Skocz do zawartości
robaczek7

Przekaznik za popielniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy wie ktos od czego dokładnie jest przekaznik umieszczony za popielniczką, który pstryka/załącza się przy ruszaniu z większym obciążeniem. Passat B4 TDI AFN

Nigdzie nieznalazłem konkretnego wyjaśnienia tego odnośnie tego czegoś...

Dajcie znać jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie:)

Wypowiedź jak z Sejmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ma to coś wspólnego z klimą. Masz klime? Bo dopiero po tym kliknięciu klima się załączy. A może się mylę? Sam jestem ciekawy co to dokłądnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam czasem że słychać gdy sie on załącza, jest to w chwili a raczej tuż po ruszeniu, nie zawsze, raczej nie ma związku z klima, pstryka przy wyłaczonej klimie również, bez jego pstryknięcia klima też działa, też jestem ciekaw co to jest i czemu służy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie zdaje ze pstryka jak sie turbina zalancza ale to nie zawsze sie wtedy dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klimę i jak sprowadziłem go pstrykał sporadycznie a teraz non toper prawie ;) nie przejmuje się tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pstryka jak sie turbina zalancza

turbina dzała cały czas, więc nie może sie załanczać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez pstryka ale tylko na zimnym silniku a nie mam klimy. możne to ssanie jakieś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
turbina dzała cały czas, więc nie może sie załanczać;)

to wiem ale choidzilo mi o to jak juz auto zlapie te 2 tys obr i turbo ciagnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo myslę ze związane z poduszkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam to samo myslę ze związane z poduszkami

A to ciekawa mysl...

Idac tym tropem poduszki nie dzialalyby jesli nie jade, co jest bez sensu.

Poduszki musza dzialac zaraz po wlaceniu zaplonu!!

 

Ja bede szukal tego przekaznika w Etce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mnichu

słuchajcie nie wiem czy wam pomoge ale... moj kolega w reno thalia po przekroczeniu około 8 km/h ma też takie pstryknięcie.. jak miał to podłączone to w tym czasie samochód zamykał sie (centralnny zamek zamyka bryke z nami w środku) i teraz ma to odłączone. może ten przekażnik uzbraja jakiś system albo coś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie nie wiem czy wam pomoge ale... moj kolega w reno thalia po przekroczeniu około 8 km/h ma też takie pstryknięcie.. jak miał to podłączone to w tym czasie samochód zamykał sie (centralnny zamek zamyka bryke z nami w środku) i teraz ma to odłączone. może ten przekażnik uzbraja jakiś system albo coś ;-)

Jest tylko jedno ale, to na pewno nie zalacza sie przy okreslonej predkosci, tylko przy okreslonych obrotach.

 

Jeszcze nie odpalilem Etki...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam to samo myslę ze związane z poduszkami
Na pewno nie, nie mam poduszek a klikanie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie, nie mam poduszek a klikanie mam :)
ale kiedyś były ,może napinacze ja nie wiem tego na pewno tylko sugeruję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale kiedyś były ,może napinacze ja nie wiem tego na pewno tylko sugeruję

U mnie nigdy poduszek nie było. Nie są wyprute (bo chyba tak to zinterpretowałeś), poprostu auto jest z Belgii. Tam często B4 nie miały poduszek, co jest trochę dziwne.

A więc - to nie jest od poduszek (moim zdaniem) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedno ale, to na pewno nie zalacza sie przy okreslonej predkosci, tylko przy okreslonych obrotach.

 

Jeszcze nie odpalilem Etki...:)

 

albo nie przy okreslonych obrotach a przy określonym obciążeniu, bo czesto przy identycznych obrotach raz załącza sie a raz nie...

 

U mnie nigdy poduszek nie było. Nie są wyprute (bo chyba tak to zinterpretowałeś), poprostu auto jest z Belgii. Tam często B4 nie miały poduszek, co jest trochę dziwne.

A więc - to nie jest od poduszek (moim zdaniem) :P

 

mój pasek też jest z belgii a poduszki dostałem, choć faktycznie dużo b4 bez poduszek przed moim oglądałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo nie przy okreslonych obrotach a przy określonym obciążeniu, bo czesto przy identycznych obrotach raz załącza sie a raz nie...

Zgadzam sie, uzylem takiego skrotu myslowego:) Chcialem zaznaczyc, ze przy obrotach a nie predkosci...

 

Niestety nie znalazlem tego w Etce. Jedyne, co przychodzi mi do glowy to odpiecie przekaznika i przejechanie sie z VAGiem. Jesli jest to cos waznego to z pewnoscia wyskoczy blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności