Skocz do zawartości
Gość chudyy1

przekrzywione koło

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartheezzzz

A czy ktoś miał taką przypadłość? Jeśłi tak to jak to rozwiązał...

 

Mam jeszcze jedno pytanie (taki mały OT) chodzi o brak ciepłego powietrza - w klimatroniku daję czewonym guziczkiem na HIGH i wieje... ale lodowatym powietrzem (silnik pokazuje 90st)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

Mam jeszcze jedno pytanie (taki mały OT) chodzi o brak ciepłego powietrza - w klimatroniku daję czewonym guziczkiem na HIGH i wieje... ale lodowatym powietrzem (silnik pokazuje 90st)

 

Na włączony zapłonie przytrzymaj na kilka sekund klawisze "zamknięty obieg powietrza" + "ECON". Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się coś innego niż (444 00 - czyli brak błędów) weź coś do pisania i zanotuj liczby które się tam pojawiają. Klawiszem ciepło przechodzisz do kolejnych błędów, nie można się cofać. Klawisz "ECON" powoduje powrót do normalnego działania.

 

Później opcja "szukaj" na forum. Jeżeli to nie climatronic to może być nagrzewnica, przewody a nawet uszczelka pod głowicą - o wszystkim było pisane bardzo dokładnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartheezzzz

Dzięki serdeczne - sprawdzę to sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartheezzzz

Już sprawdziłem - klima nie wykazuje błędów - pokazuje 444 00 - jakieś sugestie co dalej?

 

A wracając do tego krzywego koła - to powiedzcie mi proszę co tam właściwie jest że to może być tak skrzywione? jakieś czopy, wytarte jakieśgumy? nie wiem co jeszcze? na czym to tak skrzywione może być? Dodam że auto jest bezwypadkowe (prawdopodobnie bo blachy ma 100% oryginalne, nie malowane, nie szpachlowane)

Edytowane przez bartheezzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - jestem nowym użytkownikiem passata - zauważyłem, że tylne lewe koło jest mocno pod kątemdto tego stopnia, że opona od wewnątrz jest mocno "zjechana" - co w tym przypadku trzeba zrobić aby tę wadę usunąć? i najważniejsze chyba jakie to będą koszta?

 

Jak Ci drze od środka to jeśli wszystko jest proste to winne mogą być zużyte amortyzatory.

Miałem tak w oplu.Mechanik wtedy powiedział, że jak od środka zaczyna drzeć to amorki do wymiany.

U mnie jednak koło nie było krzywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartheezzzz
Jak Ci drze od środka to jeśli wszystko jest proste to winne mogą być zużyte amortyzatory.

Miałem tak w oplu.Mechanik wtedy powiedział, że jak od środka zaczyna drzeć to amorki do wymiany.

U mnie jednak koło nie było krzywo.

 

Dzięki za podpowiedź - podjadę do serwisu to mi mam nadzieję powiedzą co jest nie tak ew. co trzeba wymienić... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S_O_N_G_O

Witajcie koledzy ! Oglądałem dokładnie u siebie te tylne kółka ( passat ma ładną " dupkę" ). Wydaje mi się jakby minimalnie schodziły się górą do środka. A może to złudzenie optyczne... mam taką nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartheezzzz
Witajcie koledzy ! Oglądałem dokładnie u siebie te tylne kółka ( passat ma ładną " dupkę" ). Wydaje mi się jakby minimalnie schodziły się górą do środka. A może to złudzenie optyczne... mam taką nadzieję.

 

Jak nie masz zdartych od wewnątrz opon to nie masz się czym martwić... paski mają delikatnie tak koła pod kątem - moje jedno odbieda od normy w znaczny sposób, a drugie lekko ale chyba też (lekko zdarte od środka oponki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S_O_N_G_O

Naga prawda jest taka , że tylne oponki mam lekko łysawe i proszą się o wymianę - zanim to zrobię przyjrzę się im dokładnie i wtedy w grę może wchodzić wymiana tylnych amorków. Poprzedni właściciel miał zakład kamieniarski i pieron wie co on tym autkiem woził . Może nagrobki ??? Ale czemu miał by to robić w tak wypasionej furze - mnie by było szkoda. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się.

Po wymianie kół w serwisie zauważyłem że tylne lewe koło jest o wiele bardziej krzywe niż przed wymianą (chyba:P) w taki sposób ze patrząc od tylu widzę:

//

prawe koło również jest trochę krzywe ale z moich obserwacji wynika, że w każdym passacie koła są odrobiną przekrzywione w ten sposób(norma to chyba ~0,9 stopnia?): // \\.

Czy coś mogli podczas wymiany kół uszkodzić a jeśli tak to co to mogło być?

Auto jedzie prosto, nie ściąga go w żadną stronę.

Edytowane przez makor86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Passata B3i zauważyłem coś takiego.

 

20110902006.jpg

 

20110902007.jpg

 

20110902008.jpg

 

Po obu stronach mniej więcej jednakowo, mam się tego obawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności