Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

lysy78_03 ale o so chosi ?? Jestem ZA a nawet PRZECIW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje sam siebie, chociaz nie,zacytuje moja zone

 

dali by swojej kobiecie kase zeby miala dlugie wlosy........

chce przedluzyc(zagescic) wlosy.

ot i wszystko

pozdro

art leffe

uwaga zadaje drazliwe pytanie. jak walka z zenonem? pokonales gnoja czy wracasz po ciemku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art i Łysy what ze spocikiem??? heeee???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 moja żona ma tyle wosów na głowie, że jak jej wypadnie 80% to i tak będzie miała więcej niz ja. W środę jadę na kolejna rundę walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox dajcie cynk jak będziecie coś wiedzieć - spływam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku, jak mojej zonie wypadnie 99,99% wlosow i tak bedzie miala wiecej ode mnie. A CHCE CHOLERA MIEC JESZCZE WIECEJ.

niewiedziec czemu,ale juz sie zgodzilem ;)

mnie na spocie nie bedzie(niestety) , no chyba ze mnie zwolnia z roboty. wtedy BEDE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki :)

 

co tu dziś taka cisza???

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 odsypiałem 2 dni bez snu, ale ogólnie to jakoś lenia mam dzisiaj i lookam filmy albo śpię cały dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis ucziciwie udawalem ze pracuje. przez caly dzien.

jutro tez bede udawal, ale tylko do poludnia pozniej jade gdzies do szwecji.

dwa tyg temu spalem 6 godzin na 4 dni. od niedzieli do czwartku 4500 km(we wtorek nie jezdzilem).wszytko sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 osobówkiem to se może bym jeszcze pośmigał po Europie, ale dużym to juz mam dosyć. Jutro też będe robił... dobre wrażenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobówkiem to se może bym jeszcze pośmigał po Europie

to byl dostawczak. przez ten poj....ny kraj nie moge miec spania w nim ani webasto, totalna porazka. wiec kimasz na stojaco, albo walisz na glebe i sie trzesiesz w rytm silnika.

najgorsze jest to, ze w ori jest spanie. nad kabina w nadbudowce, ale w zwiazku z podatkami nie mozna tam spac i mam przykrecona i przyklejona na srodku belke o wysokosci 10 cm i niema opcji zeby sie tam polozyc. webasto tez bylo, ale mi jako kierownikowi nie potrzebne, ale gdyby bylo podlaczone na pake(dla zwierzat) to oczywiscie jak najbardziej. po je by!!!!!

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że weekend się zbliża! Dziś do Żagania wpada Robinek to może się spikniemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedze ze koledzy tez wiekszosc czasu za w aucie,spedzaja,ja tez praca za kolkiem choc nie narzekam,praktycznie codzien w domku!!!snu tez czasem ilosci sladowe,ale nie jest zle!!!bo na cale tygodnie poza domkiem bym sie nie pisal!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że weekend się zbliża! ;)

no jeszcze dzis i jutro 2 zmiana i wolne do poniedzialku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja łykendowanie zacznę w środę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś do Żagania wpada Robinek to może się spikniemy

No szkoda że nie spikneliśmy :(się.Czasu mi brakło :(a z tego względu bo wszyscy chcieli szybko sprawę załatwić i do domu.Sam nie byłem,byłem uzależnimy od innych.Co się odwlecze to i nie ucieknie.A na pewno się spotkamy jeszcze.

 

 

A cha jeszcze jedno oczekuję potwierdzenia kto przyjedzie w sobotę 28 marzec do Wędrzyna muszę zamówić salę no i kawę.A KAŻDA Z RODZIN JAKIEŚ CIASTO I BĘDZIE DEGUSTACJA.Jeśli kawaler to może upiec bliska osoba(mama,siostra)Myślę że będzie ciekawie każda żonka ma zawsze bobry pomysł na dobry placek!!!

Pozdrawiam:)

Edytowane przez Robinek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jest ok żaden problem, ja się pisze na spotkanie i nawet może kogoś ze sobą zabiore ( nie passat ale vw ;)) chyba się nikt nie pogniewa - cooo??? a tak wogóle to koledzy piszcie do Robinka kto przyjedzie, najlepiej jak najszybciej to chłopina powynajmuje i porezerwuje ;) z wyprzedzeniem... Przybywajcieeee!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczekuję potwierdzenia kto przyjedzie w sobotę 28 marzec do Wędrzyna

 

Cześć,

 

ja niestety w ten weekend nie dam rady bo żona akurat ma zajęcia a ja raczej na pewno będe w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda, szczegolnie że to taki pierwszy wiosenny spocik i pogoda moze byc już całkiem fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności