Skocz do zawartości
darkjustice

Klimatyzacja - odgrzybianie,nagrzewnica??

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedl czas na odgrzybienie klimy, uzylem najprostszego sposobu, czyli preparatu w sprayu. napsikalem tam gdzie powinno, wlaczylem klime itd.itd.Jednak nie przynioslo to efektu, nadal jest nieprzyjemny zapach,teraz jedynie przy ogrzewaniu auta...podejrzewam, ze musze jeszcze wyczyscic nagrzewnice, ale nie wiem jak sie tam dostac.Prosze o pomoc

p.s.co do tej nagrzewnicy to nie jestem pewien, moze inna czesc za to odpowiada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jeszcze odgrzybiania metoda ultradźwięków. ja za full opcje, wymiana środka, czyszczenie itd. + odgrzybianie ultradźwiękami zapłaciłem 170 zł. to dużo?? Myślę że nie a i spokój z przykrym zapachem mam. W zeszłym roku zrobiłem tak jak opisałeś i było dokładnie tak samo. W tym roku już nie popełniłem tego błędu. Samo odgrzybianie jakieś 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gufciu

Również polecam wycieczkę do specjalistycznego zakładu. Za diagnostykę układu klimatyzacji, odgrzybianie jakąś nową metodą azotowania,wymiana oleju w sprężarce i wymiana czynnika też jakoś ok. 170zł zapłaciłem, oczywiście do tego filtr kabinowy wymieniłem i teraz to tylko zapach hehehee. Oczywiście można zamówić sobie samo odgrzybianie!!.

Fakt może i drogo ale pamiętaj że tu nie chodzi tylko o sam komfort ale i o zdrowie więc może warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, chyba mnie nie ominie wizyta u specjalisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również polecam wycieczkę do specjalistycznego zakładu. Za diagnostykę układu klimatyzacji, odgrzybianie jakąś nową metodą azotowania,wymiana oleju w sprężarce i wymiana czynnika też jakoś ok. 170zł zapłaciłem, oczywiście do tego filtr kabinowy wymieniłem i teraz to tylko zapach hehehee. Oczywiście można zamówić sobie samo odgrzybianie!!.

Fakt może i drogo ale pamiętaj że tu nie chodzi tylko o sam komfort ale i o zdrowie więc może warto.

 

Ktoś wie gdzie można coś takiego zrobić w Łodzi?

 

fr@nek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze wcześniej chyba się pomyliło. Pytaj się o odgrzybianie + ozonowanie, nie azotowanie. Ostatnio robiłem i w autku normalnie letnia bryza. W toruniu robią w norauto poszukaj w u was też pewnie, cena 115 zł z rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledze wcześniej chyba się pomyliło. Pytaj się o odgrzybianie + ozonowanie, nie azotowanie. Ostatnio robiłem i w autku normalnie letnia bryza. W toruniu robią w norauto poszukaj w u was też pewnie, cena 115 zł z rabatem.

 

Norauto faqtycznie też jest w Łodzi , czy ktoś korzystał z ich usług? Jak u nich z cenami i fachowością?

 

fr@nek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności