Skocz do zawartości
rafal102

Gril bez znaczka czarny czy chrom??B5

Rekomendowane odpowiedzi

:rotfl: :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi nie pomaga. Panowie Moderatorowie moga zrobic zdjecia jak te grile wygladaja na aucie? Bo teraz to zglupialem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy obaj mamy czarne. Różnią się tylko firmy. Mój wygląda tak klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srebrny metalic nie sprzyja modowaniu

teraz to przesadziłeś... :) możesz połączyć z czarnym, złotym, szarym metaliciem,z czerwonym, fioletowym akrylem, z zielonym żarówiastym czy różowym żarówiastym...

nie chce mi sie dalej wymieniac ;) wiec bierz czarny grill a potem mozesz go pomalować według upodobań... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli ze trzeba cos dobrze przerobic zeby sie wyroznic na drodze, bo srebrnych metalikow mamy od ... Poza tym jak to typowy polak zastanawiam sie czy jest sens palcic prawie 2x tyle za FK, czy placi sie za firme czy za porzadny material.

 

Chyba napisze PW do Mapet'a i wszystko sie wyjasni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój tak:

grill.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba cos dobrze przerobic zeby sie wyroznic na drodze

czy ja wiem czy to aż taka przeróbka... pomaluj koła na żarówiasty rózowy i już będziesz się wyróżniał ;)

 

czy placi sie za firme czy za porzadny material.

Chyba napisze PW do Mapet'a i wszystko sie wyjasni.

przecież Mapet Ci nie powie wprost, że to płaci się jemu prowizje... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakosc wykonania, tylko i wylacznie. A co do "przerobki" to dla mnie wymiana grila to zadna przerobka, jedynie modyfikacja kosmetyczna. :P

 

A co do rozowego:

 

29762892.jpg

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze zwracam się do was o pomoc zamierzam wymienić grill w moim srebrnym 3bg bez listew chromowanych , lecz będą pomalowane w kolor nadwozia. Jaki mi radzicie założyć czarny , chrom czy półchrom. Osobiście coraz bardziej przekonuję się do czarnego bo wszystko oprócz kratek w zderzaku będzie malowane w kolor nadwozia i wydaje mi się że czarny grill by się ładnie z nimi komponował więc proszę was o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego też tak myśle a czy mógł by ktoś wrzucić fotki jak on wygląda na srebrnym pasku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czarnego paska jaki gril bedzie dobry bez znaczka fotki w linku po niżej :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam chrom i mi sie podoba

ps z czarny jezdzi bardzo duzo pasków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps z czarny jezdzi bardzo duzo pasków

 

No a z chromem czy pól chromem to faktycznie tylko parę sztuk :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przedni znaczek daje duuuużo VW dlatego zdecydowałem się na zakup grila chrom ze znaczkeim, tylko hehe nigdzie czegos takiego nie ma. można zakupić litwy chrom (tak też postąpiłem, co w sumie nie wygląda źle z tym że po roku czasu juź obramówka zaczęła mi odpadać, na szczęście panowie z allegro po poinformowaniu ich o tym niezwłącznie wysłali mi kolejną :) ), bądź kupić grill cały chrom bądź tylko z obramówką chromowaną.

jak sądzicie co wygląda lepiej i co jest bardziej wytrzymałe.widziałem cały chrom ale od silnika pojawiał się od wewnętrzenj strony ciemny osad który był nie do zmycia, wytarcia itd.

polecicie coś chłopaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powróciłem do oryginalego wygladu buzi passata, wrazenia dotyczace czarnego grilla bez znaczka: wykonanie tandetne w porownaniu z oryginałem, nikomu sie to nie podobalo(poza mna w poczatkowej fazie),

 

odnoscie pytania w temacie juz chyba lepiej czarny porzadnej firmy, teraz bym kupił FK ponoc dobrze wykonane;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie popieram Cię całkowicie. Ja nabyłem taki gril chromowany, nie oryginalny ale dobrze wykonany. Musiałem tylko znak VW przełożyć. zatrzaski pasowały jak ulał.

Nie odbierajcie Passatą ich logo z przodu!:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak to Jacku? znaczy że można kupić do B5 przed liftem grill chrom i wkomponować tam znaczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie odbierajcie Passatą ich logo z przodu!:-)

 

A to czemu ?? Zależy jak wygląda reszta auta. Ja mam np czarnego z pakietem chrom, dołożyłem w chromie lusterka i żeby nie zrobić z niego choinki chromowej wymieniałem ori grila na cały czarny firmy FK. Dla mnie znaczenie lepiej sie teraz prezentuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności