Skocz do zawartości
Gość binary

Alpine CDA-9856 kupic? nie kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość binary

Alpine CDA-9856

 

Za wymiana seryjnej Gamma:

- wrazenia odluchowe

- mozliwosc bezposredniego wpiecia mojego Ipod'a

- cyfrowe radio

 

Przeciw:

- wyglad tak daleko odbiegajacy od oryginalnej Gamma (jakos wyjatkowo nie podobaja mi sie deski z nie stock'owymi radiami)

- kusi kusi kusi (nawet tu w UK)

 

Pomozcie koledzy prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:614: Mam podobny trochę niższy model - gra bardzo ładnie bez porównania do seryjnego. Ja wybrałem z ciemnoszarą obudową wyświetlacz kolor niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

Jakie glosniczki? Podobno ten zestawik Hertz'a jest nawet nie glupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentus25

kupić, kupić, alpiny słyną z jakości dźwięku i jeśli nie masz zamiaru podpinać wzmacniacza to alpina jest najlepszym wyborem, a co do głośników to może coś więcej? co Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

KUrde, Ł170 to troche tanio jak na Alpine chyba? Nie jestem w temacie Car Audio HIFI, o lampowych wzmacniaczach Klasy A ref. na triodzie to mozemy pogadac ale nie o caraudio.

 

Jakie firmy ktore robia glosniki sa godne polecenia - klasa srednia (nie high-end).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentus25

170 funciaków to za tanio? a przegłądnij to: http://allegro.pl/8769_alpine.html?order=t&view=gtext :610: a głośniki? chyba powinieneś zdecydować czy masz w planie zasilić je dodatkowym wzmacniaczem czy nie? jest to bardzo ważna kwestia jeżeli chodzi o charakterystyke. :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Foti

Co byś nie kupił Alpine to będzie zajebiste!! Ja mam model 9846 R i jestem z niego bardzo zadowolony, przed tem miałem JVC KD-G401 fajny designe ale przeskakiwał i wydaje mi sie że jakosc dzwieku gorsza była. Na Alpine moge wjechac w najwiekszą dziure i wszystko ok, super końcówki mocy. Wybór jest prosty. :619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AIRWOLF

Ja mam Pioneera DEH-6500 nawet fajnie gra a głośniki to z przodu JBL a tył Blaupunkt, w przyszlosci chce zmienic na Alpine, od zawsze mi sie podobał Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brac - Alpine to klasa sama dla siebie. Juz sama wymiana radia powoduje mocno zauwazalna roznice w jakosci dzwieku. Jak wymienilem poprzednie radio (JVC) na Alpine to mialem wrazenie, jakby ktos wiadro z glosnika zdjal. Wzmacniacz dodatkowo podkreslil niskie i wysokie tony.

Co do zlodziejstwa - zawsze mozna zabezpieczyc radio montujac je w niestandardowym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar/cin

Co do tej alpiny to jak ją podlaczyc w 3BG ?Radio alpine model z 2003 mp3 z seri CDA 9851 a auto z 1999.Gdzie moge kupic kostke pomiedzy autem a radiem pasujaca do orginalnej VWnowskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mar/cin, oryginalnie w passacie masz kostki ISO... Alpine z serii 98xx również ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie elektronicznym są gotowe przejściówki do różnych rodzajów radii ... spokojnie podłączasz bez żadnego lutowania :) (koszt. ok. 20 zl) ... i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasek97
JBL polecam

 

Haha sorry ,ale nigdy w zyciu.... JBL KIEDYS robil pozadny sprzet teraz robi najwiekszy kibel i jedzie na dobrej renomie. Sinus live (podajze nie chce sie wymadrzac) Monacor -carpower, to sa rzeczy ktorych sluchalem wielokrotnie i lamia chodzby DŻEJBIELA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności