Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wody w Pasku był wielokrotnie poruszany na forum, także czytałem już o tym, jednak nie mogę dojść do tego, którędy się woda dostaje w moim przypadku. Proszę o pomoc i podanie ewentualnych wskazówek, którędy ona "wchodzi". Otóż woda nie leci jakoś ciurkiem, ale kroplami dostaje się do wnętrza poprzez otwór pokazany na zdjęciu, jest on od strony pasażera z przodu, mieści się z prawej strony w słupku za przykrywką pod poduszką powietrzną, woda wlatuje dopiero po jakimś czasie (tak jakby miała jakąś drogę do przejścia dłuższą zanim zacznie przechodzić do wnętrza pojazdu). Wiem jak się dostaje do wnętrza, leci słupkiem ale którędy się do niego dostaje? Proszę o pomoc w lokalizacji tej usterki. Do czego jest ten otwór? Można go zaślepić czy jest on potrzebny? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc i wskazówkę.

pasek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szyberdach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpływ szyberdachu, wlot powietrza do dmuchawy, obudowa lusterka, uszczelka przedniej szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyberdachu nie mam, ale prawdopodobnie była wymieniana przednia szyba, więc możliwe że to przez uszczelkę, ale jeśli tak to od razu powinno cieknąć. Lałem szlauchem wodę przez pięć minut intensywnie w te okolice i nic, dopiero po około 15 minutach zaczęło kroplami lecieć do wnętrza. Tak to powinno od razu ciurkiem wlatywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze chciałbym dodać, że po deszczu, zacina się pompka od centralnego zamka, przy otwieraniu. Jak otwieram drzwi, pompka pracuje przez jakieś 30 sekund zanim się wyłączy, dzieje się tak tylko podczas i po deszczu. Tak jakby gdzieś się jakaś wilgoć dostała, ale na pewno nie ma wilgoci w pompce od centralnego bo sprawdzałem. Co to może być? Gdzie się może jakaś wilgoć dostawać? I czekam na pomoc w sprawie tego przecieku wewnątrz słupka przedniego, którędy tam się dostaje woda. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widac wilgoc gdzies ci lapie w drzwiach przednich przy klamce - to moze byc przyczyna dziwnego zachowania centralnego zamka, skoro pompka jest sucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wilgoć przez przednią klamkę łapie? Jutro zobaczę, ale może też łapać wilgoć przez zamek od bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności