Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

czy bedzie fuszerka bez

 

Fuszerka :P

 

 

RE: jest nowy z gwarancją

 

No i OK, biorę go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh i na co my się produkujemy... wytłumienie oraz wygłuszenie to podstawa zresztą sam dojdziesz do tego wniosku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, maty też są w planach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz racje, nie ma to jak 10 razy rozkrecac drzwi. radze odlaczyc zamek od blachy z podnosnikami szyby

mam nadzieje ze takie maty: http://www.carhifi-store-buende.de/media/image/thumbnail/chs10476-alubutyl-alb-22mm-1-rolle-175m2_1_720x600.jpg

Edytowane przez oskar1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to masz racje, nie ma to jak 10 razy rozkrecac drzwi. radze odlaczyc zamek od blachy z podnosnikami szyby

hmmm... blacha z podnośnikiem szyb jest demontowalna razem z zamkiem :blink

tzn. jedni wyciągają blachę na chama z kolków zamka drudzy wykręcają zamek raz z blachą podnośnika szyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fucha to na sile nie? ja wolalem sie bawic godzine dluzej :zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zielony w tych sprawach wiec prosze o pomoc podeslijcie mi jakies głosniki ktore beda wymiarowo pasowac do passata i bede dobrze grac z ładnym bassikiem nie mam zamiaru kupowac suba tylko same głosniki polećcie mi jakieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ori glosniki, za normalna cene, ktörej nie podales, nic lepszego nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak do 300 zł bym chciał cos poszukac :) zeby grały lepiej oczywiscie niz te oryginalne montowane w passacie b5 bo po co mi kupowac takie same :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie zagrają, a jak chcesz "inaczej" to montuj system :) pogrzeb w postach bo mnóstwo było na ten temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie doszła większość gratów. Dałem ciała zamawiając dystanse, nie doczytałem aukcji i mam w domu 4 sztuki :D Okablowanie mam, jutro powinien dotrzec wzmak i sub. Teraz szukam garażu na montaz bo pod blokiem to raczej nie da rady :/ Nawet nie ma gdzie lutownicy podpiąć....

Przy okazji zamówiłem tez separator antenowy bo nie miałem i radio praktycznie nie gra, tylko jedna stacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze oryginalne głosniki maja porozrywane membrany wiec szukam zamiennikow ktore beda grac rownie dobrze mozesz podac mi jakis konkretny model głosników byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szukaj glosniköw ori z systemu z dsp. wiem ze byly philipsy i blaupunkty, ale ktöre to ktöre- jutro w piwnicy sprawdze moje stare (byl dsp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis byłem w sklepie car audio i zaproponowano mi te głosniki PEIYING PY1685F tylko jest mały problem bo one sa trójdrożne a w passacie jest odzielnie ten duzy głosnik na dole i u góry mały (przepraszam ale jestem zielony w tym) a wiec bedzie sie dało takie głosniki podłaczyc do mojego auta trzeba bedzie ciagnac kabel z tego małego głosnika pod ten moj nowy czy jak to trzeba bedzie podłaczyc pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam ci rade...skresl ten sklep z listy :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkretnie czemu? mozesz uzasadnic swoja odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie budowane/instalowane systemy 2 sciezkowe, nie az tak zle grajace glosniki marki philips albo blaupunkt...a tu ci polecaja jakis wschodniochinski elektrozlom "marki" peying, z odrazu wbudowanym systemem 3 sciezkowym, ktöry bedzie ci na lydki gral.

 

wedlug mnie...

 

...porazka

 

 

ale kazdemu jak chce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale będzie miał takie 3 w 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale będzie miał takie 3 w 1

 

Najlepiej niech wsadzi jeszcze 4 szt. :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł wzmacniacz a dzisiaj subwoofer :jupi

 

Teraz szukam czasu i miejsca na montaz :)

 

Dzięki chłopaki za wybór, zobaczymy jak to zagra. Nie ukrywam że juz mi chodza po głowie nowe głośniki ;) ale...

 

Obawiam się tylko jak to wysteruję, wzmacniacz ma troche PRków a nigdy tego nie robiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności