Skocz do zawartości
Preziu

Obowiazkowe posiadanie wlepy dla kandydatow na Passata miesiaca

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to zeby kandydaci na Passata miesiaca musial miec wlepe na Pasku?

Jezeli ktos chce byc na kalendarzu "musi" rozpowszechanic forum swoim autem i byc pelnoprawnym forumowiczem czyli wlepowiczem :D

Co wy na to ??

Pytanie kieruje zwlaszcza do kierownictwa, a glownie do Boommaxa, prosze rowniez forumowiczow o wypowiedzenie sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpele

..................:confused:

 

Ja jestem ZA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie -skąd wziąć wlepe??????:631: Chcę niedługo zaprezentować swojego paska no i wypadało by mieć:506:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie -skąd wziąć wlepe??????:631: Chcę niedługo zaprezentować swojego paska no i wypadało by mieć:506:

 

 

LOOK-nij no w dzial GADŻETY forumowe i znajdziesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze..

nie wiem jak tam kierownictwo, ale uważam że to powinno być już dawno wprowadzone

 

Preziu :ok:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za tym żeby wlepa była jednym z podstawowych warunków dla kandydatów na passata miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie wszystkimi konczynami. Pomysl jak najbardziej wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

konkurs jest dostępny dla każdego i niech tak zostanie

a wykluczanie kogoś dlatego, że nie ma naklejki jest bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie wszystkimi konczynami. Pomysl jak najbardziej wskazany.

ja też , dobry pomysł Preziu :padam:

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę w grupie potakiwaczy ;)

Czemu na siłę kogoś uszczęśliwiać nalepką, jak będzie czuł taką potrzebę to ją naklei i będzie dumny że ją ma a jak nie widzi takiej potrzeby, to bez sensu kogoś zmuszać. Jeżeli idziemy w tą stronę można wprowadzić również obowiązkowe podkładki pod tablice!

Nie można nikogo deskredytować tylko dlatego że nie ma wlepy, takie jest moje zdanie i mam nadzieję że nikt się nie obrazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem "za".

 

Acha... i jeszcze jedno, jak ktoś pisze w "Kąciku Alkoholowym" powinien być nawalony. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się NIE zgodził.

Prowadzi to do podziałów, to tak jakby w dziale B5 mogli pisać tylko kierownicy tych aut:)

A już zupełnie jakby ktoś miał inne auto niż Passat;):612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha... i jeszcze jedno, jak ktoś pisze w "Kąciku Alkoholowym" powinien być nawalony. :D

 

:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na nie. zadna sila nie zmusi mnie do naklejenia jakichkolwiek naklejek na padlucha. nigdy nie mialem, nie mam i miec nie bede. nawet naklejka obowiazkowa tzw. pe-lka nigdy nie zawitala na zadnym sam ktory mialem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy nikogo zmuszać do naklejania wlepek.

Forum z zasady jest dobrowolne i także takie powinno pozostać w jej wszystkich aspektach.

Równie dobrze moglibyśmy pobierać opłaty od każdego chcącego skorzystać z forum, bo tak chcemy.

Naszą wiedzę, którą posiadamy przekazujemy innym w formie bezinteresownej pomocy i co do tego nie mamy zastrzeżeń, więc obarczanie forumowicza chcącego wystartować w konkursie zakupem forumowej naklejki jest IMHO bezzasadne.

Regulamin konkursu na Passata miesiąca wydaje się być prosty i przejrzysty, a i tak wielu potencjalnych zwycięzców nie może sie z nim uporać. Dołożenie kolejnego podpunktu, niemożliwego do spełnienia w "5minut" pogrąży zapewne niejeden miesiąc.

 

Takie jest moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marqomark

ja też jestem za. wlepa dla kandydata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TEŻ NA NIE. CO TO WOJSKO ( H....O ALE JEDNAKOWO.)wygląda jak by niekturzy mieli prowizję od sprzedanych gadżetow .bez obrazy- jak ktoś ma chęć i życzenie proszę bardzo.JEST DEMOKRACJA !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności