Skocz do zawartości
Gość maslog

Bmw Power!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maslog

Chciałbym Wszystkich zapytać czemu na tym forum tak bardzo nie lubi się aut marki BMW?

No powiem szczerze że nie rozumiem waszego uprzedzenia do tych aut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham BMW ale tak do 2000r. później zepsuli moje ukochane autka i wyglądają jak Lanosy :/

 

Najpiękniejsze auto świata jak dla mnie to BMW 7 tak gdzieś 97-99 rok...

Może kiedyś sobie takie sprawię (mam nadzieję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

No proszę tak jak ja marzyciel... i nie krytykuje:)

 

Ale brak tych co krytykują....:636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol
Chciałbym Wszystkich zapytać czemu na tym forum tak bardzo nie lubi się aut marki BMW?

No powiem szczerze że nie rozumiem waszego uprzedzenia do tych aut...

 

Jesteś na forum VW PASSAT ... to kochamy PASSATY i nie dziw się, że pod krytykę idą np. BMW czy inne auta .. Każdy ma swoje upodobania i własne zdanie o markach innych. Jak chcesz wychwalać BMW to musisz wstąpić na forum o bmw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość quakemind

ale na forum bmw podchodzą z wiekszym szacunkiem do innych marek, a tutaj niezawsze.

nie liczy sie marka samochodu lecz jak kierowca o swoje cacko dba i w jakim stanie jego potwór jest.

 

 

patrzcie jak do siebie pasują:

 

74732360wq2.th.jpg96991812dl2.th.jpg33223899th6.th.jpg81507030ro4.th.jpg

 

 

te B2 to oczywiscie passacik kosma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:vw:Passat jest zajebiaszczy, BMW musi latać bokiem, a Mercedesy rządzą:vw:...reszta jest do pupska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj Maslog. Nie wiesz o co chodzi? Trzy przykłady z ostatniego miesiąca:

1. Wybieg dla piesków, tym gryzącym rozsądni właściciele nakładają kagańce. Przyjeżdża BMW 7 sterane przez wiek dosyć mocno, ale alumy takie że ledwo się mieszczą, m na bagażniku plus inne ważne znaczki i trzech łysych w środku plus bull terrier. Oczywiście piesek bez kagańca i zaczyna się zabawa. Piesek musi się wyładować, więc wygania wszystkich z wybiegu, co łyse lodówki kwitują śmiechem. Na uwagi jedna odpowiedź - spier....laj.

2. Stoi sobie bmw cabrio nie najnowsze oczywiście, zaparkowane pod domem. Wychodzi łysa lodówka, najpierw włącza muzykę, ale tak że pół ulicy podskakuje, odpala i jedzie 300 m dalej do sklepu, wysiada, ale muza daje dalej, zakupy, do auta, powrót pod kamienicę i ta skrywana duma - normalnie sraczka ze śmiechu!

3. Trzypasmówka ale co jakiś czas światła, przejścia dla pieszych. Bmw całkiem nowe, w środku młodzian, fakt że nie łysy, gada przez telefon, panienka obok. Bezmózg zasuwa slalomem, średnio 150 na liczniku, jak ktoś na czas nie zjedzie to klakson. Tak się śpieszył, że nie zauważył że jego pas jest ograniczony pachołkami bo remont. Władował się w dziury i dalej nie pojechał bo kapcia złapał, jak nie coś więcej (nie widziałem bo pojechałem dalej).

EDYTOWANE:

Bmw to fajne auta ich właściciele też są jeszcze fajniejsi, a jak ktoś wątpi to niech się dobrze rozejrzy. Cholera, dałem się podpuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście są tacy co wiesniaczą markę BMW, a szkoda, bo auta te są naprawde fajne.

Przykładem łamania stereotypu BMW jest właśnie kolega quakemind.

Robi swoje BMW pod siebie tak jak mu sie podoba, po kolei wymianiając tudzież ulepszając swoją becię. Powinno być wiecej takich osob, to byśmy non stop na BMW nie jechali.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Remlus, genialnie! Właśnie przepięknie opisałeś kilku kolesi w BMW. Nie zprzeczam są i tacy. Ale jeżeli już mówimy o kolesiach łysych i tępych to chyba częściej spotykam ich w VW! na szczęście w golfach.( póżniej przesiadają się na passaty:D)

 

A czy to jest jedyny powód żeby nie lubić bmw? Odpuść ludzi, są różni jak zauważyłeś. Ale bmw naprawdę jest fajnym autem dopracowanym i super jeżdzącym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

maslog tobie to się chyba nudzi.

Niestety markę utożsamia się z ludźmi. Skoro bmw jeżdżą w przeważającej lub przynajmniej zdecydowanie bardziej widocznej większości debile, to niestety opinia o marce jest i będzie taka a nie inna.

Wspomniałeś o tym, że łysych buraków widujesz częściej w VW niż w bmw - sam zauważyłeś, że jeżdżą zwłaszcza golfami - dlatego właśnie wielu z nas nie lubi golfiarzy, bo prostu psują opinię o użytkownikach marki VW.

 

PS

to nie jest tak, że na forum nie lubi się użytkowników BMW - ogólnie nie lubi się bmw a to, że na forum jesteś często to po prostu bardziej to odbierasz.

 

BMW=BrakMózguWewnątrz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Remlus, wez sobie na jazdę próbną jakieklwiek BMW w ASO, to bedziemy mogli pogadać.

Co jeszcze świadczy o tym ze BMW są super autami oprocz prowadzenia itd...

Podejscie do klienta w ASO. Raz byłem w ASO VW w dziale serwisowym, to stalem jak glupek, 15 minut nad kolesiem ktory sobie pasjansa ukladal i popijal kawcie, zanim raczyl mnie obsluzyc...

Pojechalem z kolegą quakemind do salonu BMW. Dwoch gówniarzy po 19 lat i nawet dobrze do lady nie doszlismy, a juz było "w czym mogę pomoc".

nienawidze ASO VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

kosmo to akurat jak zawsze kwestia zarobków. W chwili gdy zarabiasz 1/3 tego co gościu w salonie BWM czy 1/2 tego co koleżka z Audi to niestety sikasz na wszystko sikiem prostym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja jestem potencjalnym klientem i mi to "rymtymtym" ile zarabiają w ASO, a w VW to nawet własciciele serwisów leją na klientówm ciepłym moczem....

Przykład często na zdiagnozowanie usterek jezdzimy z tatą jego B5 do ASO "Staszak" w Dusznikach WLKP.

Własicielem jest starszy czlowiek, ktory tam siedzi prawie non stop...

Podjechalismy, wzieli nasze B5 na serwis na diagnoze, jestesmy w budynku salonu, a własciciel ani "meee, ani bee". A tylko sie zjawil koles co niedawno B6 kupil w leasingu i serwisuje autko w aso bo mu gwarancja kaze...to odrazu Pan Staszak do niego : "moze kawy...".

No i co to za polityka? w PL ASO VW jest daleko za cywilizacją i prawami konsumenta taka prawda, jesli kiedys mnie bedzie stać na nowego Passata, to pojade do Niemiec, do pierwszego lepszego ASO i tam kupie auto, a nie tu u nas, bo to tylko nerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW - bardzo mały wóz;)

BMW - będziesz miał wydatki (akurat prawda to jest)

BMW - bardzooo mało wytrzymały (też się sprawdza mojego wujka stara 5 jest przykładem ;)) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMW - bardzo mały wóz;)

BMW - będziesz miał wydatki (akurat prawda to jest)

BMW - bardzooo mało wytrzymały (też się sprawdza mojego wujka stara 5 jest przykładem ;)) )

BMW - Banditen Motor Wagen :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Remlus, wez sobie na jazdę próbną jakieklwiek BMW w ASO, to bedziemy mogli pogadać.

Co jeszcze świadczy o tym ze BMW są super autami oprocz prowadzenia itd...

Podejscie do klienta w ASO. Raz byłem w ASO VW w dziale serwisowym, to stalem jak glupek, 15 minut nad kolesiem ktory sobie pasjansa ukladal i popijal kawcie, zanim raczyl mnie obsluzyc...

Pojechalem z kolegą quakemind do salonu BMW. Dwoch gówniarzy po 19 lat i nawet dobrze do lady nie doszlismy, a juz było "w czym mogę pomoc".

nienawidze ASO VW

 

Mysleli ze bedziecie krasc cos, bali sie.

A tak na serio to bmw fajny samochod, ale jak dla mnie nie wart swojej ceny bmw 320d golasa kupisz za cene full wersji passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z cenami to sie mogę zgodzić, jednak patrząc na to jaka technika tam siedzi, to chyba sie wie za co sie płaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z cenami to sie mogę zgodzić, jednak patrząc na to jaka technika tam siedzi, to chyba sie wie za co sie płaci...

 

To jaka tam technika siedzi, a na przyklad bmw 3 nowe to ciasnota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialem okazji akurat w 3 siedziec, wiec na temat ciasnoty sie niew ypowiadam, jednak rozklad mas prawie idealny, bo jesli sie nei myle to jest albo 50:50 albo 49:51, daje straszną frajdę z jazdy, silniki, ktore są konstrukcyjnie bardzo ciekawe, np 2.0 diesel bi-turbo, lub wszystkie benzyniaki6-cylindrowe i wiecej... pozycja za kierownicą, bardzo łatwa do ustawienia pod daną osobę, prowadzenie!!!!, do tego charakterystyka silników, niby mała moc w słabszych jednostkach, a bardzo łatwo da sie wykrzesać coś z nich...

Moim zdaniem za to samą markę BMW powinnismy szanować a szykanować niektorych posiadaczy tych aut...

Na jednym forum BMW np. jak jakis wiesniak ze swoją "penerą" sie pojawi to odrazu jest banowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Szanować za rozwiązania techniczne to można mercedesa, audi lub corvette ale nie bmw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności