Skocz do zawartości
jussi

Blokada tylnych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy można ściągnąć blokadę tylnych szyb aby otwierały się one do końca???Czy jest to tak zrobione że nie da rady. POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie da rady, to jest chyba swojego rodzaju zabezpieczenie żeby dziecko nie wypadło przez otwarte okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie da bo szyba poprostu niżej już nie zejdzie ponieważ nie ma gdzie sie schować w drzwiach (wycięcie na nadkole)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie da bo szyba poprostu niżej już nie zejdzie ponieważ nie ma gdzie sie schować w drzwiach (wycięcie na nadkole)

 

Dokladnie tak to jest, szyba nie zejdzie nizej bo drzwi sa wyprofilowane na nadkole, i nie ma tam miejsca na szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak to jest, szyba nie zejdzie nizej bo drzwi sa wyprofilowane na nadkole, i nie ma tam miejsca na szybe.

 

zgadzam sie nie ma miejsca a nawet jeśli odblokujesz to szyba zejdzie jesli dobrze pamiętam jakieś 5 cm ale to juz leży na drzwiach i sie obija wieć lipa a jak masz el. to juz w ogóle sie nie da :) nie ma to sensu przeciwko wypadnięciu dziecka to jest blokada tylko el. szyb z przodu zablokowanie okna i jeszcze drzwi żęby nie otwarło od wewnątrz a to ze sie nie chowa do końca to tylko kwestia techniczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki koledzy za rade choć szkoda że nie da się nic zrobić. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z tylnymi szybami tylko tyle że ja mam elektrykę i wogóle mi się ni otwierają nawet jak wyłączę blokade w przednich drzwiach.Słychać jak przekaźnik puka pod tylną kanapą a szyby z tyłu nic.Jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie były takie objawy tez z lewej strony z tyłu. szyba też nie chodziła a sterownik było slychac i okazało sie ze spalony był silnik od szyby wymieniłem i jest ok. Najlepiej rozbierz boczek i sprawdź na krótko. Jak nie będzie chodziła to sprawa jasna. Ja za swoja na allegro dałem coś koło 100-120 złotych, ale ciężko było znaleźć.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy nie masz przelamanych przewodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności