Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

fajny osrodek, ale sobie licza za prad auto itd, kurcze koszty rosna mocno, chociaz miejscowka naprawde fajna. A do do ryb... wegorz jeszcze jest, jezdze nad j. jelito, to w radncy i w nocy zawsze jakoegos 50-60cm+ sie wyciagnie, no a co do sumikow to masz racje, teraz na odrze bylem, to 5 wyciagnalem, a najwiekszy to zaledwie 45cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie koledzy z vaglubuskie.pl też planują jakiegoś spota na koniec miecha może by tak razem coś zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież za tydzień = koniec miecha = vw mania :) taki większy spot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie wszyscy moha pozwolic sobie na wiekszy spot vwmania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podchodzę inaczej, osobna skarpetka na to, jadę za ostatnią kasę , ale wolę zaliczyć jeden porządny zlot z ekipą niż milion spotów, których i tak dużo odwiedzam, tutaj na pełny baku obrócę w dwie strony, wjazd 60zł, i żarcie alko i klimat. Odcinające VRy całą noc, i nie koniecznie mity o wiosce itp wieśniakach jacy tam są , bo wszędzie można takich spotkać przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w żarach miejsce miały miejsce takie wyczyny kierowców.

ludzie nie widzieli przed soba takiej wielkiej ... sami zobaczcie czego nie widzieli

 

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

 

A kierowca passata widział mnie jak machałem żeby nie jechał dalej, ale pojechał.

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And the winner of all-terrain cars is....

 

VW Polo!!! :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe polowka dala rade.

ogolnie 6 autek sie utopiło.

mondeo gosciowi uratowałem :D cale szczescie mial telefon za szyba napisany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swją drogą Żary ostatnio aspirują chyba do miana Mazur Zachodu :haha Saaaame jeziora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może bedziemy na liscie do 7 cudów swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dołączymy do [ame=http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielkie_Jeziora_Północnoamerykańskie]Wielkie Jeziora Północnoamerykańskie[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartas204, Zgadzam sie z Toba w 100% zaluje ze nie ma mnie w PL bo na pewno bym pojechal :/

auchi007, heh wszystko co najlepsze mnie omija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shu w zarach sie dzieje tyle ze ho ho. a ogolnie deszcz dalej leje i leje :D kolo lidla odetkali studzienke dzisiaj i nie bedzie powodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogoda dzisiaj ujowa, trzeba być kozakiem żeby sie w taką wode pchac. W tv widziałem paska B5 złamanego przez drzewo, ciekawe czy miał wlepe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leje i leje konca nie widać. ciekawe co bedzie dalej.

ponoc ma padać do niedzieli ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech pada, grzyby będą:lol, podobno lubuskie to prawdziwe zagłębię grzybowe, coś w stylu doliny krzemowej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dalej pada w glogowie i ciagle niebo zachmurzone

ostatnio w zarach kumpel auto ratowal z garazu w sama pore zdazyl bo jak wrocil to wody mial po kolana normalnie 3 minuty dluzej i powodz w aucie by mial

Poloweczka na kozaku pewnie niedluho na allegro bedzie bo cos zacznie sie sypac:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panów:), a ja wczoraj zostawiłem w Kożuchowie swojego passka, ponieważ poszło mi sprzęgło na trasie, czy mógłby mi ktoś udzielić opini o warsztacie samochodowym na ulicy 22 lipca w Kożuchowie?? Byłbym bardzo wdzięczny. Chciałbym wiedzieć czy w dobre ręce odałem, a wyboru zbyt dużego nie miałem bo reszta panów mechaników jest bardzo zajęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mam lepka z kozuchowa i on cos mowil ze sa tam goscie od turbin i od sprzegiel chyba fachowcy ale do jakiego oddales to nie mam pojecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan o nazwisku Walczak, niedługo ma dzwonić co tak faktycznie się stało i jak wszystko dobrze pójdzie to jutro go odbiorę i wrócę tutaj do kuzynka pod Jelenią Górę, mam nadzieje że to będzie docisk a nie cały dwu mas:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności