki powietrznej strona kierowcy (N199) a dalej trzeba poszukać po wtyczkach (kolor żółty ) częsty błąd w paskach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za podpowiedź, sprawdzę wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyświetliło jakiś bład 0014 czy cos takiego. Nie przyjrzałem sie za dobrze. Wie ktos co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi wyświetliło jakiś bład 0014 czy cos takiego. Nie przyjrzałem sie za dobrze. Wie ktos co to?
Sprawdź dokładnie błąd to coś poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności