Skocz do zawartości
Doc

Soczewki od Depo - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie powinny być w zestawie ale ktoś niestety przy pakowaniu o nich zapomniał, sprzedający dośle na swój koszt, to jeszcze ujdzie w tle ;)

 

no i gitara :dobrze ważne że uczciwy gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od sierpnia jestem szczęśliwym posiadaczem paska cc. Samochód jest wspaniały,ale mam jeden problem. Chodzi o lampy depo,a precyzując o lewa. Samochód kupiłem już z lampami depo,soczewki h7+ledowa listwa. W lewej lampie nie działa led,a ponadto jest problem ze skupieniem światła. Chodzi o to ze górna linia pozioma światła powinna byc równa (w prawej lampie od połowy zakrzywiona do góry), u mnie jest na środku wyraźnie podniesiona. Mam w związku z tym pytanie czy lampy depo w warunkach domowych do radę rozkleic?moze coś sie zepsuło wewnątrz lampy. Dodam za dwa razy wymieniałem żarówki,ponieważ myslem ze to ich wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za pierwszym razem wymienił lampy :P

Lampy depo w cc i jeszcze listwa led do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Najpierw spróbuje naprawić lewa lampę,a jak mi przyjdzie wymienić ja na nowa to pomyśle nad xenonem.ale na razie pytanie jest aktualne. Rozbierał ktoś te klosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje sposoby. ..jeden wkłada do piekarnika na 10min. A drugi suszarką grzeje. Klej musi być miękki, żeby piścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. Właśnie o to mi chodziło. Jak tylko się cieplej zrobi,a przedewszystkim zniknie śnieg to się zabiorę za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy na pewno Twoje lampy są klejone. Moje DEPO były na uszczelkę, bez kleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na uszczelkę? Wiec pewnie dało sie rozebrać bez problemowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na uszczelkę (wciskane) były DEPO H7+H1, te clear.

Dziś wziąłem się za naprawę regulacji prawo/lewo w soczewce D2S od DEPO.

 

Ja zawsze rozklejałem reflektory suszarką + śrubokrętem płaskim, tylko delikatnie abyś nie połamał klosza.

Jeżeli chodzi o uchwyty, dziwne bo w tej wersji lamp są ruchome, to jest końcówki posiadają kulki wciskane w drugą część uchwytu, w mojej lampie uszkodzona została i ta kulka więc musiałem skleić na stałe.

Jak długo wytrzyma? tego nie wie nikt.

 

Ps. Uważajcie na wysyłane reflektory z OLX, osoba od której kupowałem lampy zarzekała się, że wszystkie uchwyty są całe a okazało się zupełnie co innego.

unnamed.jpg

unnamed2.jpg

unnamed3.jpg

unnamed4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobiło sie ciepło i zabrałem sie za naprawę mojego reflektora. Po zdjęciu zderzaka i wymontowaniu lampy okazało sie ze przysłona sie zacięła. Potraktowałem wszystko delikatnie wd40 i działa :). Zobaczymy jak długo. Pozostała jeszcze kwestia niedziałających diod w lewej lampie,ale to już zadanie dla fachowca przy najbliższej wizycie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności