Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

padły mi wałki rozrządu znalazłem w Bydgoszczy firmę świątek tuning itp. gościu regeneruje wałki rozrządu wiem że on zajmuje się tym od dawna mam pytanko może miał ktoś z nim do czynienia i wie coś więcej o jego produktach może kupował od niego jakieś części jak tam faktyczna jakość on daje rok gwarancji na wałki dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWIATEK....CACKO !!

 

walki sa azotowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze zeby gwarancja na walki wynosila caly rok - zostalem uprzejmie poinformowany przez Swiatka ze gwarancja to 6 miesiecy - zdajesz wlasne walki o dostajesz zregenerowane po 2 tygodniach.

Na razie nie znam osoby z tego forum ,ktora by robila u Swiatka walki ale na forum Audi jest ich cala masa

 

Napisz co rozumiesz pod pojeciem "padly mi walki" - czy sa wytarte jesli tak to o ile. Czy tez moze juz zdewastowaly gore silnika?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w aso koszt walkow podobny czy nawet mniejszy jak u swiatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym zaczął się wycierać próg- delikatny początek, a na trzech zaczyna się kończyć warstwa azotowana i jest kwestią czasu ich zakończenie. nic się raczej nie stało bo to wyszło bez usterki przy wymianie rozrządu i doszczelnianiu wycieków, po podniesieniu pokryw zaworów okazał się niemiły widok. dzwoniłem jeszcze raz do nich te wałki są całkowicie nowe przez nich wykonane od podstaw a te co zwracam idą do regeneracji i są póżniej sprzedawane jako regenerowane na nowe rok gwarancji

 

koszt u świątka mniejszy aso za sztukę 880 zł są cztery u świątka 2400 komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWIATEK robi lepsze niz z ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wałeczki zamówione będą odbierane poniedziałek lub wtorek i montowane w tygodniu może trochę póżniej bo mój mechanik ma zapchane wszystkie terminy pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności