Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, 7 zł i bym miał Bosha. ;p Kupilem kilka tygodni temu Toopla czy jakoś tak. Też bodajże 60Ah, na pewno 540A.

TOPLA :) Wiele różnych opinii słyszałem o tych akumulatorach :) Jak będziesz dbał, będzie stale dobrze doładowywany, będziesz miał sprawny rozrusznik itp. to będzie służył ;)

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poszukam później czegoś nt. dbania o akumulator. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TOPLA

 

Ja kupiłem passia z tym akumulatorem i nie mogę narzekać :ok: Co prawda teraz na mrozach chwilkę (1-2 sek) pokręci, ale aku ma już kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie wymieniłem aku kręci super ale mimo to odpala mi dopiero po drugim razie paliwo w baku pół zwykła ropa a pół ulimate z bp nie wiem może jeszcze muszę wymienić świeczki oznaki mam takie że już prawie załapuje no ale niestety a za drugim razem po 1-2 sek odpala chodzi początkowo nierówno ale po 30-40 sek uspokaja się, powyżej -10 nie ma problemów z odpaleniem -10 to taka granica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź świeczki. Jak po wymianie nic nie pomoże to trzeba sprawdzić czy na świeczki dochodzi prąd czy przypadkiem przekaźnik nie poleciał od świec. Z reguły to świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, orientuje się ktoś czy gdzieś w Olsztynie kupię dywaniki gumowe na sztuki a w najgorszym wypadku na pary ? :P Nie ma to jak kupować komplet jak jest tylko jeden do wymiany a reszta w idealnym stanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej, orientuje się ktoś czy gdzieś w Olsztynie kupię dywaniki gumowe na sztuki a w najgorszym wypadku na pary ? Nie ma to jak kupować komplet jak jest tylko jeden do wymiany a reszta w idealnym stanie :/

 

Pioters na tył kpl. w Realu za 30zł jak oryginał , wysokie boczki jak znalazł na zimę wodę i śnieg.

 

Toopla

 

Ja miałem 55Ah 480A (tylko) w BMW E-30 1,8is cztery lata z nim śmigałem.Ostania zima -30 i ,,nie było bata" a i teściu do tej pory śmiga:dobrze

 

Ma ktoś gdzieś dobrą cenę na:

 

świece BERU GN 855 (bo z tego co czytałem to takie wchodzą do AJM) ?

 

http://allegro.pl/swiece-zarowe-beru-audi-vw-seat-skoda-volvo-tdi-i1342927694.html Dwa dni czekałem:dobrze

Edytowane przez pafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pioters na tył kpl. w Realu za 30zł jak oryginał , wysokie boczki jak znalazł na zimę wodę i śnieg.

dzięki, ale.. akurat potrzebuję tego pod własne nogi (kierowcy) :) ale rzeczywiście może trzeba markety oblukać:)

 

przy mrozach w zeszłym tygodniu zrobiło mi się paska żal że tak się dławi i w końcu wymieniłem i skończyły się mrozy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to masakra, ale czy na prawdę jest to beru czy coś innego zapakowane w pudełka beru....

 

 

 

JEŚLI KTOŚ COŚ POTRZEBUJE Z CZĘŚCI LUB AKCESORIÓW ŚMIAŁO PYTAĆ, ZROBIĘ WAM SPECJALNE CENY!!

GG 204317

Edytowane przez dana.czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał pafo Zobacz post

http://allegro.pl/swiece-zarowe-beru...342927694.html Dwa dni czekałem

Skąd on ma takie ceny? Wystawił jakiś dokument sprzedaży?

 

Paragon , chcesz skan?

 

Te ceny to masakra, ale czy na prawdę jest to beru czy coś innego zapakowane w pudełka beru....

 

ORYGINAŁ - sprawdzałem z oznaczeniem producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORYGINAŁ - sprawdzałem z oznaczeniem producenta.

No to dobrze.

Są sytuacje, że oznaczenia producenta się zgadzają, baaa, jest nawet numer seryjny wypalany laserem. Pudełko jak w oryginale, a jak się okazuje jest to najzwyklejsza podróba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cena tych świec jest nie do pokonania, Producent za tyle nawet nie sprzedaje w Polsce. Dla mnie z tym jest cos nie tak ZA TANIO. Stawiam na genialną podróbkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena tych świec jest nie do pokonania, Producent za tyle nawet nie sprzedaje w Polsce. Dla mnie z tym jest cos nie tak ZA TANIO. Stawiam na genialną podróbkę

 

A po ile sprzęgło do mojego złomka

 

Passat B3, 1,8 RP, 1991r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po ile sprzęgło do mojego złomka

 

Passat B3, 1,8 RP, 1991r

 

Piotruś, dla Ciebie jako dobrego kolegi LUKa kompletne (tarcza, docisk i łożysko) mam w InterCarsie za niecałe 300zł;)

 

Albo SACHS - 330zł :)

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, bardziej opłaca się kupić Sachsa czy LUKa? Może banał, wiem, że części Sachs szły na pierwszy montaż, ale nie wiem jak to teraz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotruś, dla Ciebie jako dobrego kolegi LUKa kompletne (tarcza, docisk i łożysko) mam w InterCarsie za niecałe 300zł;)

 

Albo SACHS - 330zł :)

 

Drogo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek, bardziej opłaca się kupić Sachsa czy LUKa? Może banał, wiem, że części Sachs szły na pierwszy montaż, ale nie wiem jak to teraz jest.

Przy takiej różnicy cenowej dla świętego spokoju lepiej wziąć Sachsa ;) Chociaż LUK też całkiem dobry jakościowo :)

 

Drogo

Kup sobie 4MAXa albo używkę :P

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś z Kolegów wie dlaczego Jan (warsztat na Bałtyckiej- Gutkowo) ma przynajmniej od 3 dni wyłączony telefon?:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kup sobie 4MAXa albo używkę :P

 

Kupię LUKa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności