Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

znowu ktoś usunął temat który założyłem kupię / sprzedam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://czasfutsalu.pl/index.php?opti...zentacj-polski

 

Proszę o głosik na Korczyńskiego (sonda po lewej) to mój szwagier dawno powinien nim zostać ma talent chłop i zagrał kilkadziesiąt meczy w reprezentacji Naszego kraju , kilkukrotny mistrz polski

 

Podziękował

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Są jacyś chętni na spota ogólnopolskiego? Bo jak na razie to chyba tylko 2-3 auta by jechały od nas.

 

siemka, ma ktos z zielonej lub okolic lapka z vagiem i kabelkiem? bo potrzebowalbym zrobic logi, bo kolejny problem u mnie z paskiem wystapil;/ Za symboliczne 8 piwek lub cos mocniejszego :) ps. za dwa tyg na weekend

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbe do osób z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic, planuje zmiane auta na http://moto.allegro.pl/peugeot-406-coupe-pininfarina-gorzow-i1508153596.html może ktoś zna to auto??albo miałby czas podjechać i obejrzeć auto i zobaczyć jak jeździ.oczywiscie zwróce koszty. pozdrawiam

gg8248919 lub PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie czy jest ktoś kto by zorganizował jakiś zjazd grupy Lubuskiej?

 

siema :)

 

jesli beda chetni to sie zorganizuje jakis spot grupy lubuskiej rozpoczynajacy sezon 2011 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jesli beda chetni to sie zorganizuje jakis spot grupy lubuskiej rozpoczynajacy sezon 2011

 

 

jeżeli będą chetni to ja też jestem za. grupa lubuska budzić sie czas rozpocząc sezon. byle gdzie. i byle sie z wami spotkać. ja jestem za. tylko proszę o jakiś kontakt jakiego kolwiek kolegi z lubuskeigo. nie ma mnie na forum mam spor roboty zwiazanych z mieszkaniem oraz przygotowaniem do wesela. Jeżeli mogl bym porsić to piszczie na moj numer gg 2198797 lub na kom 791 004 331 o jakim kolwiek spiocie rozpoczynającym sezon naszego regionu. Miło by się było spotkać i nawet pogadać. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni na pewno się znajdą tym bardziej że cieplej się zaczyna robić :) ale pytanie gdzie to zrobić, potrzebujemy dość równej, szerokiej drogi ;) wiadomo :). Kurcze nie daleko Zielonej góry było stare opuszczone lotnisko tylko nazwy miejscowości nie mogę sobie przypomnieć. Zna to ktoś??? Tam by można było. :)

 

Pasjonaci znalazłem ciekawe miejsce pod Szprotawą odbywają się tam różnej zjazdy pasjonatów motoryzacji :) Lotnisko Wiechlice. Można by się zorientować w sytuacji i się spotkać

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wiechlice można zawsze wjechać - są pasy startowe, hangary itp. Co prawda część terenu jest zajęta przez firmy, ale w niczym to nie przeszkadza, miejsca dość.

 

Jeden z przedsiębiorców konfekcjonuje tam węgiel drzewny, na terenie wydzielonym, ponoć składzie atomówek ruskich - były tam faktycznie, czy nie, to tylko ruscy wiedzą, ale fama głosi że tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP, sprawa z tym vagiem, byl bym 27 w niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja propozycja prosta. Przyjdzie Niedziela ( żeby jak najwięcej osobą pasowało) pakować się zalać baczek na full i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile to lotnicho od zg? jak dostane ropke to wpadne z checia, poznac sie, bo na spocie jeszcze nie bylem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ZG to prawie 60km

 

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

 

więc nie daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to droga jak na boleslawiec, ja z poznania wracam w sobote wieczorem, no chyba ze mnie firma zatrzyma;/ ale nie powinna. Jak ropa sie jakas znajdzie, to sie stawie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to droga jak na boleslawiec, ja z poznania wracam w sobote wieczorem, no chyba ze mnie firma zatrzyma;/ ale nie powinna. Jak ropa sie jakas znajdzie, to sie stawie!

Ta miejscówka jest prawie przy samej Szprotawie.

Spokojnie nie wiadomo jeszcze kto by się pojawił bo w 3 czy w 4 to się nie opyla, jak byśmy uzbierali tak 10 aut to już by fajnie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche porzadku by sie przydalo :P

 

Tutaj sie witamy! wiec przejdzmy do http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=28335&page=106 i pogadajmy o tym spocie ;)

 

mysle ze mozna by bylo zorganizowac spota pod nazwa - Oficjalny Spot Grupy Lubuskiej

w poprzednich latach bylo I i II wiec teraz czas na III :D

 

opcja na Wiechlice jest ok tylko ze slyszalem ze jest tam calkowity zakaz wstepu :/

co do terminu mysle ze dobrze by bylo w nastepnym miesiacu aby kazdy mogl sie wypowiedziec w tym temacie jak komu pasuje termin.

 

pozdraVWiam

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 kwietnia jest zlot w Rotenburgu , więc każdy inny termin będzie pasował bo jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rothenburgu zlot jest 16 kwietnia ;)

 

mi osobiscie pasuje kazdy termin po tej dacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tylko niedziele, bo od poniedzialku do soboty prace mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności