Skocz do zawartości
MALON_GT

Stłuczka...Spisany protokół po wypadkowy co dalej robić?Jaki koszt?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego wstaw w to jeszcze jeden czujnik nieorginalny i bedzie git:) Jak ktos nie wie to pomysli ze tak ma byc:)

 

Pewnie najlepiej obklej go dookoła co 10 cm czujnikami z przodu wstaw czerwony rząd diod i naklej na cruise control auto pilot. Jak ktoś nie wie to mu jeszcze dodaj że to jedyny taki w Europie dopiero będzie GIT - KIT:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Jak bezgotówkowo to robisz w warsztacie, bierzesz fakturę i zanosisz do ubezpieczyciela i on się rozlicza z warsztatem... Jak robisz bezgotówkowo, to i do ASO możesz pojechać, bo Cię to nie interesuje, ile to będzie kosztować...

U mni etroszke inaczej to wygladalo-pojechalem do ubezpieczyciela sprawcy, ot porobil fotki i spisal protokol. Wskazalem od razu, ze chce naprawiac bezgotowkowo w ASO. Dopiero z papierem od ubezpieczyciela pojechalem do ASSO i tam mi wszystko zrobili. Tylko ubezpieczyciel od razu powiedzial, ze cala nakladka zderzaka (ta czesc lakierowana) bedzie do wymiany. Fakturka z ASO na jedyne 2400zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol

 

Czy mógłbyś mi polecić jakiś warsztat w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Krawcol

 

Czy mógłbyś mi polecić jakiś warsztat w okolicy.

Ja zderzak akurat wymienialem w poznanskim ASO VW...

Ale slyszalem o niejakim Darku z Bialego Kamienia, z Walbrzycha... Ale wiecej niczego nie wiem :( Napisz do paputa, moze on bedzie wiedzial o kim mowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krawcol: nie wiem dokładnie, o jakiego Darka Ci chodzi... Jak już na Białym Kamieniu, to oprócz Andrzeja z Ludowej, o czym pisałem już Tomkowi na prywatnej wiadomości, to ponoć jest dobry blacharz lakiernik na ulicy Piasta, ale nic więcej o nim nie wiem, bo nie korzystałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak...Dziewczyna zdecydowała się spisać "protokół po kolizyjny"...

Panowie czy mogę wskazać warsztat w którym ma się odbyć naprawa czy ubezpieczalnia sama mi wybierze swój

 

 

chyba raczej napisała ci oświadczenie....:D

 

poczytaj podobne wątki sprzed kilku dni, tam już o tym szerzej pisałem.....

 

a krótko to

 

opcja nr1 - wycena TU - dostajesz kasę do ręki (o wysokość mozna powalczyć) i naprawiasz gdzie chcesz, lub jak nie chcesz to nie naprawiasz...:D

 

opcja nr2 - na faktury czyli bezgotówkowo poprzez warsztat - warsztat wybierasz sam jaki chcesz, ale w takiej sytuacji nie dostajesz kaski do rączki.....

 

ze swej strony doradzam samemu podjechać do ubezpieczyciela sprawcy, chyba że jest to f-ma typu link4, axa itp co oferują ubezpieczenia przez net.....bo im szybciej zgłosisz, tym termin utawowy bedzie biegł......do wypłaty odszkodowania....

 

sprawca będzie też w tej f-mie musiał potwierdzić okoliczności powstania szkody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Jak bezgotówkowo to robisz w warsztacie, bierzesz fakturę i zanosisz do ubezpieczyciela i on się rozlicza z warsztatem... .

 

 

ja tam żadnej faktury zanosić nie musiałem, wybrałem opcje bezgotówkową, pojechałem do Toyoty, przedstawiłem temat i zostawiłem samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności