Skocz do zawartości
Gość marekendriu

Lusterka z kierunkowskazami!

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panów:czy jest mozliwosc kupienia mniejszego prawego kieunku,zebym nie musiał zamieniac lusterka??pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wydawało mi sie ze widziałem na alledrogo własnie taki zestawiki-lewe normalny rozmiar i prawy krotszy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterka z kierunkami ori jak widziałeś mają zupełnie inny kształt od tych bez kierunku. Musisz zmieniać obydwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie, czy w passcie z rocznika 2001, gdzie (chyba) nie wychodziła wersja z kierunkowskazami na lusterkach. Można zamontować lusterka z kierunkowskazami, i czy będą działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Mam pytanie, czy w passcie z rocznika 2001, gdzie (chyba) nie wychodziła wersja z kierunkowskazami na lusterkach. Można zamontować lusterka z kierunkowskazami, i czy będą działać ?

 

można i będzie działać na 100% wszystko pasuje idealnie , elektrykę ciągniesz z kostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można i będzie działać na 100% wszystko pasuje idealnie , elektrykę ciągniesz z kostek

 

Co to znaczy że ciągne elektrykę z kostek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie troche inne, ale tez z allegro. Powiem tak, nie mam do nich zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam w swoim pasacie lusterka z kierunkami i dolnym podswietleniem ledowym . jednak gdy podłaczyłem te lampki ledowe pod swiatełko wenatrz samochodu po otwarciu drzwi swieci i pod lusterkami , ale po zamknieciu drzwi swieci równiez tylko bardzo slabo ? jak to podłaczyc prawidlowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś podpowie jak w Passacie z 2002r wymienić lusterka bez kierunków na wersje z kierunkami?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

81kopka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy ktoś podpowie jak w Passacie z 2002r wymienić lusterka bez kierunków na wersje z kierunkami?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

81kopka.

 

 

zeby kierunki sie świeciły masz tutaj wszystko napisane http://www.passatplus.de/umbauten/aussenspiegel/blinkerspiegel.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś opis na forum, ale najlepiej żeby jeszcze za was zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gdzieś opis na forum, ale najlepiej żeby jeszcze za was zamontować.

Nie musisz być taki złośliwy w swoich wypowiedziach,bo to tylko świadczy o Twojej kulturze osobistej...

Jakbym znalazł podobny temat z opisem,to na pewno bym o nic nie pytał...,a zbędne komentarze zostaw dla siebie...I proszę,szanuje użytkowników,poprzez poprawną pisownie gramatyczną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbym znalazł podobny temat z opisem,to na pewno bym o nic nie pytał.
Skoro ja i dziesiątki innych użytkowników forum znalazło opis i nie musieli o nic pytać to dlaczego Ty nie znalazłeś? Niestety ale Trend ma racje pisząc
Jest gdzieś opis na forum, ale najlepiej żeby jeszcze za was zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ja i dziesiątki innych użytkowników forum znalazło opis i nie musieli o nic pytać to dlaczego Ty nie znalazłeś? Niestety ale Trend ma racje pisząc

 

Ja nie chcę,żeby ktoś mi je zamontował.

Jest tyle opisów,że trudno jest wybrać właściwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności