Skocz do zawartości
Gość Shogun-51

Zakup radia na allegro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli już chcesz Unidena to szukaj starszych egzemplarzy Made in Philipines bo te nowe chińskie to już nie to samo :-(

 

Używki nie wchodzą w rachubę, teraz wszystko jest chińskie, może nie będzie tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
być może pod koniec sierpnia uda mi się ściągnąć kilka sztuk ze Stanów

 

Pisze się na nie :) Jak ściągniesz to jedno zaklepuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko do posiadaczy tuby zewnętrznej do CB radia:jak to się sprawdza w praktyce? Można kogoś zepchnąć z pasów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko do posiadaczy tuby zewnętrznej do CB radia:jak to się sprawdza w praktyce? Można kogoś zepchnąć z pasów? :D

 

Tak szczególnie na autostradzie :-D Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem po co to wymyślili, ale jest, możesz co najwyżej krzyknąć do rowerzysty żeby zjechał na pobocze jak blokuje Ci drogę :P Ja osobiście jestem przeciwny takim udziwnieniom, chyba że na jakieś zloty, parady itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież do popędzania samochodów na autostradzie jest klakson i światła długie :D

Mialem na myśli np babcię z balkonem na pasach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem na myśli np babcię z balkonem na pasach

 

Tylko żeby się nie przewróciła jak za mocno krzykniesz :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście na tubę ma zwykle tyle samo mocy co wyjście na głośnik, jej głośność jest porównywalna z radiem z volume rozkręconym na max. Podłącz sobie zwykły głośnik i sprawdź, ale raczej bez dodatkowego wzmacniacza nie ma "seksu" kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
warto kupić i założyć taką tubę?

 

Adamsa zapytaj, on ma/miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjście na tubę ma zwykle tyle samo mocy co wyjście na głośnik, jej głośność jest porównywalna z radiem z volume rozkręconym na max.

 

Tu się nie zgodzę, tuba jest głośniejsza od głośnika od radyjka, ma swoją specjalną konstrukcję przez co ma większą sprawność (jest głośniejsza przy tej samej mocy) ale za to ma dużo więcej zniekształceń co jednak nie przeszkadza w zrozumieniu mowy ;-)

 

Moim zdaniem do codziennego użytku nie ma co kupować czegoś takiego, bo używanie tuby do przeganiania babci z pasów uważam za nieetyczne. Co innego róznego rodzaju imprezy tak jak napisałem wcześniej, może to być wtedy fajny bajer :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shogun-51

Radio zakupione wybrałem model 510xl z anteną hustler IC100 super chodzi wcale nie żałuję że nie wybrałem 520xl dzięki za wszystkie odpowiedzi:)

 

Zamykam wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności