Skocz do zawartości
Waldekf20

Zablokowany zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mialem rowniez problemy z zamkiem kierowcy. Zamek przy niskich temperaturach dzialal bez problemu a przy wyzszych jak chcial (albo sie otwieral albo nie). Nie zwracalem na to uwagi poniewaz otwieralem wtedy drzwi kluczykiem. Zamykal sie normalnie. Niestety pewnego razu zepsula mi sie wkladka i drzwi zostaly zablokowane. Jakos sobie z tym poradzilem i wymienilem zamek na nowy jednak od tego czasu mam mimo wszystko problem. Mianowicie zamek dziala bez problemowo gdy zamykam/otwieram z pilota. Jednak jak chce zamknac drzwi z panelu kierowcy to zamek sie zamyka, a nastepnie otwiera a w komputerze wyskakuje wowczas blad tego zamka o nr 00928. Czy problemem bedzie to ze zamek moze byc od wersji przed 2002r i ma w plytce 3 styki czy nie ma to znaczenia i problemem jest sam zamek, badz cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy wiec wybaczcie wszystkie nieodpowiednie pytania lae mam naglacy problem a przeszukanie tego forum trwaloby chyba ze 2 tygodnie jak nie wiecej. OTOZ:

mialem sytuacje jak wczesniej opisane w waszych postach, drzwi sie zablokowaly tzn pilot centralny je niby otwieral ale drzwi kierowcy nadal nie udawalo sie otworzyc klamka ani z zewnatrz ani od wewnatrz. Naprawil mi to jakis Szpec z okolicy nie wnikalem nawet jak ale przy okazji wyszlo inne szydlo z worka. ZADEN Z ZAMKOW przod prawy przod lewy ani tylna klapa nie pasuje do mojego kluczyka i pomyslalem ze troche lipa polegac na samym pilocie bo kiedys aku padnie i zostanie w.... lesie. wiec zakupilem wklady na allegro tak zeby miec jedne drzwi jako awaryjne zeby chociaz moc otworzyc maske w razie czego. Jakie bylo moje zdziwienie keidy wyjalem wklad zamka ktory wygladal jakby niekompletnie brakowalo w nim tego wioselka (przypominajacego koncowke ssrubokreta plaskiego) w porownaniu z tym wkladem jakie widzialem w internecie oraz jaki kupilem na allegro, ale to nie koniec problemow otoz okazalo sie ze tego nowego wkladu nie moge wlozyc bo nie ma w tej wnece zadnego otwory w ktory to wioslo z nowego zamku mialo by wejsc, jest tam jakis czarny plastik i nie da sie wkladki wlozyc brakuje jakies 2-2,5 cm. czy ktos spotkal sie z czyms takim? co to moze byc? jakis dziwny zamek? z anglika ktos cos pozmienial ? ale to i tak dziwne ? czy cos przeoczylem? z gory bardzo dziekuje za pomoc i wybaczcie ze tak zaspamowalem ale jutro wyjazd w dalsza trase i chcialem to miec zrobione a tu brak pomyslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zabezpieczyĺ auto przed kradzieżą. W zamkach pewnie pozaklejał otwory na wiosło. Zostaw drzwi w spokoju, napraw zamek w klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz ale w zwiazku z nia mam jeszcze jedno pytanie: poniewaz nie chce sie bawic z opcjami przez klape bagaznika to czy mozna jakos zdjac to zabezpieczenie bez rozbierania drzwi czy trzeba sie jednak troche pobawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Odświeżając temat krótko i na temat:

Zablokowane drzwi tylne za kierowca. Pozostałe reagują na pilota i guziki w drzwiach kierowcy. W popsutych drzwiach rygielek nawet się nie rusza. Nie da się otworzyć drzwi ani od środka za klamkę ani podnosząc rygielek.

Prawdopodobnie albo padł siłownik albo mam za bardzo napiętą linkę w klamce zewnętrznej.

Pytanie czy ktoś ma pomysł jak zdjąć/otworzyć drzwi? Próbowałem zdjąć boczki ale nie da się bez otwarcia drzwi przeszkadza kanapa i uszczelki.

Ma ktoś jakaś modrą myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał cały wątek to byś wiedział jak rozwiązać problem. Zdjęcie tapicerki przy zamkniętych drzwiach post 35 film. Inne rozwiązania w innych postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności