Skocz do zawartości
kanarek30

Gdzie znajduje sie termostat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

a czytałeś TO

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termostat mam niemiecki i na pudełku pisze original topran , hans pries topran germany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wadliwy nie otwierający sie termostat. Topran to nie był najlepszy wybór, kup wahler lub wernett i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topran jest do niczego, kup termostat jeden z tych co kolega powyżej radzi i będziesz miał spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to już 3 termostat,pierwszy ten stary to był jakiś też niemiecki,kupiłem drugi bo powiedzieli mi że to termostat jest zły właśnie ten wernett, powiedzieli mi że ten nowy też może być wadliwy więc wczoraj kupiłem ten niemiecki,

może macie jakieś inne opcje zrobienia tego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jak zaczyna wywalać płyn, dolny wąż-jak będzie zimny lub letni to masz termostat winny, jeżeli będzie mocno gorący trzeba szukac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość, to pożycz od kogoś na próbę korek zbiorniczka wyrównawczego. Kiedyś sąsiad miał podobne objawy (nie wiem jak było bez termostatu, bo nie robiliśmy takiej próby, ale wymiana też nie pomogła) i okazało się, że po prostu zsunął się oring w zbiorniczku. Napisz przy jakiej teperaturze wyrzuca płyn, u sąsiada wyrzucało ok. minuty po odpaleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-5 minut po odpaleniu, a wąż dolny jest letni, a górny mocno gorący. słyszałem że jak gdzieś nieszczelny bedzie układ to też bedzie wywalać płyn ?? może być przyczyna taka też??

Edytowane przez stanley105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ten korek bo być może odpowietrzniki się w nim zapchały i będzie tak się działo. Może być też gorsza opcja czyli np pęknięta głowica ale z dwojga złego lepiej aby to był korek;)

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głowica i uszczelka była już robiona, wcześniej też mi płyn wysadzało ale dymił mocno na biało i płyn wyganiało tłumikiem, jutro zobacze ten korek,i napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dolny wąż jest zimny to nie puszcza termostat, korek też sprawdź-latem najadłem się strachu a okazało się że uszczelka jest wywinięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, korek był lipny, teraz chodzi i nic się nie dzieje, nawet dolna rurka przy chłodnicy gorąca się robi, a teraz jeszcze tylko coś z olejem się dzieje, jak nagrzeje się to mruga kontrolka(olej wymieniłem tydzień temu z filtrem)a jeszcze mam pytanie ile wchodzi oleju do silnika 2,0??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(olej wymieniłem tydzień temu z filtrem)a jeszcze mam pytanie ile wchodzi oleju do silnika 2,0??

To ile wlałeś ?

Powinno wystarczyć 3.5 litra , ale u mnie raz weszło całe cztery-miskę odkręciłem-korek spustowy jest tak wysoko że w misce jeszcze ze 150 ml zostaje... na bagnecie było ciut ponad połowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie znajduje się termostat w passa'cie b5 1.9 TDI 115KM??? Z góry dzięki...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie znajduje się termostat

Poszukaj lub spytaj TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności