Skocz do zawartości
Gość maslog

Bmw Power!

Rekomendowane odpowiedzi

A pisales napoczatku jak bys sie zalil, wydalem na samochod juz wiecej niz mnie kosztowal a bede musial wydac jeszcze. Nikt ci nie zmusza, piszesz ze chcesz ladowac kase w samochod bo sprawia ci to przyjemnosci i ze poprawiasz sobie samochod na swoje kopyto.

A na vw czy toyote nie mozna wydac wiekszej kasy ?

Pisz o uzytkowaniu samochodu i wadach oraz zaletach a nie ze pompujesz kase bo lubisz.

Ja znam ludzi co potrafia przeplacic za naprawe np. Passata gdzies u chlopa w garazu a ja u dobrego mechanika zrobie to samo za 60% ich wydatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

40e3698051d626fc.jpg

 

A czy takie BMW podoba się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, to zwykła plastikowa zabawka z kiosku sprytnie powiększona jakimś programem i wkomponowana przed ten domek. U mnie w pobliskim kiosku stoi taki za siedem zeta, ale ten tutaj wyglada na bardziej plastikowy niż tamten. Chińska podróba? Widać zreszta że pod tymi nerkami z przodu plastik jest źle wpasowany. Ech te chińczyki, niczego pożądnie zrobić nie potrafią. Tylko nie piszcie że bmw takie coś wyprodukowało i że to prototyp i że był na jakiejś wystawie, bo niektórzy uwieżą, a może nawet uwierzą. :6:57::6:57::6:57:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie, to zwykła plastikowa zabawka z kiosku sprytnie powiększona jakimś programem i wkomponowana przed ten domek. U mnie w pobliskim kiosku stoi taki za siedem zeta, ale ten tutaj wyglada na bardziej plastikowy niż tamten. Chińska podróba? Widać zreszta że pod tymi nerkami z przodu plastik jest źle wpasowany. Ech te chińczyki, niczego pożądnie zrobić nie potrafią. Tylko nie piszcie że bmw takie coś wyprodukowało i że to prototyp i że był na jakiejś wystawie, bo niektórzy uwieżą, a może nawet uwierzą. :6:57::6:57::6:57:

 

Kup sobie autoswiat. Zdzwiwisz sie to jest Seria-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Kup sobie autoswiat. Zdzwiwisz sie to jest Seria-8

 

Zdziwisz się :D:D:D to nie jest seria 8

 

To M1 homage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdziwisz się :D:D:D to nie jest seria 8

 

To M1 homage.

 

No w sumie tak.

Widzisz jak to jest jak sie zap****ala od 6 do 17 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z

Kup sobie autoswiat. Zdzwiwisz sie to jest Seria-8

Taaak? To nie jest z plastiku? A pani z kiosku mówi że to plastik! Wygląda jak praca w 1 klasie liceum plastycznego na temat: jak wyobrażasz sobie bardzo szybki i bardzo nowoczesny samochód. W drugiej klasie już nikt by takiego nie zaprojektował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,z tego co słyszałem to autko to concept car ale firma myśli o seryjnej produkcji tego cacka jeżeli chodzi o mnie to będzie to jedno z najładniejszych super aut na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma interesujący, jest to jakaś podstawa do dalszych prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Wygląd ma interesujący, jest to jakaś podstawa do dalszych prac.

 

No niestety firma twierdzi że jest to taki pokaz podobno bez silnika i układu jezdnego i produkcji nie bedzie:(.Pozostanie nam oglądać tylko jakąś spuchniętą TeTetkę w postaci R8. Ale!!! Wczoraj w Krakowie widziałem,reklamują martini. Przepiękne trzy czerwone FERRARI! Można się zesrać ze szczęścia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens
Właśnie przepięknie opisałeś kilku kolesi w BMW. Nie zprzeczam są i tacy. Ale jeżeli już mówimy o kolesiach łysych i tępych to chyba częściej spotykam ich w VW! na szczęście w golfach.( póżniej przesiadają się na passaty)

 

no ja zrobilem taka przesiadke i sobie wypraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
no ja zrobilem taka przesiadke i sobie wypraszam.

 

No a jesteś tępy i łysy?:D:D:D to mogło zaboleć... już się boje:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens
No a jesteś tępy i łysy? to mogło zaboleć... już się boje

 

Uwazam, że nie mozna klasyfikowac ludzi wg marki samochodu jakim jezdza. A te ze ktos lysy to nic nie znaczy. A czy tepy - nie nam oceniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

No wiesz, takie są stereotypy i ogólne poglądy na kierowców BMW. Ja nikogo nie oceniam bo łysy to będę już niedługo:D

A bynajmniej nie poczuj się urażony bo nie chodzi aby kogoś tutaj obrazać ,ale to jeden z kolegów tak napisał, to nie ja! A tak najprościej opisać kolesia w ryczącym golfie lub beemwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Do kazdej marki mozna przypisac jakis stereotyp kierowcy...

Tak sie sklada, ze w BMW przewaznie sa to dresiki i panienki w mini konczacych sie pod pachami... W sumie te dresiki to raczej sa w starych BMW... W tych nowszych to skora, lysa pala, wiecej miesni niz synaps w glowie i wystajacy noz spod tej skorki (ale w glowie oczywiscie nadal pustka wypelniona koksem z silowni)...

Tak jest moj stereotyp kierowcy BMW-niestety, przykre to, bo BMW akurat mi sie podobaja :(

Natomiast Golfy-jesli chodzi o Mk3 to "Mlode wilki" tym sie rozbijaja ;)

Oczywiscie nie w kazdym przypadku tak jest (jak to z rybkami na autach bywa), takze nie mam zamiaru nikogo urazac ;)

 

Ale niestety musze przyznac, ze coraz wiecej debili widze rowniez w Passatach-takie spostrzezenie z naszych polskich drog :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens

Macie rację - stereotypy. I uwazam, ze nie mozna uogolniac. Uogolnianie jest krzywdzace. Sam o malo co nie kupilem BMW - a nie mam ani miesci, ani lysy nie jestem, ani paly w aucie nie woze, itd. itp. Mysle, ze lepiej jest mowic/pisac:

niektorzy kierowcy w ......

zachowuje się jak ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bvrt

Ja również ostatnio zauważyłem dużo agro-tuningowanych gofów III. Koleś przyspawa rynne do tłumika, dołoży troche plastikowych spojlerów i kozaczy swoim 1,8 zagazowanym sztruclem. ;) Ostatnimi czasy na trasie właśnie paru takich delikwentów udawadniało mi wyższość ich tuningowanych maszyn nad moim całkowicie seryjnym paskiem. Ubaw po pachy :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również ostatnio zauważyłem dużo agro-tuningowanych gofów III. Koleś przyspawa rynne do tłumika, dołoży troche plastikowych spojlerów i kozaczy swoim 1,8 zagazowanym sztruclem. ;) Ostatnimi czasy na trasie właśnie paru takich delikwentów udawadniało mi wyższość ich tuningowanych maszyn nad moim całkowicie seryjnym paskiem. Ubaw po pachy :D:D:D

 

a najgorsze jest to, że Golf Mk IV robi się już stosunkowo tani i większość kolesiów z zapędami do "agro-tuningu" zaczyna psuć już ten model VW. Smutne, ale prawdziwe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Nie takie smutne bo może poprawi się wizerunek BMW:D

W końcu mam zamiar się przesiąść na ten wóz. tylko kiedy...( Jak będę tępy i łysy:509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności