Skocz do zawartości
danzuza1

Problem z zaprogramowaniem kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

:confused: Witam!!!

PO podłączeniu VAG 3,19 i wpisaniu PINU na liczniku w miejscu dziennego przebiegu km pokazuje się napis FAIIL. NIE MOGĘ SKASOWAĆ Z PAMIECI KLUCZYKÓW ANI DODAC NOWYCH. PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mam dobry PIN mam oryginalny pasek plastikowy jest z tyłu naklejka z pięcio cyfrowym kodem nad nim jeszcze są jakieś dwie cyfry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że mam dobry PIN mam oryginalny pasek plastikowy jest z tyłu naklejka z pięcio cyfrowym kodem nad nim jeszcze są jakieś dwie cyfry

 

No to sam sobie odpowiedziałeś. Kod PIN jest czterocyfrowy, a znajduję się pod paskiem farby. To o czym piszesz to inny kod. Często zdarza się , że jest pasek ale brakuje właśnie PIN-u. W razie problemów pisz, pomogę zajmuję się immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość automaciek

kod o którym piszesz to kod nacięcia klucza, vw od dawna nie podaje pinów immo na przywieszce. albo service albo elektronik [nie konował] który odczyta pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kod do immo jest 4-cyfrowy np 1234,ale przy wpisywaniu trzeba go poprzedzic 0 czyli np.01234 i nie wykasujesz istniejacych juz kluczykow do czasu poprawnego zalogowania pinu

wchodzisz w licznik 17 logowanie 11 i wpisujesz pin po czym wchodzisz w kanal 21 i wpisujesz liczbe kluczykow 0(zostana wykasowane) pozniej wpisujesz liczbe ile kluczykow bedziesz zpisywal np.1 lub 2 i na koncu zapisz po robocie

pozdrowinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg, owszem to tylko teoria w praktyce zwykle jest innaczej - w takim układzie jak piszesz to byle kiep rozprawiczy każde auto dopisując sobie zero ;) i dezaktywuje immo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie bo tak latwo nie idzie go wylaczyc.Mozna jedynie wprowadzic auto w stan awaryjny,ale wtedy auto tylko jedzie (brak mocy)tak gdzies kiedys slyszalem,ale wiem ze wylaczyc totalnie sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Panowie za pomoc.

Myślę że wybiore sie do vw po pin.Ciekawe tylko czy chętnie go udostępnią ,czy bedą chcieli skasować za usługę sami.:P:p:p:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Panowie za pomoc.

Myślę że wybiore sie do vw po pin.Ciekawe tylko czy chętnie go udostępnią ,czy bedą chcieli skasować za usługę sami.:P:p:p:p

Na 100% nie dostanies.Jak juz to mozesz im zostawic auto i oni ci zrobia za jakies 500 zl ale o kodzie do immo mozesz tylko marzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danzuza1, masz info na PM w sprawie pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 100% nie dostanies.Jak juz to mozesz im zostawic auto i oni ci zrobia za jakies 500 zl ale o kodzie do immo mozesz tylko marzyc

 

 

Jeżeli mam im zapłacić 500 zeta to wolę zainwestować w kabelek VAG TACHO i zrobić to samemu.Przynajmniej będzie jakaś edukacja w tym temacie. No i oczywiście zostanie jeszcze sprzęcik,który się może przydać.

Co sądzicie o tym

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=391852239

 

:eek::eek::eek::eek::eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mogę ci polecić dobrego speca od immo w Świdnicy, gość ma masę profesjonalnego sprzętu i zrobi ci to bardzo szybko. Jest to człowiek z mojego fachu czyli kluczyków i immo. Jak będziesz zainteresowany to się odezwij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego mogę ci polecić dobrego speca od immo w Świdnicy, gość ma masę profesjonalnego sprzętu i zrobi ci to bardzo szybko. Jest to człowiek z mojego fachu czyli kluczyków i immo. Jak będziesz zainteresowany to się odezwij.
.

 

 

 

Witam!!!!

Dziękuję za oferte .Jak narazie to chcę sam się z tym pobawić.Jak polegnę w tej sprawie to pojadę do fachowca.

Może ktoś co ma kabelek vag tacho coś może napisze w sprawie odczytu PIN IMMO.:634::634::634::634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności