Skocz do zawartości
Gość schimano1980

Zawieszenie gwintowane VW Passat MTS Technik

Rekomendowane odpowiedzi

Musze miec gwint bo mam dystansy ...

 

wiec sada Mts!!!

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę już na MTS 5 miesięcy i muszę powiedzieć ze taczka niesamowita czuć każdą dziurę no ale na to się decydowałem obniżając ,i teraz do tego padły mi wachacze , a wam jak sie trzyma zawieszenie ? co ile km trzeba będzie trzeba wymieniać wachacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakei kupisz u mnie na gwincie juz 2 sezony lemforder

 

a co do mts to taczka? to chyba nie smigales na inncyh gwintach i poczytaj ze wiekszosc pisze ze ok a czasem ze za miekki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wachacze-audi-a4-vw-passat-zestaw-zawieszenia-i1417213987.html

 

co myślisz o tych wachaczach ? już raz miałem takie tanie to zrobiłem okolo 40k km,

opłaca sie zainwestować w wachacze FEBI z pierwszego montażu 2x drozsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAHACZE

 

nawet na aukcji ktos z bledme pisze nie wiem jak on to sprzedaje :)

 

ja tam wolalem wydac 1500zl na Lemfordera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez mysle o gwincie mts technik od mapeta do mojedo b5 (3bg) ale własnie mam dylemat czy np ten technics nie bedzi lepszy...

 

niech ktos podpowie .. nie zalezy mi zeby był az tak bardzo twardy bo tez mam 2 letnie dziecko ..

taki na pół sztywny i opony równo z nadkolami...

prosze o rade

 

Jak nie chcesz aby byl twardy to nie opuszczaj go "na glebe" widze ze kazdy kto nigdy nie jezdzil na gwincie jest swiecie przekonany ze Gwint to taczka.. wszystko zalezy od ustawienia wysokosci..

 

Smialo moge Ci polecic MTS'a (jakosc lepsza od technixa, wykonanie, grube tloczysko nie wiem jak w innych modelach aut)

 

A technix to tansza alternatywa dla tych co nie maja zbytnio gotówki aby kupic gwint renomowanej firmy, jak dla mnie mija sie z celem aby wydawac 4 tys. za zawieszenie aby jezdzic na nim po polskich drogach. Technix w zupelnosci wystarczy, na okres paru lat.. przelatalem 15tys kilometrów na technixie ,zadnych wycieków nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakosciowo stoi to tak

TA technix Tuning ART

TA technix

MTS

 

w TA technix wlasnie wchodze

ale tylko z powodu tego ze niektorym zalezy na cenie najnizszej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakosciowo stoi to tak

TA technix Tuning ART

TA technix

MTS

 

w TA technix wlasnie wchodze

ale tylko z powodu tego ze niektorym zalezy na cenie najnizszej...

 

A co sądzisz o RACELAND (widziałem, że 3 lata gwarancji dają)? I czy będziesz miał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racelanda mam w ofercie ale od miesiaca i nie wypowiem sie bo szczerze to ludzie narazie pytaja

kusie ta gwwarancja na 3 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
racelanda mam w ofercie ale od miesiaca i nie wypowiem sie bo szczerze to ludzie narazie pytaja

kusie ta gwwarancja na 3 lata

 

A jak miałeś w rękach to jak w porównaniu do MTS wygląda ? ;-) Co to za patent z podwójnymi sprężynami z przodu ? MTS tego nie ma. Co to daje ? Ew daj znać ile dukatów taki RACELAND u Ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie handlujmy na ogolnym ;)

 

no niestety racelanda jeszcze nie mialem w reku ;) tylko pytaja narazie ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupić od gościa gwint mts który jeszcze 6-7 miesiecy jest na gwarancji , ale wygląda inaczej niż ta bo ma tylko jedną grubą sprężyne , przelot niby mały , powiedzicie czy watro kupować taki shit czy lepiej kupić nowego ta ?

Edytowane przez grzybek141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwint do B3 : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kazdy wyglada tak samo 4 makpersony na kazdym po 2 speezyny

na foto idento jak do mk2 mk3 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wg mnie nie jest mts

ktos naklejki tylko dal

 

sprezyny sa z FK niskiej polki gwintu

i wg mnie amorki tez

 

ja bym tego nie bral

Edytowane przez MAPET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde... dobrze ,że dałem to zdjęcie... rezygnuje z tego skoro tak bo to autentyczne zdjęcie od gościa z dzisiaj... nawet ma paragon od venoma że to gwint mts'a i gwarancje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja go pytałem to napisał ze na jednej grubszej sprężynie bo porównywałem go z gwintem ta a on że mts to nie ta. ten gwint kupił żekomo we wrześniu 09r. troche jestem wkurzony tym wszystkim , bo albo koleś nie wie co ma bo myśli że kupił mts'a albo chce wcisnąć szit jakiś :/

Edytowane przez grzybek141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności