Skocz do zawartości
Glizda

[Archiwum] ->Pierwsze śląskie spoty

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak panowie! Chciałem dokładnie dowiedzieć się ilu mamy konkretnie userów którzy poważnie myślą na temat spotu grupy "Śląsk" wiec prosiłbym o komentarz. Miejsce myśle ,że Aleja Rozdzienskiego Carrefour/Castorama, czas- początek marca. Jest też taki zamysł, aby całą grupą pojechać do Wrocławia, oczywiście w innym czesie, ale o szczegółach na pierszym spocie. Więc jak panowie? Kto za? I kto się zgłasza?

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH !!

Chciałem podziękować wszystkim za przybycie w taką zimną pogodę. Pierwszy SPOT w Katowicach uważam za udany, zwłaszcza że atmosfera była przednia, dużo śmiechu i zabawy wsród ludzi którzy tak naprawdę dopiero dziś się poznali! Trzymam za słowo i myślę, że nastepny Spocik już na początku kwietnia przy cieplejszej aurze.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH - GLIZDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam swoje "3 grosze".

Spot superrr, mimo drętwej pogody było wesoło. Przyjechałem jako ostatni, więc mam na fotkach wszystkie osoby (Paski też):

 

-> 7'miu wspaniałych tyłem:

 

tylki.jpg

 

-> i jeszcze raz:

 

profil.jpg

 

-> boczkiem też:

 

bokiem.jpg

 

-> "Grupa "Śląsk" jako żywo:

 

ludki.jpg

 

-> Przeprowadzka do IKEA'i na kawę:

 

ikea.jpg

 

-> Humory dopisywały:

 

hello.jpg

 

Tyle :621:

 

Może zajrzy tu Marek, pochwali mnie za fotki i wciśnie magiczny przycisk, żebym miał coś pod avatarem...

 

:516:[Wow SUPER FOTKI - ale Wy również jesteście SUPER - zawsze razem jest raźniej

Pozdrawiam wszystkich Marek]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie stało. Byłem na 3 stawach krótko po godz. 13, nikogo nie widziałem, pobujałem się trochę po parkingach bacznie się rozglądając, wkońcu spasowałem i pojechałem na wycieczkę do Ogrodzieńca. Btw, miałem pasażerów na pokładzie i byli trochę zawiedzeni, że nie spotkali innych Passatowców:

 

3st1.jpg

 

3st2.jpg

 

ogr1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak wtrące swoje 3 grosze - narzekaliście na moda Waszej grupy, więc na razie zrobiłem nim GTS - jeśli Wam nie przeszkadza, to wg mnie będzie lepiej pasował na tą funkcję ;-)

 

niedługo dogram modyfikację, która umożliwi przydzielanie kilku moderatorów grup :ok:

 

gdybyście chcieli następnym razem (lub te fotki też) dajcie znać zawsze na PW do mnie albo do kubotka - on jest odpowiedzialny za download. dorzucimy paczkę na serwer forum i wszyscy będą mogli ściągnąć bez żadnych limitów ;-)

 

nie czytam na bieżąco tego wątku, także jak wpadnę czasem to nadrabiam zaległości.

ps: ja nie przenoszę "drobnych" kłótni z działu "informacje dot. forum" do życia, więc może trochę opanujcie swoje nerwy? bo czy dobrze zrozumiałem, jak piszecie o "góru" planujecie jakiś spisek? jeśli tak - droga wolna, ale nie wiem co chcecie osiągnąć. do tej pory jakoś nikt z Was ostrzeżenia nie dostał, nikt nie miał zablokowanego dostępu do forum (nie licząc barti_go), więc nie rozumiem skąd w Was taka dziwna agresja, półsłówka i dziwne "plany"? chyba zbyt wiele bierzecie sobie "do serca".. zresztą - róbta co chceta, byle zgodnie z regulaminem ;-):piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a po co jechać aż do Piekar??

Kilkaset metrów od miejsca spotkania w Katowciach jest dosyć ciekawe miejsce na zorganizowanie zlotu.

Podsyłam wam fotki o które miejsce chodzi.

z mapa szukacz

zlotiq4.th.png

 

a tu zdjecie ze spotu (tak poglądowo żebyście zobaczyli jaka to knajpka)

zlot2xy8.th.jpg

Kiedyś organizowaliśmy tam spoty z innego klubu.Jest parking na przeciwko knajpa która widać na zdjęciu.Były tam kiełbaski ,piwo,napoje itp.Z boku dość pokaźny trawnik a w głebi kawałek lasu itp.Myślę że grila można byłoby zrobić.Jest to zdjęcie z przed roku ,ale chyba nic się tam nie zmieniło.Może mieszka ktos w poblizu kto mógłby podjechać i zrobić rozpoznanie ??

To tylko taka propozycja na szybko (nie zlinczujcie mnie za to że mieszam ale może komuś sie spodoba)

 

Wstępnie mam pracować jutro do 14.30 więc jeżeli nic się nie zmieni też z miła chęcią bym podjechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz kilka fotek :D

 

pomeczylam sie troszke

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze zdjecie z rajdu i spotu:P:P

zzz.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności