Skocz do zawartości
rafal102

Gril bez znaczka czarny czy chrom??B5

Rekomendowane odpowiedzi

Łysy i tu przyznam Ci rację :) Ja mam w swoim grill a'la carbon-widać to z bliska,a patrząc z dalsza ładnie zlewa się z kolorem samochodu (choć mam granatowy) co moim zdaniem wygląda ciekawie.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja kupiłem grill w sklepie z takimi właśnie aksesoriami. Jest chromowany ale tylko w środku. Obwódka jest czarna. Kosztowało zaledwie 80zł ale na wykonanie jej nie mogę źle powiedzieć.

Łysy i Patryk ja myśle że co do loga VW to każdy znas ma swoją racje bo to wszystko kwestia gustu jest. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gril wyglada okey :) ale gorzej z wykonaniem te zatrzaski nie łapały mi na 2 dolne zapiecia i przy 160 gril wylatał w kosmos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chromowany caly i dzisiaj zauwazylem ze od soli zrobil sie jakis dziwny jakby zardzewialy sprubuje go wytrzyscic jakas pasta jak nie pomoze to czeba bedzie pomalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcinie popieram Cię całkowicie. Ja nabyłem taki gril chromowany, nie oryginalny ale dobrze wykonany. Musiałem tylko znak VW przełożyć. zatrzaski pasowały jak ulał.

Nie odbierajcie Passatą ich logo z przodu!:-)

 

masz jakieś foto? ew. źródło zakupu? bo też za takim się rozglądam...

 

jak z wykonaniem? tandeta na chwilę czy raczej dłużej wytrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzie o tym?

http://moto.allegro.pl/item887855962_przepiekny_chrom_grill_jom_passat_b5_b6_3bg_00_05.html#gallery

 

jest firmy JOM więc z tego co czytałem będzie dobrej jakości...powinien chyba bardziej pasowac niż czarny czy tylko z fragmentami chromowanymi.

Narazie lampy są seryjne zwykłe ale może w przyszłości były by Angel Eyes też w chromie to uważacie że będą pasowały?

 

Passat B5 FL w kolorze szarozielonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grilla-ciemny kolor Passata-ciemny grill,jasny kolor Passata-może być chrom lub ciemny.Inaczej to wygląda jak cyrk na kółkach...Szczególnie jak ktoś do ciemnego koloru pcha chrom ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podepnę do tematu wiem ze caddy/touran to nie passek ale wkoncu jeden marka :provw:

Co możecie powiedzieć o tym grillu ?

http://moto.allegro.pl/item889778932_vw_touran_03_06_grill_bez_znaczka_black_fk_tuning.html

 

Caddy w kolorze jasnoniebieskim podobny do tego w B6

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja podepnę do tematu wiem ze caddy/touran to nie passek ale wkoncu jeden marka :provw:

Co możecie powiedzieć o tym grillu ?

http://moto.allegro.pl/item889778932_vw_touran_03_06_grill_bez_znaczka_black_fk_tuning.html

 

Caddy w kolorze jasnoniebieskim podobny do tego w B6

 

Pozdrawiam

Moim skromnym zdaniem będzie ładnie wyglądał.Jest opcja carbon do cadilaca?Mam taki w Passacie i z daleka ładnie zlewa się z kolorem autka,a z bliska wygląda git ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem będzie ładnie wyglądał.Jest opcja carbon do cadilaca?Mam taki w Passacie i z daleka ładnie zlewa się z kolorem autka,a z bliska wygląda git Pzdr.

Chyba nie ma :( u mapeta w sklepie jest tylko chrom lub czarny [tak jak na alledrogo]

http://www.mapet-tuning.com/sklep/product_info.php?products_id=3795

http://www.mapet-tuning.com/sklep/product_info.php?products_id=1013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądaATTACH]22317[/ATTACH]

Myśle że na wykonanie nie można nażekać. Zaczepy pasowały wszystkie. Jedyna rzecz którą bym skrytykował to obramowanie logo. Jest szersze od oryginału ale jeszcze nikt ze znajomych nie zwrócił na to uwagi.

Kupiłem w firmie PROTECTOR z Wejherowa. Pozdro!

31122009(002).jpg

Edytowane przez BlackJack
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj po innych aukcjach i sklepach.Ja swój kupiłem na Alledrogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez dac grill w lakier.....mysle ze lepiej bedzie, niz jakas podrobka carbonu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki,zostaję przy swoim.Fajnie się z daleka zlewa z kolorkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbe Jacku, napisz w wątku bądź wyslij na PW adres sklepu oraz tel. i jakbyś mógł wstawić jakieś zdjęcia z bliższej perspektywy.

ocenimy :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam prośbe Jacku, napisz w wątku bądź wyslij na PW adres sklepu oraz tel. i jakbyś mógł wstawić jakieś zdjęcia z bliższej perspektywy.

ocenimy

Sory...nie obserwowałem tematu ale Wolf się wykazał :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

moze ktos próbował lub wie czy da rade umiescic grila do b5 z b5fl lub cos w podobie ...dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy da rade umiescic grila do b5 z b5fl

W B5 jest inna maska - grill od B5FL nie podejdzie Ci. Na forum było opisywana cała przeróbka przodu. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=68085&highlight=przer%F3bka+przodu

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda..bardzo mi sie podobaja tamte grile...ale dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności