Skocz do zawartości
Gość emilpi

Tuning paska Emila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emilpi

Witam wszystkich prosze obejrzeć moje dzieło wszystkie elementy znajdujące się na samochodzie zostały wyprodukowane w zakładzie który prowadzę. Zajmujemy sie tuningiem różnych aut. Zapraszam na http://www.maister.pl

Autko tak jak widać przeszło gruntowną przemianę optyczną (róznie może się podobać lub nie zupełnie inaczej wygląda na żywo a raczej wyglądało)

Zastosowałem w miarę typowe elementy dostępne na rynku chodzi tu o zderzaki i gril, spoilerek na klapę przerobiłem (orginał seicento) i wlot na maskę (tak żeby żucał się w oczy i wyróżniał się spośród innych). Całość z przeróbkami i lakierowaniem kosztowała mnie około 4tyś. Tuningiem wewnętrzym miałem zająć się przez zimę, silnik dopiero na wiosnę (gdyż siedziała w nim typowa 2.0). Jednak wszystko okazało się zbędne gdyż autko już nie istnieje. Jakieś dwa miesiące temu spaliło się doszczętnie poprzez zwarcie w instalacji (jak określono w raporcie straży pożarnej).

Sorki za fotki że w takim formacie i na forumowy jednak jest to mój pierwszy temat i jeszcze nie wszystko umiem.

Zainteresowanym podeślę dobre fotki na e-malia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotki wrzucane na forumowy ftp wygladaja kiepsko, lepiej podlinkowac z zewnetrznego zrodla. Mozesz rozwinac ten temat spalenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

W Tym aucie nic mi sie nie podowa ,przedni zderzak jeszcze bu uszedł w tłoku, tylni ,szczegolnie z tym hakiem wygląda tragicznie, no i te felgi :shock: . Moze innym sie spodoba .Ale gratuluje projektu i pracy wlożonej ,ogolnie jestem na TAK .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snoo

Nie jest to pierwszy passat zrobiony w tym stylu, jedyne czego zwykle nie ma to wlot na masce.

Ten styl mi akurat nie pasuje ale jest do przyjecia pod jednym warunkiem ;) ze pod maska jest zdrowy VR6 . To auto ma bardzo argresywny image wiec powinno naprawde dobrze jezdzic, nawet 2.0 16V by mi tu nie pasowalo (chociaz to bardzo zwawy silniczek).

 

Dlaczego tak uwazam ?

 

Taki wyglad prowokuje roznej masci scigantow (i nie tylko - "kapeluszy" w nowych autach rowniez) do sprawdzenia co kryje sie pod maska i jesli nagle okazuje sie ze jest tam raptem 100 pare kucy (nawet nie chce myslec ze moze byc mniej :shock: ) a osiagi grubo ponad 10s do 100 to jest typowy zonk . Potem czyta sie na forach roznych marek jak to seryjne autko objechalo "kupe spojlerow" ze znaczkiem VW i czlowiekowi jest przykro ;)

 

PS To tylko moje zdanie wiec prosze bez nerwow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Felgi nie sa najgorsze... ale do całosci według mnie powiny byc jakies wieksze... te sa za małe!!! Kolejna sprawa lusterka bardzo mi sie nie widza... Za to podoba mi sie ta nie duza lotka na dachu ;)

ogólnie mógł by byc ;) no jeszcze kolorek czarny by sie przydał... ale to moje takie małe zboczenie kazde autko bym malował na czarno ;) hihi po prostu bardzo mi sie podoba czarny... ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapix - bo z ciebie taki gangsta ;)

 

Ja to bym ocenił te auto ale powiem jedno ja to na tych fotkach nic nie widze :| ja to musze mieć duze foteczki w pełnej barwie 32 bitów ;) i wtedy mogę coś powiedzieć a nie pipidowki z kolorami jak z ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_

Popieram przedmówców :mrgreen:

 

Tak jak pada sniego to daje rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy się czepiacie :624:

Z tuningiem jest jak z kobietą/mężczyzną: jednemu/jednej może się podobać a innemu/innej nie...i tyle.

A swoją drogą to szkoda pasia bo masa energii psu w budę... :625: Autorowi gratuluję i nie zrażaj się komentarzami tych, co tylko w domu siedzą przed kompem i komentują :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to rozumiem obrecze sa drogie (ten model felg pasuje raczej do astry clasic dziadka juzka) reszta fajna choc zderzak przedluzani tylni i Rs z przodzu nie jest w moim guscie ale wyglada fajnie. JEDA UWAGA to czarne listwy na drzwiach i blotnikach wg mnie, albo zostawic z przodzu i z tylu czarne, albo boczne polakierowac

 

PS: FAjnie, że ktos robi autko jak mu sie podoba i tak naprawde nie szukajcie poklasku tylko robcie autka tak zeby wam sie podobaly !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego passka na normalnej jakosci zdjeciach, cofam to co mowilem ze calkiem fajny. Brzydactwo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrekso

chciałbym zobaczyć czym jezdzą osoby wypowadające sie odnośnie tego paska i w jakim stanie technicznym są te autka mi osobiscie się podobało to auto niestety już go nik nie zobaczy poszedł na zyletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrekso to czym kto jeżdzi nie ma znaczenie w tym wypadku. Przy takich przeróbkach tak, czy inaczej zostały użyte pewne środki pieniężne. I wg mnie można takie pieniądze spożytkować z większym wyczuciem stylu. A ten passat był brzydki i tyle, i mam prawo do takiej oceny. A twoja uwaga, co do samochodów "prześmiewców" wskazuje, że jesteś małostkowy i pewnie to był twój projekt, dlatego podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie. :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności