Skocz do zawartości
martin

Lustrzanka cyfrowa - co wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Który ma wolny termin na 2.08 ? Dobry fotograf ślubny ma już zajęte terminy w przyszłym roku

 

eee no bez przesady w zeszłym roku znajoma , miała super fotosa, a ślub(cały ) zorganizowała w m-c :) od podstaw.

Ja liczę że coś sie znajdzie tym bardziej że to 2-3 godz będą , na imprezie juz nie potrzebuję fotografa.

 

a to?

http://www.allegro.pl/item390555082_nikon_d60_18_55_55_200_vr_dodatki_do_wyboru_raty.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda interesująco choć d60 nie miałem w ręku więc się nie wypowiem

 

oczywiście to widziałeś: "Towar chwilowo niedostępny - prosimy o kontakt przed licytacją"

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli : tego akurat proszę pana nie mamy , ale mamy za to inny super sprzęt nawet lepszy...

ściema jednym słowem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martin ja ci wspolczuje przy tej ilosci porad :542: to sie zaryczec mozna ze nie wspomne o tym ze dla laika to po slownik by trzeba bujnac Ty sobie na prawde wez fotografa bo bedzie latwiej;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no i tak wezmę, ale o aparaciku też myślę .co do słownika to masz rację, przeciętny zjadacz chleba nie wie o co idzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

911fc5e26111a2cam.jpg

82c1f77589ee0a1am.jpg

Martin jeżeli jakość zdjęć powyżej Cię zadowala to zostały one wykonane (nie lustrzanką) ale Panasonic Lumix FZ18. Nie jestem prof. tylko zwykłym użytkownikiem i mi w zupełności wystarcza.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mało ostre te fotki:

to są foty robione lustrzaną , sam robiłem mając lustrzankę pierwszy raz w rękach.gdzie zaznaczam że ja się nie znam zupełnie na tym...jeszcze ;P

http://c.wrzuta.pl/wi18539/8ec6c3b2001917b3487b1a39/P6221306?type=i&key=tbHzlpS8fI&ft=f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to są foty robione lustrzaną , sam robiłem mając lustrzankę pierwszy raz w rękach.gdzie zaznaczam że ja się nie znam zupełnie na tym...jeszcze ;P

http://c.wrzuta.pl/wi18539/8ec6c3b20...bHzlpS8fI&ft=f

Zapodaj jeszcze raz to zdjęcie na fotosik.pl bo nie mogę się do niego dostać - dostęp zabroniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale... tylko nie panasonic :)

może to klasę lepsze niż taki np samsung ale to jest półka dla domowych pstrykaczy na wypadzie weekendowym za miasto w dobrych warunkach ;)

...

inna sprawa, że nawet z eos'em 3 można zrobić beznadziejne zdjęcia jak się użytkownik małpek dobierze :D

 

...

kosiad: masz w tym panasonicu możliwość manualnego ustawienia przesłony?

spróbuj na wartościach 5,6 i w górę zrobić zdjęcie gdy używasz tele i wtedy zaprezentuj zdjęcia, bo te na przykładzie wyglądają jak efekt przypadkowego działania AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo te na przykładzie wyglądają jak efekt przypadkowego działania AF

 

To nie to - czas 1/100 przy ogniskowej > 500 mm nie jest w stanie zapewnić nieporuszonego zdjęcia ;-) - to o tygrysie ...

 

Natomiast figurka na ostrość na kolanach, a dodatkowo jest zmasakrowana odszumianiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieporuszonego zdjęcia - to o tygrysie ...

To był tylko przykład - byłem wtedy z żoną i córką w łódzkim zoo a żona prowadziła więc wszystko jasne:p

PS Ja naprawdę jestem amator foto i jak dla mnie te zdjęcia są ok

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee spoko, fotki jak fotki ... jak tylko mówię co widzę odnosząc się do postów poprzednika ;-). Nie każdy musi być od razu Gudzowatym polskiej fotografii :] ( chociaż to porównanie to niezbyt trafione chyba :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeee spoko, fotki jak fotki ... jak tylko mówię co widzę odnosząc się do postów poprzednika . Nie każdy musi być od razu Gudzowatym polskiej fotografii ( chociaż to porównanie to niezbyt trafione chyba )

W grupie łódzkiej zawsze można liczyć na dobre słowo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma moze doswiadczenie z aparatem Sony Alpha slr A200W i co na jego temat sadzicie szczegolnie w poloczeniu z obiektywami 18:70 i 75:300 bo zastanawiam sie nad kupnem takiego wlasnie sprzetu. Z gory dzieki za obiektywne porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pepperoni

Ja proponuje ci wlasnie E 510,z dwoma obiektywami, jako chyba jedyna cyfrowka posiada podglad przed robieniem zdjecia tak wiec mozesz patrzec przez wizjer lub jak wolisz przez ekranik, pozatym 510 posiada filtr antystatyczny ktory wlacza sie przy kazdym uruchomieniu aparatu, dodatkowo stabilizacja a fotki rewelacja, mialem porownanie z nikonem i innymi poniewaz bylem za granica i moi koledzy sciagali sobie rozne lustrzanki ze stanow tak wiec nie zastanawiaj sie tylko bierz 510 a nie pozalujesz, mam do niej nawet polska instrukcje w pdf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj sie z zakupem do konca wrzsenia. Po Photokinie wszystko bedzie wiadomo ;)

Ceny starszych modeli spadna. Chociaz A200 BODY mozna juz kupic za 777 pln w Fotojoker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstrzymaj sie z zakupem do konca wrzsenia. Po Photokinie wszystko bedzie wiadomo ;)

Ceny starszych modeli spadna. Chociaz A200 BODY mozna juz kupic za 777 pln w Fotojoker.

Skoro tak mowisz to czemu nie swiat sie nie zawali a ja sobie poczekam w koncu to nie tak dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności