Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jak tak to ja jestem pierwszy w nowym MILLENIUM he he he ale Jale stawia ;) a ten co będzie 2009 ty to robi spot we własnej chacie ;) ale to by była kara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
he he he ale Jale stawia

stawia, stawia, ale jaki zaszczyt napisac ostatni post w millenium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaki jako pierwszy w nowym ???;) będziesz na spociku JALE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal mówimy o 9 maja w Boryszynie to raczej na 100% będę.

Pozostałe weekendy to na razie niewiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za 9 maja potem komunie i różne inne tańce pingwina na szkle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj do pracy jechałem z pękniętym lusterkiem kierowcy i bez anteny...

co za kurwiszony żeby pchać łapy po nie swoje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to były jakieś leszcze co pewnie do gimnazjum chodzą, złapać wpierd...ić po tatowemu pasem po dupie to im poprzechodzi, bo lać po mordzie to ich jeszcze bardziej rozpuści . Jale - stawiaj wóz pod oknem , oświetleniem, ogólnie na widoku a jak już będziesz wiedział kto to to wtedy...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety parking mam po przeciwnej stronie niż okna bo tak to juz bym jakiś monitoring skołował. Szkoda że nie ma jak załatwić garażu. Za mało ich a za dużo chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe strzeżonego ;)

Niestety nie, mieszkam na starym osiedlu więc babcie w oknach to najlepsze strażniczki :) tylko ze one spią w nocy bo i tak by nie było o kim plotkować :)

Tak więc jedno co mnie strzeże to AC ale z takimi pierdołami to do nich nie warto iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pobyt w Boryszynie(jak pisałem wcześniej)Będę koło kościoła g.16.15-16.45.Ze mną będzie kolega z pracy Opel Astra no i jednego VW passat namawiam z Kościana z dziewczyną -jeśli będzie pogoda to podjedzie.Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaLe może mnieszkasz gdzieś blisko moich kolesi i dało by się coś załatwić. Jak się spotkamy to sie pogada na temat jakiegoś bezpieczniejszego parkingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja głupi puściłem dużego totka za dwie dychy i gó...no. PISZCIE KTO PRZYJEDZIE DO BORYSZYNA 9.05. Ja i robinek już potwierdziliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez potwierdzam.2 talibany, zona i kierownik ;) sobota 15:45 pod kosciolem. datki prosze wrzucac do kapelusza!!!!

pozdro.

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też rezerwujcie miejsce na parkingu. Może teraz namówię żonę i dzieciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i Robinek, łysy, Jale, .... prosze nadal o potwierdzanie obecności, pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby jakiś huragan przewiał to forum czy może świńska grypa szaleje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu majówka ;)

Ja dzisiaj byłem w Poznaniu na Malcie. Sporo ludzi ale słoneczko fajnie świeciło.

Dzisiaj jak chciałem otworzyć szybki kluczykiem to się okazało że nie moge go włożyć do zamka, brakuje całego centymetra. Pewnie te dupki co mi lusterko połamały się do zamka też dobrały.

Wkładka jest w jakiś sposób rozbieralna??? Nie mam już siły dzisiaj szukać nic na forum.

No ale przynajmniej miałem dzisiaj mozliwość przebywania na słoneczku bo tak to tylko praca i praca.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaLe da to się rozebrać ale potem trzeba to poskładać. Trochę browara i cierpliwości i dasz radę.

 

michalcz1976 ja zaraz jadę do pracy także nawet mi się nie chce po forach klikać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz jadę do pracy

 

Art Leffe to niefart iść do pracy w długi weekend. Ale ja mało co nie musiałem jechać do Małkini i tez bym tam spędził cały weekend. W ostatniej chwili się okazało że nie pojade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności