Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń tu 502 615 598 albo tu 513 270 279

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Jutro podzwonię. Pozdr.

 

No niestety nikt nie odbiera żadnego z numerów. Będę próbował jutro. Poczytałem na forum, generalnie chwalą sprzedawcę, więc czekam cierpliwie.

Edytowane przez kwadrat109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś magik od gazu godny polecenia w okolicach Elbląga?

Instaluję nowe wtryski i trzeba skalibrować i wyregulować :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy gdzieś w Olsztynie idzie gdzieś dobrze odnowić (pomalować) alusy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki serwis klimy polecacie? Nadal Augustowska 15? Ktoś był ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki serwis klimy polecacie? Nadal Augustowska 15? Ktoś był ostatnio?
nabic odgrzybić czy cos wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w Olsztynie znajdę sklep z zaworkami zwrotnymi podciśnienia i przewodami podciśnieniowymi ?

 

W poszukiwaniu rozwiązania na temat hamulców żyjących własnym życiem w moim aucie, chcę wstawić nowy przewód i nowe zaworki na linii pompa vacuum - serwo. W Olsztynie dostanę coś co się sprawdzi i kosztuje normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nabic odgrzybić czy cos wiecej

 

Tego do końca nie wiem. Chłodzi słabiej niż w b5 więc albo do nabicia albo ten typ tak ma. Trochę też się późno załącza - po kilku min od odpalenia jak na dworze upał. U Ciebie w passku od razu po odpaleniu wali lodowatym powietrzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie w passku od razu po odpaleniu wali lodowatym powietrzem?
No nie, jak jest gorąc to tak z minutkę trza poczekać no może mniej. Miałem to samo u siebie obstawiam że masz za mało czynnika. Jak coś polecam do Pana Henia na Track pojechać zapłacisz ze 150 ale bedzi oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzieś w Olsztynie znajdę sklep z zaworkami zwrotnymi podciśnienia i przewodami podciśnieniowymi ?

 

W poszukiwaniu rozwiązania na temat hamulców żyjących własnym życiem w moim aucie, chcę wstawić nowy przewód i nowe zaworki na linii pompa vacuum - serwo. W Olsztynie dostanę coś co się sprawdzi i kosztuje normalnie ?

 

Jakie Ty potrzebujesz przewody podciśnienia ?

Jeśli chodzi o te co podpinasz np. do zaworu N75, N18 itp to ja kupiłem w Inter Cars wężyk silikonowy do podciśnień, płaciłem jakoś lekko ponad 10 zł. Nie jest na metry tylko w opakowaniu już docięty. O jakie zaworki Ci chodzi ? O ten co jest przy serwo i w grodzi ? Jakby co to mam takie, nówki, od Audi A4 B7 :) oddam za 4pak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem przewód jeden który idzie od pompy vacuum do serwa. Po drodze w oryginale są dwa zaworki zwrotne, gumowy łącznik, jakieś kolanka. Chcę to uprościć maksymalnie. Być może bardzo chętnie od Ciebie odkupię tylko daj znać jakiej są średnicy, budowy itp. Wyślij jeśli możesz fotki i podaj średnicę króćców. Jak będzie mi to pasowało do układu to prawdopodobnie chętnie bym wziął na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem to samo u siebie obstawiam że masz za mało czynnika. Jak coś polecam do Pana Henia na Track pojechać zapłacisz ze 150 ale bedzi oki.

Może być, że łepek wcześniej nic z tym nie robił. Wymieniłem w listopadzie filtr kabiny - siedział oryginał VW a ostatni przegląd w VW parę lat temu także i klima mogla być nie ruszana.

Możesz dać namiar dokładniejszy na Pana Henia ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być, że łepek wcześniej nic z tym nie robił. Wymieniłem w listopadzie filtr kabiny - siedział oryginał VW a ostatni przegląd w VW parę lat temu także i klima mogla być nie ruszana.

Możesz dać namiar dokładniejszy na Pana Henia ?

608145147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem przewód jeden który idzie od pompy vacuum do serwa. Po drodze w oryginale są dwa zaworki zwrotne, gumowy łącznik, jakieś kolanka. Chcę to uprościć maksymalnie. Być może bardzo chętnie od Ciebie odkupię tylko daj znać jakiej są średnicy, budowy itp. Wyślij jeśli możesz fotki i podaj średnicę króćców. Jak będzie mi to pasowało do układu to prawdopodobnie chętnie bym wziął na dniach.

 

Jeśli chodzi Ci o tę rurkę co idzie od serwa do ściany grodziowej, to jest ona praktycznie nie do zdobycia w używce, a króćce miałem u siebie założone te od Audi A4, bo króciec przy serwo miałem poklejony poxiliną lub innym chu***wem i mi lewe powietrze łapał. Zrobiłem tak. Kupiłem rurkę od serwo do sciany grodziowej od Audi A4, różni się ona tylko kształtem. Zawór zwrotny przy serwo jest ten sam, przy grodzi również. Wyciąłem te króćce z rurki i wsadziłem do grubego gumowego węża i spiąłem opaskami.

Jeśli masz zamiar to uprościć to zamiast rurki plastykowej wsadź na wyjściu z serwo gumowy wąż i poprowadź go aż do króća na węzyku od pompy vacum, tylko, że to będzie taka troche rzeźba. Jeśli rurka i króćce, szczególnie ten przy serwo są całe, to może lepiej uszczelnić połączenie w ścianie grodziowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymieniam całość z powodów takich, że to jest troszkę spracowane. Rurka przy serwie jest trochę nadgnieciona, zaworek przy serwie tak samo był wymieniany bo stary niechcący połamałem ale coś mi ten zaworek nie daje pewności, że jest zdrowy na 100% bo też jest używany. Chcę wszystko wymienić na nowe, zaworki, łączniki, przewody itp. Kolego jak byś mógł to powiedz jakiej średnicy są króćce w zaworkach które posiadasz i zrób zdjęcie jak one wyglądają to będę wiedział czy mi to pasuje do instalacji i czego mi jeszcze trzeba. Gdybyś zechciał to daj na PW.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dam znać jutro lub pojutrze, bo nie mam tego w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, dam znać jutro lub pojutrze, bo nie mam tego w domu.
IMG_20170607_193551[1].jpg

Niestety nie dysponuje suwmiarką. Zdjęcia 2-3, to cieńszy króciec od strony ściany grodziowej. W miejscu wejścia do grodzi ma ~16mm, po drugiej stronie ~12 mm. Drugi króciec, zdjęcia 1,4 to ten co wychodzi z serva - działa tylko w jedną stronę - wymiary takie same.

IMG_20170607_193457[1].jpg

IMG_20170607_193513[1].jpg

IMG_20170607_193601[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w Olsztynie przetaczają tarcze hamulcowe? Coś takiego się w ogóle jeszcze robi w dzisiejszych czasach? Tarcze nie w passku, wizualnie jescze dobre - bez wielkiego rantu itp. - z przebiegiem okolo 100tys km od nowosci auta, ale niestety zaczęły odczuwalnie bić przy hamowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 100 tys to poproyu bym kupił nowe bo jak je zrownaja to juz nic moze z nich nie zostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś zakład regenerujący zaciski hamulcowe w olsztynie ?

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności