Skocz do zawartości
Gość barcio

CLIMATRONIC PROBLEM

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ustawiłeś temp najniższą LO , to powinien mocno chłodzić . W tej temperaturze co jest teraz to po 2-3 minutach powinieneś odczuwać zimno i mieć dość jazdy przy tak ustawionej temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baniu23

niestety tak nie jest nawet przy jezdzie w upale na LO wcale nie jest zimno . Co moze byc przyczyna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie.Mam problem.Klima nie puszcza mi zmrozonego powietrza.

Bo klima nigdy nie puści Ci zmrożonego powietrza :). Latem najniższa temp. jaką osiągnąłem z klimy to było 2 stopnie (termometr umieszczony w kratce wylotu powietrza). Być może nie czujesz mocnego działania klimy, ponieważ temp. na zewnątrz jest jeszcze niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety tak nie jest nawet przy jezdzie w upale na LO wcale nie jest zimno . Co moze byc przyczyna ??

No to może być tak, że albo sprężarka juz nie wyrabia tak, jak powinna lub masz nieszczelną instalacje i pomimo tego, że nabijałeś, to czynnika ubyło. Skoro żadnych błędów nie wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo klima nigdy nie puści Ci zmrożonego powietrza :). Latem najniższa temp. jaką osiągnąłem z klimy to było 2 stopnie (termometr umieszczony w kratce wylotu powietrza). Być może nie czujesz mocnego działania klimy, ponieważ temp. na zewnątrz jest jeszcze niska.

 

Masz rację Jarek , bo przecież klima to chłodziarka a nie zamrażarka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym na to obstawiał, przed nabiciem a po, była wielka różnica - zostaje jakaś ieszczelność, bądź nieprofesionalne naładowanie czynnika. W B5 jest ok 600-650g +/_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naładowanie czynnika. W B5 jest ok 600-650g

750 - tyle mi zawsze ładują :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baniu23

Układ jest szczelny na 100 % i nabity do pełna . Ma cos do rzeczy parownik czy cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
750 - tyle mi zawsze ładują :cool:

 

Ja u siebie sprawdziłem 650 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś nabijałem 700 czegoś ;) , w kratce temp 2,4 stopnia mimo lekkiej nieszczelności.

 

pozdrawiam kusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wtedy gry nic nie świci? ani nie podświetla, ani nic nie wskazuje? czy ktoś się oriętuje które kable, co wchodzą kostkami do klimy odpowiadają za zasilanie? albo za podświetlenie w momencie włączenia świateł?

z góry dziękuję, pobs'ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pasiaki. Nie mylić z fanami Cracowii. Mam problem ale nie mam pewności czy to się mieści w tym temacie. W moim Pasku w schowku pasażera jest potencjometr z którego spadło pokrętło. Po pierwsze nie wiem czemu to służy (podejrzewam, że to może być do schładzania tego schowka) a poza tym mam problem w nałożeniu tego pokrętła spowrotem jako, że chyba trzeba by wyjąć cały schowek aby je wcisnąć na ów potencjometr. Czy ktoś mi podpowie co to za czort i co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w schowku pasażera jest potencjometr z którego spadło pokrętło. Po pierwsze nie wiem czemu to służy (podejrzewam, że to może być do schładzania tego schowka)

Dobrze podejrzewasz. Tym pokrętłem otwierasz/zamykasz lub inaczej : zasłaniasz/odkrywasz dziurę, korą wpada schłodzone powietrze - czyli masz klimatyzowany schowek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze podejrzewasz. Tym pokrętłem otwierasz/zamykasz lub inaczej : zasłaniasz/odkrywasz dziurę, korą wpada schłodzone powietrze - czyli masz klimatyzowany schowek :D
Danek75. Dzięki za utwierdzenie mnie, że to jest to. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności