Skocz do zawartości
Gość jakub77

proszę o poradę-kupno przepływomierza (marka, opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie siedzi 0281 002 461, sprawdzałem :). Numer VAG jest z literką B na końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pierburga to mam złe doświadczenia z taka przepławką. Kupiłem nową do Audi 130KM, auto nie jechało tak jak powinno. Dopiero po założeniu Boscha nie to samo auto, wyrywało już z najniższych obrotów do przodu. Dziś założyłem przepływkę (wkład) z Sharana AUY o oznaczeniu F00C 2G2 056, oryginalnie miałem F00C 2G2 027. Na razie nie zauważyłem różnicy, auto się normalnie wkręca, ładnie ciągnie do przodu.

Tu jest tabela przepływomierzy http://www.passatplus.de/lmm/index.htm

Edytowane przez szneider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem z przepływką. Na przepływomierzu masz numery jak chcesz nie mieć kłopotu poszukaj podobny z takimi samymi numerami mnie się udało znaleźć na allegro identyczny i zamontowałem go śmiga do dziś tylko trzeba pamiętać żeby przez pierwsze kilometry nie szaleć tylko pozwolić komputerowi ją zaadoptować no chyba że masz VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłem do ASO i tam po numerze Vin powiedzieli, że numer przepływki do mojego paska to 071 906 461 A, a wkład

F00C 2G2 027.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzwoniłem do ASO i tam po numerze Vin powiedzieli, że numer przepływki do mojego paska to 071 906 461 A, a wkład

F00C 2G2 027.

Czyli zgodnie z tym co jest w tabeli przepływomierzy http://www.passatplus.de/lmm/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Dodano o 20:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:53 ----------

 

Czyli zgodnie z tym co jest w tabeli przepływomierzy http://www.passatplus.de/lmm/index.htm

dokładnie.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Może mi ktoś powiedzieć do jakiego paska jest ten numer 0280217121 niestety nie mam numeru wkładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o VW to do Sharan ANU, 1Z, AHU, AFN, AVG. Ja tam nie patrze na oznaczenia na obudowie tylko jakie sa na wkładzie przepływomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie patrze na oznaczenia na obudowie tylko jakie sa na wkładzie przepływomierza.

Ale jeśli pójdę do sklepu i powiem gościowi żeby dał mi przepływkę o numerze 071 906 461 A, to nie ma możliwości zeby wkład miał inny numer jak ten F00C 2G2 027 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne sam wkład będzie tańszy niż cała puszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak na krótko powiem że jest ciężko kupić sam wkład , z pół roku temu obdzwoniłem z ponad 10 sklepów i wszędzie mieli całe puszki z wkładem i poszedłem na całość kupiłem używkę , oczywiście odb. osobisty i 2 opcje pomiar na miejscu (log dynamiczny) albo umówić się że jak kulawa to oddasz po zrobieniu logów gdzieś tam. Tańsza opcja a też dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności