Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno adams byl na oodaniu krwi - dostal 4 czekolady i 20 zika :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daja 10 czekolad i kawe ale to nie jest wazne

wazne jest ze komus ta krew ratuje zycie

i zawsze mozna troszeczke od podatku pieniazkow odliczyc

ja juz mam oddane ponad 18litrow a rocznie mozna oddac 2,7 litra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam i naprawde Was za to szanuję!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddje krew od 11 wrzesnia 96 to bylo jakos tydzien przed przysiega i tak staram sie conajmnej 4 razy w roku oddac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Sammy miałem przysięgę rok wcześniej bo w 95.09;)jak ten czas leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Moja krew sie nie nadaje dla nikogo, bo jakieś głupoty tam wykryli i powiedzieli, że mam tak pospolitą grupę, że nie ma co się na siłę stara. Za to nie musze się martwic bo ja mogą bra bez problemu czyjąś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!!!jest juz miejsce tego kolejnego zlotu???jakies lotnisko czy cos??art a moze tor w kisielinie???mozna by sie troche poganiac!!!!hehehe.......tego mojego dziadka bym troche rozruszal.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavr6 na torze w Kisielinie nie można poszaleć, bo mają zaostrzone arunki używania toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba mamy już zapro od Robinka Koledzy??? Wędrzyn ;) a szaleństwa to bardziej na ciepłą porę - ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art kisielin rzucilem bo mam kumpla w sierra fan i wiem ze kilka razy wynajmowali tor!!!jak dowiem sie cos wiecej to dam znac!!!michalcz jak widzisz pogoda juz powoli dopisuje,narazie sucho wiec mozna odkurzyc wydechy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavr6 z kolesiami z forum golfa chcialiśmy sobie wynająć tor na 2 dniowy spot to dali nm takie wymagania, że nam się odechciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i padluch na tor ????????? eeeeeeee

nidy rydy. zarżnął bym go i niemialbym czym jezdzic.

ale propozycja ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Moja propozycja jest aktualna 28.03 Wędrzyn.A co do zlotów to kolega był w niedziele w Askanie w Gorzowie na AUDI A4 strasznie narzekał sami goście z samochodami podrasowanymi z chipami itp.No i sami goście 20-25 lat.Nie dało rady z nimi pogadać każdy miał zajefajne A4:eek:.No ale pokazałem nu nasze spotkanie(zdjęcia) to był w szoku.

A cha pisałem wcześniej o koledze który chciał kupić C5.KUPIŁ:) ale VOLVO V40 2001r :eek::eek: to jest niespodzianka :JC_fan: i motor 1,6 Etylina :eek:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

robinek2

kazdy orze jak moze. moj brat chcial krotka trojke bmw- kupil forda mondeo. moj ojciec mnietka- kupil volvo v40, ja chcialem a6 - a mam ........

ale nigdy bym nie wzial v40 z 1,6 .

ale to nie moje pieniadze.

co do spotu, to ja sie nie wypowiadam, bo najprawdopodobnie mnie nie bedzie-praca. ale nigdy nie mowie nigdy, wiec kto wie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obiecuję na 100 % ale tak na 98 % że będę na spocie. A jeśli chodzi o V40 to jak ktoś lubi przepłacać za lagunę i to jeszcze z pyrkawką pod maską to jego sprawa. Też się nad takim zastanawaiłem ale jak się przejechałem to dałem sobie spokój. silnik V6 3.0 L dawało radę ale za ciasne i za drogie w utrzymaniu i nie chodzi mi o spalanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie załamujcie mnie że nie będziecie lub może Was nie być :( Łysy to ja wiem że na 100% będzie bo był na największej ilości spotkań ale Ty Art - bądź, dasz rade !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

ja się piszę na spocik może tym razem z rodzinką - oczywiście jak nic niespodziewanego nie stanie na przeszkodzie, a na razie przeszkód nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ja bede na 99,9% wiec jakas frekfencja zawsze bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 zawsze daje sobie 2 % na to, że może mnie nie być. 1% to jak bym umarł tego dnia, bo jak dzień wcześniej to i tak bym się zjawił no i 1 % na wypadki losowe, łysy wie coś na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności