Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując - ten czujnik przechyłu tylko i wyłącznie musi być od vw b6?Inny nie podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat się mylisz bo są alarmy z dozorem wnętrza (przycisk deaktywacji alarmu w słupku jest pojedynczy, malutki) i dozór wnętrza + czujnik przechyłu.

 

Dziwne. Marcin, jesteś tego pewien?

Ja mam pojedyńczy przycisk, a czujniki przechyłu i ruchu mam w swoim alarmie. Po podłączeniu kompa można nawet zobaczyć jak działa czujnik przechyłu.

Byłem przekonany, że w b6 MY2007 zastąpiono dwa przyciski jednym, który pełni podwójną funkcję: deaktywacja czujnika ruchu i przechyłu.

Zwykła oszczędność.

Alarm bez tych czujników nie ma przycisku.

Nie różnicowano: z dozorem wnętrza oraz z dozorem wnętrza i czujnikiem przechyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie Wojtek ale dalej nic nie wiem w moim temacie :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowiłem o org konfiguracji tylko o tym jak mozna / jak ktoś mogl ew sobie to doposazyc. To są opcje do wyboru i nie ma problemu by je zamontować z lub bez włacznika.

Reasumujac.

Mozesz zainstalowac sam czujnik przechyłu, same czujniki ruchu, albo razem. Dodatkowo jesli zostawiasz dziecko w aucie czy psa, mozesz dopisac do tego deaktywacja ochrony wnętrza. Jesli natomiast zostawiasz auto w miejscu gdzie mogą je odcholować to zeby nie wyło podczas odholowywania instalujesz przycisk DUO - czyli i od dozory i od przechyłu.

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę troszeczkę temat.

 

Ostatnio zauważyłem, że załączył mi się alarm (bez ingerencji z zewnątrz). Zlokalizowałem go jak już tylko migały światła awaryjne, które po chwili też się wyłączyły. Później wiadomo - dociekanie - co, jak i dlaczego. Ustaliłem, że alarm ma dozór wnętrza i czujnik przechyłu. W celu wywołania alarmu wsiadłem do środka, zazbroiłem alarm i zacząłem się ruszać - i nic. Czujniki ruchu nie uruchomiły alarmu. Dopiero puknięcia ręką w kratki przy podsufitce za którymi kryją się czujniki uruchomiły alarm. Czy to może być oznaka uszkodzonych detektorów ruchu? Jednocześnie czy może to powodować fałszywe alarmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności