Skocz do zawartości
maluch

lampy do b4 ANGEL EYES polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy zastanawiam sie nad wymianą lamp w b4 i mam pytanie czy polecacie te lampy ANGEL EYES z ringami jak to świeci ? i jakie jest wykonanie tych lamp jak z ich trwałością w eksploatacji ? pozdro,:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi maluch. w opcji "szukaj" wklep Angel Eyes.Jest tam trochę na ten temat.Polecam lekturkęPozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko o lampach do b4 nikt sie konkretnie nie wypowiada tylko do b5 a połowa linków o b4 nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci powiem jako użytkownik tychże lampeczek że NAPRAWDĘ WARTO w nie zainwestowac, świecą rewelacyjnie. Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie oto właśnie mi chodziło żeby wypowiedział sie ktoś kto ma takie lampki a masz xenony do tego .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o xenonach to juz troche było, stracisz dowód przy pierwszej kontroli drogowej, nie mówiąc juz o oslepianiu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie kolegę "malucha". Na temat angel Eyes do B4 jest sporo.Może nie zaznaczyłeś w opcji "szukaj na forum" Passat B3-B4. Ja znalazłem kilka fajnych wypowiedzi kolegów właśnie na temat tych lampek do B4.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka kupiła niedawno paska razem z tymi lampami i muszę powiedzieć że jest ok-wyglądają fajnie i tak samo świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam ksenonów. Ale naprawdę porządne żarówki H7 są w zupełności wystarczające Aby mieć oświetloną CAŁĄ jezdnie.

Poczytaj to:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24085

Do tego mam zmienione zasilanie reflektorów wg tego opisu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4294

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności