Skocz do zawartości
mrcoffee

błotnik - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj miałem nieprzyjemną sytuacje a mianowicie stłuczkę. Rozwaliłem lampę, atrapkę i błotnik. Moje pytanie brzmi: Ja posiadam wersje wyposazeniową GL a jest do kupienia błotnik w tym samym kolorze (nie musiał bym go malować ufff) ale z wersji GT. Czy po zdjęciu tego plastika z nadkola wszytsko bedzie wyglądało jak z wersji GL?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za zainteresowaniem się tematem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem pytanie, ale powiem ci że błotniki będą takie same i jak przełożysz listewke czy zaślepke GL ze swojego, to bedzie wyglądało jak dawniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje różnia się między sobą wyposażeniem, blachowo jest to samo więc będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy po zdjęciu plastiku z nadkola (którego nie ma w innych wersjach) nie będzie tam jakiś dziurek itp.

Poniżej link do aukcji tego błotnika:

http://moto.allegro.pl/item386155659_passat_b3_blotnik_prawy.html

 

PS. Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien ale chyba zaostana dziry po mocowaniu tego plastikowego nadkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziur z wierzchu nie będzie widać, natomiast pod tą nakładką może siedzieć ruda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziur z wierzchu nie będzie widać, natomiast pod tą nakładką może siedzieć ruda ;)

 

O taką właśnie odpowiedź mi chodziło. A z ta "rudą" może nie będzie tak źle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RIS

Ja kupiłem do swojego od GT. Po zdjęciu nakładki nie było grama rdzy tam. Mocowania są od środka nadkola.

Zapewne jak zdejmiesz tą nakładkę to będzie się nieco różnić lakiero pod nią ( tam gdzie nie było osłony słoneczko przez lata swoje zrobiło ;) ) Ale pasta tempo powinna wszystko załatwić. U mni edało radę i jeżdzę z takim do dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności