Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Sammy coś trzeba zrobić z tym forum bo słyszałem,że ono umiera :lol3:lol3

Edytowane przez erni1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85
coś trzeba zrobić z tym forum bo słyszałem,że ono umiera

 

a nie jest tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał erni1976

coś trzeba zrobić z tym forum bo słyszałem,że ono umiera

 

a nie jest tak ?

No troche tu za cicho,nie to co kiedyś :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

aj ja się juz nie bede wypowiadał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie nie bede wypowiadal

starzy stali bywalcy juz chyba tu nie zagladaja

ja wejde codziennie sprawdzic co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dwa fora ? swego czasu było/jest vwlubuskie jeszcze. Troszkę tego dużo + kilka innych for na których człowiek siedzi i nie jest się w stanie zapoznać z tym wszystkim. Dzięki na info na mejla , zobaczę co da się zrobić z tym 15stym :)

Na dobranoc : ae654a24ee76fa4dm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
starzy stali bywalcy juz chyba tu nie zagladaja

zaglądam, ale się nie udzielam. pisanie ciągle tego samego nie należy do moich ulubionych zajęć. minimalna reakcja na propozycje spotu i zerowa na sam spot.

na łikendy pracuje, w tygodniu też za bardzo nie mam czasu. ale jak będzie jakaś ciekawa propozycja w tygodniu (jak będzie jakieś wolne) i zadeklaruje się więcej osób to jest raczej pewne, że wpadnę.

propozycja. 03/06/10 czwartek- Boże Ciało. termin dość odległy, więc zaskoczenia nie będzie. miejsce do ustalenia- quady Świebodzin; paintball gdziekolwiek; może jakaś strzelnica, ale wtedy nasze piękniejsze połowy i dzieciaki raczej nie będą 'przeszczęśliwe' ; inne !!!

 

pizza spoty raczej nie dla mnie. przy całym szacunku, ale nie będzie mi się chciało gonić do ZG ,aby postać chwilkę w pięć aut na parkingu. wystarczy mi moje 1700 km za kółkiem co tydzień.

 

Po co dwa fora ?

 

właśnie po co?? ludzi nie starcza na jedno, no chyba że ktoś chce zaspokoić swoje ambicje.

 

no i DO ROBOTY!!:diablica:diablica:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

na dzien dzisiejszy na vwlubuskie.pl - wyswietla mi sie komunikat 404 - nie istnieje. Jeżeli chodzi o moje forum - już jest 23 userów, co prawda pisze tam tylko z 6 ale PW i mail poszedł do każdego z informacją o spocie 15 go maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwlubuskie.pl

bo powinno byc vwlubuskie.fora.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko żeby sięcoś ruszyło, jak wszyscy czekają na propozycje, a jak w końcu się jakaś pojawi to większości nieodpowiada.

 

przy całym szacunku, ale nie będzie mi się chciało gonić do ZG ,aby postać chwilkę w pięć aut na parkingu.

 

Wcale nie trzeba gonić do ZG, czekamy na propozycję w GW, ale jakoś takowej nie widzę. A chęci na taki spot są, wystarczy poczytać posty na www.vwlubuskie.fora.pl tylko trzeba mieć z kim to ustalić, jak zrobimy to między sobą to znowu będą pretensje, że termin nie taki, że miejsce nie odpowiada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

artmin,to akurat moje forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega Grzesiu nie mam chęci skakać po forach i logować się wszędzie gdzie się da. Jeśli chodzi o spoty, to miałem nadzieję, że się spotkamy na majówce w Boryszynie ale widzę, że padło to niestety :( Może wyda z tym 15-tym. Ale tak dokładniej to gdzie z tej Kaławy niby mamy jechać na gryla ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auchi007 miło, że przyuważyłeś wlepkę i zagadałeś!!! :))) Jak będę w Żarach odezwę się wcześniej, to może uda się zorganizować coś;)) ew. jakiegoś browarka:)))) Dzięki za prezęcik!!:)) super prezentuje się przy kluczykach!!! :)))))

Wróciłem już na mazury... po 7h 30min.... teraz pora na odespanie ;)

Pozdrówka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auchi007 miło, że przyuważyłeś wlepkę i zagadałeś!!! ) Jak będę w Żarach odezwę się wcześniej, to może uda się zorganizować coś) ew. jakiegoś browarka)) Dzięki za prezęcik!! super prezentuje się przy kluczykach!!! )))

Wróciłem już na mazury... po 7h 30min.... teraz pora na odespanie

Pozdrówka

 

A pewnie że było miło. spotkać kogoś z forum na drodze to bardzo super sprawa. Można pogadać wymienić sie pomysłami i zawsze coś się dzieje. Człowiekowi aż się miło robi jak w obcym mieście spotyka kogoś kogo nie zna i może pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że się spotkamy na majówce w Boryszynie ale widzę, że padło to niestety

Ja za spotkaniem w Boryszynie jestem na tak.Na 100%.Jestem tam co roku od 6 lat

.

pizza spoty raczej nie dla mnie. przy całym szacunku, ale nie będzie mi się chciało gonić do ZG ,aby postać chwilkę w pięć aut na parkingu.

Też tak myślę jak kolega.

Weso

koledzy kto ma u Was szarego 3bg kombi FSU...? dizsaj w po Szczecinie śmigał:)

 

A TO JA ŚMIGAŁEM

Edytowane przez Robinek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

ja tylko na gościnne występy z jedną informacją.

 

Planujemy w najbliższych dniach rozreklamować trochę regionalne grupy, ruszyć leniwych użytkowników forum lub takich, którzy nie wiedzą o istnieniu regionalnych "odłamów" ;)

 

Pójdzie mailing do wszystkich 22+ tysięcy użytkowników i tutaj sprawa do Was - potrzebne są 2-3 zdania na temat każdej z grup regionalnych.

 

Spróbujcie razem pod nadzorem opiekuna sklecić taką małą "zajawkę" reklamową i podeślijcie do mnie na PW. Zamieścice krótkie info o działalności regionu, tak aby użytkownik zachęcony informacją zerknął do Waszego działu.

 

W temacie wpiszcie [PROMO] NAZWA WOJEWÓDZTWA.

Sklecę z tego maila i może dzięki temu kilka nowych owieczek Wam przybędzie ;)

 

pzdr

jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem alu orginalne do mojego vr-ka lepsze takie niż jakieś stalaki od krajzlera czy kto tam wie

tak teraz wyglada:D

9fd8fbabc37361a6m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to juz taka godzina czy juz browarki swoje zrobily ;) ale na http://www.vwlubuskie.fora.pl/ nie moge sie zarejestrowac bo po wpisaniu kodu wyskakuje mi ze wpisany kod jest nieprawidlowy :/ po 4 probie pisze wlasnie tu. o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to juz taka godzina czy juz browarki swoje zrobily ale na http://www.vwlubuskie.fora.pl/ nie moge sie zarejestrowac bo po wpisaniu kodu wyskakuje mi ze wpisany kod jest nieprawidlowy :/ po 4 probie pisze wlasnie tu. o co chodzi??

 

nie ma juz tego forum. zostało zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności