Skocz do zawartości
adams

gwint, czy będzie pasował z golfa vr6 do passata B4 VR6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

rozglądam się powoli za zawieszeniem do swojego passata B4, najprawdopodobniej będzie to gwint, i mam pytanie, czy zawieszenie (sprężyny i amory) pasypasują z golfa VR6 do passata VR6? bo do passatów to mało co jest w necie do kupna :/

 

co myślicie o marce GT Cupline??? pchać się w to?

 

chyba lepiej dodać parę groszy na gwincik, czy wkładać zwykłą zawiechę?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O GT Cupline było już sporo i raczej nikt tego nie chwali. Zakładałem już podobny temat i dowiedziałem się, że zwykłe zawieszenie pasuje od golfa III więc i gwint powinien pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałem się, że zwykłe zawieszenie pasuje od golfa III

Witam

Czy to prawdza że zawieszenie od golf III pasuje do paska b4 ???

Proszę o zaprzeczenie albo potwierdzenie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przodek pasuje, a tył nie pamietam, tylko trzeba wziaść pod uwage ze jest inna waga golfa i passata. Ja posiadam gwint dedykowany do passata i jest za miekki z przodu (kwestia silnika) wiec ja zapodasz od golfa to juz kompletnie, ale mozna dać odboje :D

 

Nie wiem jak inni, ale ja pisze jak to wyglada u mnie.

 

Lepiej nie kombinować i kupić cos pod model.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem pasowac pasuje tylko ze wtedy auto nadaje sie tylko do stania w miejscu.

 

Kolega ma GT Cupline w Corrado po 2 latach i chyba 60kkm nie ma zawiasu. BTW to to samo co TA technix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa lata jest gwarancji na nowy TA albo GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem pasowac pasuje tylko ze wtedy auto nadaje sie tylko do stania w miejscu.

 

Sprawdziłem masę jednego auta i drugiego.

Passat B4 1285 kg

Golf III 1215 kg

 

Dopuszczalne masy całkowite

Passat B4 1820 kg

Golf III 1715 kg

 

Dane sprawdzałem dla wersji Kombi z dieslem pod maską (TDI 90KM)

 

Nie wydaje mi sie żeby 70 kg stanowiło aż taką różnicę.

Chodziło mi o sportowe sprężyny bo do paska ciężko coś takiego dostać.

Jeśli jestem w błędzie i źle myślę to proszę mnie z niego wyprowadzić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gwint do vr6 a pasek jaki widac 90PS CL i jest bardzo twardo:) GT Cupline to najgorsza tandeta jaka jest - wiem bo mialem ten zlom nowy i tak samo szybko sie tego pozbylem jak nabylem- nie radze zakladac - niebezpieczne w trakcie jazdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj arth'a co myśli o gt cupline i dasz sobie spokój... ja mam sprężyny od gwintu fk i myśle że może jakby kupić ta tech dle samych amorków i te sprężyny to dałoby radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje na 100% tył i przód, ja mam FK dedykowany do passata B4 ale wcześniej jeździł umnie w Golfie II GTi i spisywał się świetnie, teraz też jest ok.

Przy okazji za jakiś czas będę miał na sprzedaż mój gwint (FK Highsport - przody na wkładach KONI z regulacją twardości od góry, tyły bez reg. - tak było oryginalnie w zestawie, gwint w świetnym stanie nie używany zimą) tak jak pisałem wyzej jest to gwint dedykowany właśnie do B4.

Więcej info na PW.

Aha gwint jeszcze siedzi u mnie w aucie (auto teraz nie jeździ, jak tylko stopnieje tam masa śniegu wyjeżdżam i ściągam go)

Poydrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności