Skocz do zawartości
Gość berr64

Stukanie po wymianie amortyzatorów.

Rekomendowane odpowiedzi

danek wiem ze to glupie ale mam akcje serwisowa w pracy oslona przeciw pylowa amortyzatorow luzna i puka w czasie jazdy nakladamy na jej brzegi silikon i osadzamy na nowo w poduszce amora auto stoi godzinke i oddajemy klientowi a problem z pukaniem znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź to jakos zobrazuj, bo nie kumam :D Chodzi ci o który plastik? Ten co w amor niby wchodzi czy też jest na niego nałożony - pomiędzy górną a dolną częścią? czy o samą górną cześć amora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To karbowane na pewno NIE. Bo pukanie jest dość mocne a taki plastik nie wywoła takich puknięć. A to drugie to chyba TO, co w tą dolną część amora wchodzi . Ale przecież nikt mi nie będzie amortyzatorów rozbierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wymianie na nowe zachwalane przez wszystkich Sachsy też miałem pukanie ale na tyle... okazało się że stare poduszki przy słabych amorkach nie miały za dużo pracy a z nowymi już nie dawały rady trzymać tłoka i pukały. Wymiana na LMI załatwiła problem pukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poduszki dziś nowe założyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że problem się powtarza, a więc opiszę i mój przypadek

jakiś czas temu, bodajże w październiku wymieniałem kompletne zawieszenie Ruville i do tego amorki tak zachwalane prze forumowiczów Biellstein B4 i od tamtej pory też zaczęło coś stukać z przodu odgłos podobny do wyrobionej poduszki mcphersona, po wielu nieudanych próbach zdiagnozowania tajemniczego odgłosu odpuściłem, później wyczytałem że to mogą być poduszki silnika więc wymieniłem na nowe (oryginalne) i dalej stuka - odpuściłem, ale za każdym razem kiedy wsiadam do samochodu mając świadomość że wszystko jest wymienione na nowe więc tam niema prawa nic stukać pojawia się ten w$?#@!% odgłos który w 99% jestem pewien że pochodzi z tak wspaniałych amortyzatorów renomowanej firmy Bielstein

także dołączam się do grona które uważa że wspaniały Bilstein to jedna wielka kupa, w sumie czego było się przecież to w sumie Febi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeździsz na nich, czy wymieniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jeździsz na nich, czy wymieniłeś?

na razie jeżdżę ale przymierzam się do wymiany i chyba będzie Sasch, ale ostatnio znowu się naczytałem i znowu mam mieszane uczucia żeby nie było powtórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie odpuszczę - nie będę zmieniał amorów po 20 tkm przebiegu :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek od wlasnie te plastikowe oslony mi chodzi i to one zdrowo napazaja w czasie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stukanie producent udziela gwarancji... Trzeba to reklamować im szybciej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Bilki złego słowa nie dam powiedzieć - tfu tfu :D Zrobione już ponad 70 tys i na przeglądach cały czas taka sama skuteczność :) A dróg nie mam lekkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak padna to nagle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stukanie producent udziela gwarancji... Trzeba to reklamować im szybciej tym lepiej

Taaa - rok temu kupiłem, nie mam żadnego kwitu więc co i jak mam reklamować? :fajny I na czym jeździć? Na rowerze?

 

Łysy - ile dałeś za amory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy - ile dałeś za amory?

 

Trochę ale ja mam Bilki B6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem, jakie mam :D Nie przyglądałem się co to za typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi ile dałeś to ci powiem jakie masz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tyle - ja dałem połowę tego, co leży na sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na Bilki złego słowa nie dam powiedzieć - tfu tfu Zrobione już ponad 70 tys i na przeglądach cały czas taka sama skuteczność A dróg nie mam lekkich

no to jesteś w gronie szczęśliwców którzy mogą się cieszyć błogą ciszą podczas jazdy :-)

ja i danek 75 mamy pecha i nam napier$%@#!*&% że wyjść można z siebie

a tak na marginesie to jeżeli chodzi o samo prowadzenie jak i przyczepność to całkiem fajnie się jeździ na tych B4, tylko te cholerne stuki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności