Skocz do zawartości
pakafoto

Radom - spoty

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tobie na szczęście się nic nie stało ? jak będziesz czegoś potrzebował do auta to pisz na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no naszczescie nie. chyba cos bede potrzebował to albo napisze albo podjadę tam do was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, napisz lepiej wcześniej na priv żebyś na darmo nie jeździł to ci zawsze powiem co jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś na jednym ze spotów mówił że zaadaptował subwofer oryginalny z audi a4 kombi do paska, tylko kto jest tym ,,Kimś,, :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem. Z A3 to chyba sub był. Opis w temacie o moim Passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem ale nie byłem pewny, ok dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma vag-a bo mi kontrolka od airbagu sie dzis zaswieciła i chce sprawdzic co to bo mnie wkurza ze sie swieci i piszczy za kazdym odpaleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agent_Maniek

gdzie jest zlot w Radomiu ? :)

jestem tu nowy i proszę o zrozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parking M1 radom comiesieczne spoty ostatnia niedziela miesiaca sektor c2 godzina15 jesli pada czekamy do 15.30 i przenosimy sie gdzies inndzien np zadaszony parking selgros ogolnie zapraszamy na spoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest zlot w Radomiu ? :)

jestem tu nowy i proszę o zrozumienie

 

jak jestes nowy to regulamin powinienes znac na pamiec

i wiedziec ze najpierw sie czyta watek, a jak nie ma w nim odpowiedzi to sie pyta

jeszcze jeden taki wyskok to krecha i miesieczne wakacje od forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu nie stresuj się chłopak prosi o zrozumienie a Ty odrazu chcesz go karać ja uważam że chłopakowi trzeba pomóc tym bardziej że jest nowy i ma paszczaka pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomosc regulaminu obowiazuje kazdego

a nieczytanie watku chociaz 2-3 stron to arogancja a nie niedoswiadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takie chamskie odpowiedzi opinia o forum idzie w polske ...

jak jestes nowy to regulamin powinienes znac na pamiec

i wiedziec ze najpierw sie czyta watek, a jak nie ma w nim odpowiedzi to sie pyta

jeszcze jeden taki wyskok to krecha i miesieczne wakacje od forum[/QUOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomi29,

 

Regulamin powinien znac kazdy.

Za niestosowanie sie do regulaminu sa upomnienia potocznie nazywanymi krechami.

 

 

Jesli uwazasz ze zachowalem sie nie tak - zglos to prosze do administracji forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien znać każdy ale w parę minut nikt się nie nauczy na pamięć , ja na początku też miałem problemy itd ale napisałem krótko nowym trzeba dać szanse i pomagać a nie być tylko komputerem i urzędasem jak wszyscy admini na forum bądźmy ludźmi a nie komputerami. Wy administratorzy automatycznie reagujecie na czyjś błąd jak komp i anty wirus,ale to tylko ludzie i mają prawo do błędów. Dla was najlepiej jest dać bana a później drugiego i zablokować konto a nie tędy droga nowym trzeba pomagać i dla tego mam swoje zdanie o adminach z tego forum ale nie będę się wypowiadał powiem krótko ja jeżeli bym był adminem na pewno bym inaczej postąpił i mam w dupie czy się obrazicie ale taka jest prawda i większość osób na forum mnie poprze tylko nikt o tym publicznie nie mówi a ja powiem i mam to gdzieś czy dacie mi bana czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zakonczmy te spory juz hasłem ZAPRASZAMY NA SPOTY RADOMSKIE pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - jest prośba ode mnie. Mamy koleżankę, która znalazła się w dość ciężkiej sytuacji materialnej. My jej pomagamy ile możemy, ale potrzeby wiadomo są. Jakbyście na spota zabrali cokolwiek. Chemię (środki do czyszczenia, proszki do prania) do domu, spożywkę (oleje, cukier, makrony, generalnie rzeczy nie psujące się za szybko). Koleżanka ma dzieciaczka rocznego (chłopczyk). Potrzebuje wiadomo kosmetyków dla dzieciaczka (zasypki, jakieś kremy przeciwodparzeniowe, chusteczki nawilżane, pieluszki 4+) zabawki dla brzdąca i ubranka na roczne dziecko (niepotrzebne). Jeśli byście mogli jakiekolwiek z tych rzeczy podrzucić będę wdzięczny - zapakuję do autka i przekażę jej. No i do zobaczyska 28!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś tam się weźmie Jacku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 28 kwietnia jest ogólno-radomskie rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego jak ktoś nie wie :P może tam pojedziemy wszyscy, bo bedą wszystkie kluby radomskie i osoby niezrzeszone też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności