Skocz do zawartości
Gość dm414

dekielki do alu (foto) Wymiar:

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dm414

49a59be828bd66fd.jpg

mam takie felgi bez dekli, zastanawiam sie jaki rozmiar tam podejdzie?? moze ktoś ma takie felgi z deklami i zmierzy mi.

sa to 16" do passata B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Postaram sie nie zapomniec. Mam takie same.

BTW Szukam na nie kupca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dekielki maja nr: 7D0 601 165 BXF

zewnetrzna srednice okolo 62mm

proponuje zapytac w salonie o cene. moje (lekko wieksze) na allegro chodzily po 20zl a w salonie byly po 22zl.

 

np. tutaj sa takie

http://www.allegro.pl/item364352144_dekielki_vw.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może dekielki 7D0 601 165 na sprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Sorry za odgrzewanie kotleta, ale czy mógłby mi ktoś podać rozmiar do oryginalnych felg passat b5 fl ?fELGI.jpg. Moje dekielki już się za bardzo do niczego nie nadają i mam zamiar kupić nowe i jak najbardziej zbliżone do ORI. Tylko z wymiarami mam problem. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

63/56mm, ostatnio kupowałem 7D0601165/7M7601165 i pasują idealnie. Mowa oczywiście o felgach ROAD AMERICA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z dekielkami ale wpisując numer katalogowy na allegro wyskakują dekle z wymiarami 63/59 albo 60 albo 61 zależy pewnie kto jak zmierzył ale ogólnie nie widzę 56mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dekielków do felgi 3B0601 025S Używki chodzą po 40 zł na alledrogo, nie ma jakiś zamienników?? Czy można kupić nowe w serwisie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe na pewno można kupić, tylko będą dużo droższe... Dla porównania szukałem kapselka 60mm to w serwisie ponad 100zł za sztukę krzyczeli... Z tego co widzę na zdjęciu felgi to masz dużo większe dekielki więc pewnie będą więcej kosztować.. ;)

 

Ja kupiłem zamienniki na Allegro. Tylko jeszcze nie przyszły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe na pewno można kupić, tylko będą dużo droższe... Dla porównania szukałem kapselka 60mm to w serwisie ponad 100zł za sztukę krzyczeli... Z tego co widzę na zdjęciu felgi to masz dużo większe dekielki więc pewnie będą więcej kosztować.. ;)

 

Ja kupiłem zamienniki na Allegro. Tylko jeszcze nie przyszły...

Gdzie można dokupić zamienniki?? Bo szukałem, ale jakoś nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wiecie gdzie mogę znaleźć dekielki do podrabianych s-line'ów? Kupiłem ori 4 szt, ale różnią się budową z tyłu.

 

Mam takie:

audi_dekielki_dekle_nowe_8d0601165k_146mm_2_1916.jpg

 

A potrzebuje takie:

dekielki tył.jpg

 

Na allegro występują w wersji z reguły nadgryzionej przez ząb czasu. Sprzedawcy felg też mają w nosie sprzedaż samych dekli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest właśnie to. Troche drogo wychodzi 200 zł za kpl na alliexpres boje sie ryzykować jeszcze nic tam nie kupowałem.

Nie wiem czy opłaca się inwestować w te felgi czy nie lepiej opchnąć bez dekli. Ile taka felga może kosztować w dobrym stanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności