Skocz do zawartości
Gość damiano6677

Glosna muzyka w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damiano6677

czesc , ludzie piszcie czy lubicie dobra glosna muze w waszym kochanym autku , mozecie sie okreslic jaka muze sluchacie . ja na przyklad slucham hip hopu polskiego lub rozne remixy fajnych utworow, techno ale takie lzejsze bo same basy mnie wkurzaja, pozdo dla wszystkich samochodowych melomanow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sporadycznie slucham muzyki tak glosno, zeby drzaly zderzaki, przygasaly swiatal i slyszeli mnie ludzie 3 ulice dalej - raz ze to obciach, dwa, chce slyszec jadace pogotowie czy policje (ktos kiedys chcial wprowadzic mandaty za zbyt glosna muzyke z tego powodu wlasnie - i slusznie wg mnie). A slucham wszystkiego w zaleznosci od humoru, od Marylin Mansona, przez hip hop po muzyke klasyczna. Muzyka lagodzi obyczaje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy krajowy się wypowiem :P

 

Nie jestem melomanem, nie słucham głośnej muzyki, nie mam w autku jakiegoś super audio. Mimo że mam CD/MP3 to w większości słucham radia. Tak w ogóle, to jak można wytrzymać w aucie które najpierw przez minutę słychać (raczej nie auto tylko umc-umc), a dopiero potem przyjeżdża? :confused:

 

Miałem okazję jechać kiedyś okazją z gościem który w omedze A miał audio o wartości ok 12 tys zł! Dla mnie to był szok. Ale fakt - pięknie to brzmiało! Nawet muzyka poważna może się wtedy spodobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. raczej zawsze słucham muzy dla siebie. allleee czasem jak mi sie chce poszaleć to słucham dla innych. a słucham wszystiego czego da sie słuchać.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja praktycznie zawsze rozkrecam radio na maxa bo meczy mnie cicha muzyka, ale zawsze jadac przez miasto, nie wspominajac juz o staniu w korku zamykam szczelnie szyby co by nie robic dyskoteki do okola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677
a ja praktycznie zawsze rozkrecam radio na maxa bo meczy mnie cicha muzyka, ale zawsze jadac przez miasto, nie wspominajac juz o staniu w korku zamykam szczelnie szyby co by nie robic dyskoteki do okola

o widze ze kolega niedaleko mnie mieszka , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irlandia wielka nie jest to sila rzeczy niedaleko, pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

w sumie , hehe pozdrawiam rodaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby tak dalej ;) no niektórzy to lubią robić wieś z tą muzą hehe, tym bardziej jak w ogole nie mają czym poświrować...wszystkie szyby otwarte, głośniki pierdza, blachy latają...jak juz to zainwestować w coś lepszego( ale wiadomo,kieszeń może zaboleć :( ) jestem też za głośną muzą ale z umiarem...podobnie jak Peter87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

ah jeszcze wam powiem ze rozmawialem z moja kolezanka i ona twierdzi ze jazda z otwartymi oknami lub oknem i muza z dobrym basem to obciach - ja sie niezgadzam z tym ja lubie gdy jest cieplo miec otwarte okna i sluchac muzy , bo w sumie co mnie obchodza ludzie ktorzy mowia ;;; ( o pewnie jakies wsior jedzie bo basy ida) a spierd...aj, jak nie masz czym grac to niegraj, sorki ale ja tak uwazam , i niebede zamykal okien tylko dlatego zeby ktos mojej muzy nie slyszal, nie mowie oczywiscie ze calu czas tak jezdze ale jezeli jade z mniejsz predkoscia to sobie uchylam szybki i sie relaksuje , niechodzi mi o jakis tam lans bo wazne jest zeby sie dobrze czuc anie uwazac jak inni o nas beda myslec i chowac sie za szybami, niewiem kazdy moze miec inna opine ale ja tak sadze a wy????????????:D:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle, to jak można wytrzymać w aucie które najpierw przez minutę słychać (raczej nie auto tylko umc-umc), a dopiero potem przyjeżdża?

to dobre na wieś , albo ze 20 lat wstecz - jak jedyny sprzęt grający to był "Kasprzak" , lub "diora" - prawdziwi fani dobrej muzy słuchają muzykę nie za głośno , nie za cicho - oczywiście do tego musi być odpowiedni sprzet - a nie volume na maxa i gówno słychać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham disco polo - Fasolki, Boys i te sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słuchaliście kiedys w korku Radia Maryja jak dzwonią słuchacze ? Polecam lepszego kabaretu nie ma. Mochery przebijają nawet "ani mrumru":D.

A tak na serio to przeważnie radio zet i nie za głośno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i niebede zamykal okien tylko dlatego zeby ktos mojej muzy nie slyszal, nie mowie oczywiscie ze calu czas tak jezdze ale jezeli jade z mniejsz predkoscia to sobie uchylam szybki i sie relaksuje , niechodzi mi o jakis tam lans bo wazne jest zeby sie dobrze czuc

Nie rozumiem czegoś - jazda z otwartymi szybami Cię relaksuje? I w te 30-sto stopniowe upały też z otwartymi jeździsz? Może po prostu klima Ci nie wyrabia - jakiś przegląd zrób czy coś.

Chyba że po prostu lubisz podmuch wiatru na twarzy - wtedy poleciłbym jakiś odtwarzacz MP3, zaje*iste słuchawki i do tego skuter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu klima Ci nie wyrabia - jakiś przegląd zrób czy coś.

 

Skoro problemy z klimą proponuję przenieść posta do działu technicznego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zawsze dylemat, uwielbiam glosno sluchac muzyki i w taka pogode jezdzic z otwartymi szybami... wiec wszyscy dookola slysza dosc wyraznie co u mnie leci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak komus nie przeszkadza to niech slucha muzy tak glosno zeby poleciala mu krew z uszu, nic mi do tego, ale osobiscie nie lubie jechac z muza i zwracac na siebie uwagi i zerakc co chwile na telefon czy akurat nikt nie dzwoni;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam zwisa i powiewa czy sie ludzie patrza, chociaz oczywiscie wolalbym w ogole nie zwracac uwagi ;) tak czy inaczej glosnie sluchanie muzyki plus non-stop otwarte szyby to ciezka sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim się damiano6677 zaloguje, to może Ty mi Smalec odpowiesz - po kiego grzyba szyby otwierasz? I czy otwierasz tylko jak słuchasz muzyczki, czy to niezależne od siebie? I przy jakich prędkościach zamykasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyby otwieram bo lubie, chyba ciezko to wytlumaczyc, po prostu ciesze sie dobra pogoda. klime sobie puszczam na nogi na przyklad i dla mnie jest miod malina. muzyki zawsze tak slucham w zime czy w lato, po prostu dopiero wtedy czerpie prawdziwa przyjemnosc ze sluchania. przy jakich predkosciach zamykam? ciezko powiedziec, jak sie w trase leci albo przekroczy 80-100km/h czy cos takiego, wtedy klima na auto, muzyke trzeba zrobic ciszej zeby CB bylo slychac ;)

 

PS. a co najlepsze to czesto slucham disco-polo :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności