Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Nie jestem z warmińsko- mazurskiego ale często u was bywam. Z tego co kilkakrotnie widziałem to zdzierają u was jak nie wiem i na częściach, czy to nowych, czy używanych, czy serwisie (gdzie nie zrobią tego co trzeba a skasują swoje) w porównaniu z tymi w mojej okolicy. Mówię o powiecie iławskim i działdowskim bo i tu i tu mechanicy robili auto mojej dziewczynie. Teraz zostało jej wymienić progi w astrze i gdybyście mogli wypowiedzieć się gdzie, może nie tyle tanio, co solidnie to zrobią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię panel Climatronic do passata b5 przed liftem. Ktoś takowy posiada na sprzedanie?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może pożyczyć "klucz" do filtra oleju ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrego speca w Olsztynie lub okolicy który uszczelni pompę wtryskową moim 1Z (strasznie się poci co za tym idzie po dłuższym postoju zapowietrza się i Ciężko pali).Może ktos wie ile taka operacja by kosztowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuję zaślepki do progu prawy przód do b5 fl 2003 r model 2004 sedan

 

 

Już będę miał dzięki koledze arkady375

Edytowane przez zielony870844

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do pierwszego lepszego ASO będą mieli na miejscu koszt ok 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje kupic wachacze mozecie podpowiedziec jaka firme wybrac zeby byla dobra i za rozsadne pieniadze. Z gory :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś dobrego speca w Olsztynie lub okolicy który uszczelni pompę wtryskową moim 1Z (strasznie się poci co za tym idzie po dłuższym postoju zapowietrza się i Ciężko pali).Może ktos wie ile taka operacja by kosztowała?

 

Wal do Mrągowa do MOTO-MAZURY tam pompami wtryskowymi się zajmują i na pewno będzie wszystko zrobione tak jak trzeba i narzekał nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Planuje kupic wachacze mozecie podpowiedziec jaka firme wybrac zeby byla dobra i za rozsadne pieniadze...

 

Jak będziesz w Morągu przejedz się do Dubickiego (taki nieduży sklep obok drogi na Kretowiny/Żabi Róg. Tańszego sklepu z częściami nie znam.

 

http://pl-pl.facebook.com/pages/Auto-Części-Dubicki/109208022478823?v=info

 

Tu masz namiar na gościa, zadzwoń, zapytaj. Jak czegoś nie ma na miejscu zazwyczaj drugiego dnia z rana już mu dostarczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie mogę ustawić katy synchronizacji po wymianie rozrzadu bo zaczal mi duzo palic, a moze ktos z Was umie to zrobic za niewielką :) opłata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ DIABLOPAT - na pewno w zakładzie U Jana na Gutkowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, pisze w imieniu kolegi potrzebuje 2 opony 195/65R15 LETNIE oczywiście używane za rozsądną cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim najgorszym stanie mogą być ? i co to rozsądna cena :D ? bo nie wiem czy jechać na działkę do gutkowa sprawdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe z tego co wiem to na autodromie są możliwe wystarczy wygrzebać i wrzucić na alusy, do 7 dych za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie najtaniej wymienie szybę przednię w civic-u VI gen. W grę wchodzi NO lub NSZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z temperaturą silnika nie pokazuje na zegarach mruga kontrolka od wody wentylatory też się nie włączają może koledzy wiecie jak to rozgryść albo gdzie podjechać żeby naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z temperaturą silnika nie pokazuje na zegarach mruga kontrolka od wody wentylatory też się nie włączają może koledzy wiecie jak to rozgryść albo gdzie podjechać żeby naprawić.

 

problem był poruszany na forum. Użyj wyszukiwarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje wyłącznika światła ,tylna klapa passat b3 sedan może ktoś posiada takowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak sprawdzic olej w skrzyni biegów 6 bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności