Skocz do zawartości
Gość miki śrem

problem z wkodowaniem kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miki śrem

witam mam nastepny problem a mianowicie niemoge wkodować drugiego zapasowego kluczyka"oryginalny" próbowałem już na wszelkie sposoby ale nie idzie wiec czy może to byc spowodowane tym że mam uszkodony ten mikro wyłącznik w zamku??? czy moze to być czegoś innego wina???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz uszkodzony mikro włącznik w zamku kierowcy, to może spróbuj z zamkiem drzwi pasażera. Tak samo jak możesz zamykać centralny, otwierać/domykać szyby zamkiem drzwi pasażera to i może kluczyk się zaprogramuje. Chyba, że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miki śrem

w sumie tego jeszcze nie próbowalem zraz pójde zobaczyc zobacze co z tego bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam nastepny problem a mianowicie niemoge wkodować drugiego zapasowego kluczyka"oryginalny" próbowałem już na wszelkie sposoby ale nie idzie wiec czy może to byc spowodowane tym że mam uszkodony ten mikro wyłącznik w zamku??? czy moze to być czegoś innego wina???

 

Rozumiem, że chcesz zakodować pilota??? W Twoim aucie możesz to zrobić ale tylko VAG-iem, kodowanie w drzwiach w modelach od 2001 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie masz racji.. ponieważ w moim modelu bylo kodowane przez impuls kluczyka , nie potrzeba żadnego Vag-a tylko trzeba umieć to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego nie masz racji.. ponieważ w moim modelu bylo kodowane przez impuls kluczyka , nie potrzeba żadnego Vag-a tylko trzeba umieć to zrobić...

 

A próbowałeś kiedyś to zrobić i działało???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja ale kolega to na moich oczach zrobił zajęło mu to jakies 2 min ... i gotowe:) podjedz do jakiegos elektryka... co ma pojecie to ci to na pewno zrobi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ja ale kolega to na moich oczach zrobił zajęło mu to jakies 2 min ... i gotowe:) podjedz do jakiegos elektryka... co ma pojecie to ci to na pewno zrobi..

 

 

Ja nie potrzebuję tego robić, a pytałem dlatego, ponieważ w próbowałem takiego kodowania w kilku modelach 3B po 1999 roku i w żadnym nie działało łącznie z moim i zawsze kodowałem sprzętem. Ale mogło to być spowodowane uszkodzonym zamkiem. Zresztą gra nie warta świeczki bo nie ma to znaczenia jak to zakoduje, byle by działało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miki śrem

próbowałem to zrobic w drzwiach od strony pasażera ale też nie idzie chyba że robiłem to w nie ten sposób.napisze jeszcze jak to wyglądało do pewności a więc jeden kluczyk w stacyjce z włączonym zapłonem drugi kluczyk włozyłem w zamek "strona pasażera" i przekręciłem tak jakbym zamykał drzwi wciskając przy tym przycisk"ten górny od zamykania" potem powtórzyłem czynnośc jeszcze raz niestety po tym wszystkim niema żadnej reakcji niewiem czym to jest spowodowane??? bateryjki są sprawne w pilocie na 100% bo sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem to zrobic w drzwiach od strony pasażera ale też nie idzie chyba że robiłem to w nie ten sposób.napisze jeszcze jak to wyglądało do pewności a więc jeden kluczyk w stacyjce z włączonym zapłonem drugi kluczyk włozyłem w zamek "strona pasażera" i przekręciłem tak jakbym zamykał drzwi wciskając przy tym przycisk"ten górny od zamykania" potem powtórzyłem czynnośc jeszcze raz niestety po tym wszystkim niema żadnej reakcji niewiem czym to jest spowodowane??? bateryjki są sprawne w pilocie na 100% bo sprawdzałem

 

 

Procedura kodowania kluczyka mechanicznie działa na pewno w modelach od 1997r bo kodowałem parę razy. Może ci nie działać to kodowanie bo masz błędy spowodowane przez centralny zamek. Ja koduje kluczyk w ten sposób ze jeden w stacyjce i załączony zapłon a drugim zamykam zamek mechanicznie od strony kierowcy a potem wciskam przycisk zamykania i działa :-)))

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miki śrem

hmm no to robiłeś to w ten sam sposób co ja teraz ale umnie pewnie to nie działa z powodu uszkodzonego zamka"mikro włączik" w drzwiach od strony kierowcy i teraz znowu wszystko sprowadza sie do jednego żeby wkodowac kluczyk to trzeba bedzie najpierw wymienić zamek w drzwiach od strony kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm no to robiłeś to w ten sam sposób co ja teraz ale umnie pewnie to nie działa z powodu uszkodzonego zamka"mikro włączik" w drzwiach od strony kierowcy i teraz znowu wszystko sprowadza sie do jednego żeby wkodowac kluczyk to trzeba bedzie najpierw wymienić zamek w drzwiach od strony kierowcy.

 

Może i wymienić zamki ale proponuje sprawdzić zimne luty w zamku bo u mojego braciaka w pasku z 1997 roku dwa zamki nie działały na skutek zimnych lutów na płytce zamka i przez to nie świeciło podświetlenie wnętrza oraz brak brzęczyka włączonych świateł. Po naprawie zamka skasować błędy i programować kluczyk albo mechanicznie albo VAG-COM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm no to robiłeś to w ten sam sposób co ja teraz ale umnie pewnie to nie działa z powodu uszkodzonego zamka"mikro włączik" w drzwiach od strony kierowcy i teraz znowu wszystko sprowadza sie do jednego żeby wkodowac kluczyk to trzeba bedzie najpierw wymienić zamek w drzwiach od strony kierowcy.

 

 

Zaprogramuj sobie przez VAG-a. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miki śrem

malczykos tylko powiedz mi jak to zrobić to zaraz lece nadu i poprubóje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy dołączam się do tematu.mam taki problem:

kupiłem paska 1,6 AHL z początku produkcji tj.koniec 96r.od goscia,który był pierwszym właścicielem i auto kupił w polsce.

Otrzymałem od niego dwa kluczyki (jeden zwykły,drugi z pilotem-nie scyzoryk,ten z pilotem nieużywany),

jednym i drugim kluczykiem auto odpala,lecz pilot nie działa,wymieniłem baterię ,próbowałem zaprogramowac lecz kicha.Mam koło siebie serwis skody,i kumpla który tam pracuje,mowi podjedz to zaprogramujemy kluczyk kompem ,podjechałem ,próbował cos zrobić lecz na końcu stwierdził że moj passat nie ma tej opcji w module komfortu-czy jest to mozliwe?,czy tylko tak mówił aby mnie zbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności