Skocz do zawartości
PrZeMoL

przeszkadzala by Wam manualna klima zamiast climatronic?

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym poznac wasza opinie na ten temat. czyli majac np klime automatyczna zmienilibyscie auto (na lepsze) ale z klima manualna

 

 

pyta bo nie wiem czy warto szukac auta z automatyczna czy kupic z manualna odrazu.... wiadomo - finanse nie sa nieskonczone, a ciezko znalesc auto ze wszystkim ... zawsze czegos braknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

No nie wiem - wygoda spora , włączasz i zapominasz .

To jak z ksenonami , wszystko inne to świeczki ;)

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kincior

Mam Climatronic. Nie podniecałbym się tym i napewno nie sugerował przy zakupie auta. Grunt, to żeby klima była sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klimatronic i jednak przy kolejnym aucie skłaniałbym się do tego, by mieć to samo. MANUAL to dla mnie "półśrodek". Lepiej poszukać dłuzej, ale kupić konkretnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby chłodziła. W moim pasku mam manualną, a w służbowym climatronic. Manualna mi osobiście nie przeszkadza bo chłodzi jak sobie ustawię. Automat mnie trochę denerwuje bo wystarczy, że słońce walnie w czujnik temp. i zaraz dużo zimniejsze powietrze zaczyna lecieć, jak siedzę od zacienionej strony to mi sie zimno robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchnet

choc pewnie wiecej z nim problemów :) ale napewno klimatronik kolega ma manuala ale dla mnie to jak zwykły nadmuch zimno-ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole galeczki niz przyciski...tak samo korbki zamiast guziczkow.

POWOD !?

 

upierdliwe silniczki nastaw klap nawiewu i temperatury....upierdliwe bledy i czasem CLIMATRONIC zyje swoim zyciem....

 

KORBKI...mniej rzeczy do zepsucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważne żeby chłodziła

 

I to jest najważniejsze.

Automat jest praktyczny gdyż ustawiasz temp. jaką chcesz i nic wiecej Cie nie obchodzi, w manualu musisz kręcić - raz większy nadmuch, raz mniejszy, to jest troche denerwujace, czyli plus dla automatu, ale za to w automacie masz dużo więcej elektroniki która może sie popsuć - czyli plus dla manuala.

W moim pasku kilmatronik działa okey i ten typ najbardziej mi odpowiada i gdybym miał możliwość wyboru następnym razem wybrałbym klimatronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcialbym poznac wasza opinie na ten temat. czyli majac np klime automatyczna zmienilibyscie auto (na lepsze) ale z klima manualna

 

 

pyta bo nie wiem czy warto szukac auta z automatyczna czy kupic z manualna odrazu.... wiadomo - finanse nie sa nieskonczone, a ciezko znalesc auto ze wszystkim ... zawsze czegos braknie

 

 

atomat to automat - ale jak bym mial na aku fajne auto z manualem to bym bral!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie climatronic.

 

1) Wygoda, u mnie zawsze 21 - 22 C. Taka temp mi pasuje i wiem, że taką mam.

2) Łatwiej sprzedać auto

3) Design czyt. ładniejszy, bogatszy, nowocześniejszy wygląd wewnątrz.

4) Praktyczniejsze. Klik jeden przycisk i np.szyby odparowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie climatronic.

 

1) Wygoda, u mnie zawsze 21 - 22 C. Taka temp mi pasuje i wiem, że taką mam.

2) Łatwiej sprzedać auto

3) Design czyt. ładniejszy, bogatszy, nowocześniejszy wygląd wewnątrz.

4) Praktyczniejsze. Klik jeden przycisk i np.szyby odparowane.

Nic dodac - nic ująć :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko klimatronik, a dla mnie najważniejszy jest w zimie. Bo jak sobie ustawie te 20 stopni to nie musze zachwilke kręcic i sie nie gotuje w aucie. A manualem trzeba co chwilkę sie bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed kupnem tego co mam ogladałem pieknego paska i jedyne czego nie miał to nie miał climatronika a poza tym to ideał ale nie kupiłem, poszykełem jeszcze i znalazłem ideał :)

P.S. nigdy więcej manuala bo miałem w B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także wolę guziczki/przyciski i niż pokrętła. Kolega pisał na poprzedniej stronie , że ładnie Ci CLIMACTRONIC odparuje szyby, prawda. Super sprawa. Kupujesz samochód na kilka lat, więc lepiej iść z duchem czasu i poszukać z Climatronikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie climatronic a "za" już koledzy napisali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak szukalem autka chodzilo tylko o climatronic, z jednego blachego powodu:) wygląd :), pokretla wygladaja jak w golfie 3, nie moglem tego widoku zniesc:634:, brat ma w megance reczna klime i wedlug mnie nawet lepiej mi sie to obsluguje, ale tam wyglada to w miare, a w pasacie te pokretla..................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w poprzednim pasku manuala i nie powinienieś się akurat tym sugerować przy kupnie auta.Już ktoś napisał ma chlodzić a nie ładnie wyglądać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega wyżej napisał to ma chłodzić a nie ładnie wyglądać ja także mam manuala i mi to odpowiada,nie sugerowałem sie tym przy kupnie auta czy będzie manual czy climatronic ważne ze jest klimatyzacja i sprawna pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że chłodzi to oki ale rozkład siły chłodzenia miejsca chłodzenia czy odparowywanie szyb - tego nie da ci zwykła manualna klima nie oszukujmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość j@@rek

ja mam manuala i śmiga bardzo dobrze :) natomiast kolega kupił paska z climatronic-iem i jakieś tam błędy ma i coś tam jeszcze i jakoś nie może dojść z nią do ładu :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności